Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Много добре са им организирани офисите и не ме карат да се упълномощавам когато тегля от собствената си сметка. При Райфайзен го имаше този момент. За да изтегля от сметката си задължително попълвам бележка. Най - отдолу има поле за лице което да бъде упълномощено да получи парите. Не искаха да ми приемат бележките ако не попълня полето. Получаваше се така, че упълномощавах себе си... Това е само един пример от всичките им глупости.

Вече не е така, отиваш на касата и се провикваш колко пари искаш и в каква валута ги искаш. Така всеки спокойно може да разбере колко пари си изтеглил... ако го кажеш тихо с тия миниатюрни дупки на касите като нищо няма да те разберат или може да те разберат напълно грешно.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Хахахаха

Не знам, последно като стъпих в банка, т'ва беше средата на миналата година, ОББ-то, всички с такъв интерес ме гледаха колко пари ще тегля, все едно аз съм им първият клиент. Ти се местиш на една страна и те се местят с теб... по едно време им викам ако е възможно вънка да попълня документите, ама банката не го позволява т'ва, така и не разбраха намека, карай, простено им е.

 

Врочем същото се получава като ходя да взимам някакъв колет от пощата, трябва да съм поласкан, че България се "интересува толкова много от моя живот", та чак да ми досажда! Даже всички служители се чувстват добри дошли да ме питат, през една крачка.

Да им имам и клюкарският манталитет!

Link to comment
Share on other sites

Луди..., луди! Кобра след кобра.

 

http://www.youtube.com/watch?v=wgmxc-X3XZ4&feature=related

----------------------------------------------------------------------------------------

 

А, в началото на този клип се демонстрира нещо смятано за невъзможно от пилотиран апарат.

 

http://www.youtube.com/watch?v=x_Wd0CVdojQ&feature=related

 

Кой и кога ще ги стигне!?

Link to comment
Share on other sites

На никой и не му трябва да ги стига. ;)

Ти ходи да си задоволяваш истинкта за сукане, зяпайки протезите на някоя чалга-разпоретина и не се бъркай в приказките за възрастни!

Link to comment
Share on other sites

Всичките Сухой щуротии могат да си вкарат в задния хангар ;). В мирно време предпочитам да продавам по 10 млн автомобила годишно от колкото да се хваля с обратна стреловидност и "кобри"

Голям праз като ги имат. Имат сумати нужни и ненужни щуротии, а една кола да се похвалят с нея нямат.

Link to comment
Share on other sites

Te от кога стартираха програма за изтербител/прихващач от ново поколение и много целеви самолет... оу, вЕрно... произведоха образец (преди повече от 5 години май беше), толкова скъп, че не могат да си го закупят сами. Срамота.

 

____________

 

Инак за положения труд и техническия гений, шапки долу.

 

Както и за безумно смелите пилоти.

Link to comment
Share on other sites

Вече не е така, отиваш на касата и се провикваш колко пари искаш и в каква валута ги искаш. Така всеки спокойно може да разбере колко пари си изтеглил... ако го кажеш тихо с тия миниатюрни дупки на касите като нищо няма да те разберат или може да те разберат напълно грешно.

Кире голям напредък за 5 години... Все още ли правят когато има най - много наплив от хора да затварят касите и да оставят само една да работи. Не за друго ами да може да чакаш по над 30 минути. Разбира се няма място където да седнеш. Система с взимане на номерче е чужда технология за тях. Колко хиляди левове такси спестих след като се преместих не е истина.

Link to comment
Share on other sites

Няма такова нещо... :) Просто си падам по лъскави играчки :D

Че, какво по-лъскаво от тези играчки бе, Стефчо ? Сигурен съм, че ако видиш нещо такова да профучава на височина, малко по-ниска от тази на която си ти - ще получиш такава еякулация, че ще ти се порнат кесиите!

 

Галински, какви неща върши и стара 29-ка с ново моторче ОВТ.

