Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Защо www.bulforum.com/last_forum.html спря да се ъпдейтва?

Омазал се е сървъра нещо. Ама май докато се оправи ще мине време (2-3 седмици). Така мисля де.

Link to comment
Share on other sites

Ъ? Кво?

Аа..., нищо, нищо. Просто топли чувства към майките на господа италианските инДЖинери, придружени от съвсем приятелски съвет да си гледат макароните и пицата, вместо да се ебават с техниката. Хич не им се отдава инженерната мисъл, ама хич! Ако откраднат нещо от швабата или японеца - тогава бива (горе-долу), обаче ако е нещо мъдрено и изпълнявано от тях - Олеле, Майкоу!

Link to comment
Share on other sites

O, дааааа!!! Италиански инженери... не е като да не съм работил 6 месеца в италианска фирма за електроника... Не знам, може кулинарията и изкуството да им се отдават, ама техниката и технологиите да ги зарежат, че от всичките, които видях - до един за ник'ъв х*й не ставаха!

-----

След като изтърпях изчегъртването на зъбния камък, се отправям към уикенд в Панагюрище и отвъд :]

Link to comment
Share on other sites

Честит рожден ден на pyroman и от мен! Да е жив и здрав и голям да порасне.

 

Колко голям бе!?!?!? Оная сервитутка в Пожарната му беше до кръста! laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Колко голям бе!?!?!? Оная сервитутка в Пожарната му беше до кръста! laughing.gif

Няма лошо! Тъкмо удобен ръст.

Link to comment
Share on other sites

И от мен за втори път - Митак, жив и здрав, много щастие и успехи :)

Link to comment
Share on other sites

Иване, рискуваш Галин да те намери и обеси laughing.gif

Да не казвам още колко съм му подготвил ;). Най - култовото обаче ще оставя за накрая. Утре ще кача Guns - Slatko Dijete Moje :punk.

Link to comment
Share on other sites

Аре, честито на рожденника и от мене, макар с леко закъснение!

Мммм, някой забеля ли, че страницата е 2012... page of apocalypse!

 

В македонската емисия на по света и у нас (во светот околу нас)

докладваха, че извънземни са навлезли в Македонска територия... вече стигнали до Нептун!

Link to comment
Share on other sites

Първия клип е просто трепач. Кефи ме бюджета от 100 евро и мадамите дето лазят по земята като пияни и се целуват, докато онзи с прашките пее.

страаааЖнооо.....друго си е да има цици...макар и силикониви...и да НЯМА ОНЗИ с прашки...ама ддз майна, сполай ви :D

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...