Може го, да, но другото по машината е доволно старо. Това не му пречи естествено да е велика машина, а и в крайна сметка винаги ще се стига до близък бой, където маневреноста си казва тежката дума.

Link to comment
Share on other sites

Че, какво по-лъскаво от тези играчки бе, Стефчо ? Сигурен съм, че ако видиш нещо такова да профучава на височина, малко по-ниска от тази на която си ти - ще получиш такава еякулация, че ще ти се порнат кесиите!

 

 

Може го, да, но другото по машината е доволно старо. Това не му пречи естествено да е велика машина, а и в крайна сметка винаги ще се стига до близък бой, където маневреноста си казва тежката дума.

Аз не бих сложил пари на това с еяколацията :D. Виж златно Бентли или 458 Италия със свирепи джанти....може :D

Link to comment
Share on other sites

Градска легенда е че някой от администраторите са го изгонили и той е разказал играта на billing системата. Колко е вярно не знам но е напълно възможно :)
От толкова източници го чувам това, че се съмнявам да е градска легенда. Отделно Мтел за мен са анти-оператор.
Засега нямам абсолютно никакви проблеми с Уникредит и нямам голям стимул за такова действие.
Година и половина доволен потребител.
Всичките Сухой щуротии могат да си вкарат в задния хангар ;). В мирно време предпочитам да продавам по 10 млн автомобила годишно от колкото да се хваля с обратна стреловидност и "кобри"
+1

Военните с всичките им многомилиардни играчни са един сериозен паразит.

-----

 

Аз пък изкарах бахти и ненормалния уикенд. Намерих си няколко крастави магарета и магарици :lol:

 

 

Link to comment
Share on other sites

Кире голям напредък за 5 години... Все още ли правят когато има най - много наплив от хора да затварят касите и да оставят само една да работи. Не за друго ами да може да чакаш по над 30 минути. Разбира се няма място където да седнеш. Система с взимане на номерче е чужда технология за тях. Колко хиляди левове такси спестих след като се преместих не е истина.

Ами скоро не съм чакал, честно да си кажа. Нещата малко се ускоряват ако си 'специален клиент' тъй като тогава можеш да ползваш фирмените и VIP касите. Не, че е голямата далавера. Не казвам, че е добре... ама за мен се ядва.

Link to comment
Share on other sites

Аз също съм много доволна от Unicredit от има-няма 5 години. А сега от ОББ съм още по-доволна, само да спрат да ми се обаждат за преференциалните условия, на които мога да си взема заем. Не ща заем, мои пари искам.

На мен Бентли не ми требе, само по 400 лв. повече на месец :) Скромна съм... :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ползвам от години Интернешънъл Асет Банк и съм много доволен от тях. Те са малка банка и почти никога не ми се е налагало да чакам. Бланките ми ги попълват служителките и са много любезни.

Link to comment
Share on other sites

Кире голям напредък за 5 години... Все още ли правят когато има най - много наплив от хора да затварят касите и да оставят само една да работи. Не за друго ами да може да чакаш по над 30 минути. Разбира се няма място където да седнеш. Система с взимане на номерче е чужда технология за тях. Колко хиляди левове такси спестих след като се преместих не е истина.

 

Ааааа това го бях забравил. А помня че 2 пъти им вдигах скандал че са абсолютно некадърни. Имат 5 служителки отзад които се чудят къде да се почешат но за сметка на това опашката е само и единствено пред касата и от 3 каси примерно работи само 1 и има поне 5 човека опашка. Помня бях един път при тях, работеха 2 каси и имаше 6-7 човека опашка при което малоумниците ЗАТВОРИХА едната каса и опашката за 10тина минути стигна 20 човека. На излизане се опитах да им споделя че управителя им или е малоумен или садист те тръгнаха да ми се карат че не било моя работа да ги критикувам.

Link to comment
Share on other sites

Миг-а си е Миг, а и 29-ката си ми е любимият самолет на мен.А с тея мотори е направо луд като гледам. Дано някога имам пари примерно и като онея по Дискавари дето ги дават милионерите, да подкарам една 29-ка в ЮАР :rolleyes: Мечтииии:laughing: Или поне някой да ме качи за едно кръгче, да се оповръщам целия ама да се умра от густо :rolleyes:

 

Иначе Су 37 не е ли бая тежичък.....

Link to comment
Share on other sites

Ааааа това го бях забравил. А помня че 2 пъти им вдигах скандал че са абсолютно некадърни. Имат 5 служителки отзад които се чудят къде да се почешат но за сметка на това опашката е само и единствено пред касата и от 3 каси примерно работи само 1 и има поне 5 човека опашка. Помня бях един път при тях, работеха 2 каси и имаше 6-7 човека опашка при което малоумниците ЗАТВОРИХА едната каса и опашката за 10тина минути стигна 20 човека. На излизане се опитах да им споделя че управителя им или е малоумен или садист те тръгнаха да ми се карат че не било моя работа да ги критикувам.

Абсолютно същите проблеми имах и аз. Сега с условията по картите в Уникредит не ми се налага да отивам до каса. Ако ми се наложи всичко е много приятно и бързо. Отивам с желание дето се вика. Явно Райфайзен не смятат, че клиентите им имат право да ги критикуват и да изказват мнение за услугите им. Сетих се за нещо което доста често го виждах при тях. Имат 3 каси. Огромна опашка. Едната каса е затворена. От останалите 2 едната също не работи понеже служителят им има да изброи и подготви някаква сума. Колко служители наоколо обаче се размотават не е истина. Така и не съм отишъл още да закрия всичките сметки там, но и това мисля да направя съвсем скоро.

Link to comment
Share on other sites

Абсолютно същите проблеми имах и аз. Сега с условията по картите в Уникредит не ми се налага да отивам до каса. Ако ми се наложи всичко е много приятно и бързо. Отивам с желание дето се вика. Явно Райфайзен не смятат, че клиентите им имат право да ги критикуват и да изказват мнение за услугите им. Сетих се за нещо което доста често го виждах при тях. Имат 3 каси. Огромна опашка. Едната каса е затворена. От останалите 2 едната също не работи понеже служителят им има да изброи и подготви някаква сума. Колко служители наоколо обаче се размотават не е истина. Така и не съм отишъл още да закрия всичките сметки там, но и това мисля да направя съвсем скоро.

Въпреки малкия ми опит с банки съм забелязъл, че вкарване на пари обикновено става лесно и бързо, а служителите са много ведри а усмихнати, но когато се теглят много често се чака доста и служителите са недоволни и нацупени :)

Link to comment
Share on other sites

Въпреки малкия ми опит с банки съм забелязъл, че вкарване на пари обикновено става лесно и бързо, а служителите са много ведри а усмихнати, но когато се теглят много често се чака доста и служителите са недоволни и нацупени :)

Чакането е едно и също независимо дали теглиш или внасяш. Разбира се и за внасяне в моите си сметки ми искаха попълнена вносна бележка. Отделно после ти разпечатват една от софтуера си. Какъв е смисълът да се дублират не ми е известен.

Link to comment
Share on other sites

Миг-а си е Миг, а и 29-ката си ми е любимият самолет на мен.А с тея мотори е направо луд като гледам. Дано някога имам пари примерно и като онея по Дискавари дето ги дават милионерите, да подкарам една 29-ка в ЮАР :rolleyes: Мечтииии:laughing: Или поне някой да ме качи за едно кръгче, да се оповръщам целия ама да се умра от густо :rolleyes:

 

Иначе Су 37 не е ли бая тежичък.....

Е, колко да е тежичък..., колкото и да е, има достатъчно тяга за да ги прави тези магарии из небето - при това с пълно въоръжение и резервоари.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...