Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

'земи тоя true hardcore norwegian black metal from Norway!

Да разберете и вие що снощи така се хилих, че надвиках ходжата :lol:

Тия някви пародии ли правят на някой? Питам, защото на втората песен докато някой си дере гърлото нейде си, "вокалиста" ми прави мили очички, барабаниста се усмихва като свенлив тинейджър и нещо идеята за големи лоши метъли сатанисти ми изчезва.

Link to comment
Share on other sites

Тия типове се изгавриха брутално с пълния набор от клишета на black metal клиповете. Като почнем от броденето в гори, огньовете, фиордите, мрачните подземия и т.н.

Link to comment
Share on other sites

'земи тоя true hardcore norwegian black metal from Norway!

 

Да разберете и вие що снощи така се хилих, че надвиках ходжата :lol:

 

 

Първия клип е просто трепач. Кефи ме бюджета от 100 евро и мадамите дето лазят по земята като пияни и се целуват, докато онзи с прашките пее.

Link to comment
Share on other sites

Лелеее колко е хубаво времето днес.

Все едно е септемврийска неделя около двадесети но не съм проверявал в календара дали датата 20 ти е недля :) хах яко е, а при тази слаба активност на слънцето, какво ли ще стане ако за 1 час нещо в слънцето се пречупи и някое наслоено въглеродче реши да понапляска повечко хелий и се отдели енергия от синтеза подобно на последствията след 100 милярда водородни бомби.

Не съм химик но от малкото което знам за Това перфектно за назе ХомоСапиенс просто пефектната комбинация за да съществуваме ние и всичко което се намира на тази водниста планета...

Та ако се случи така ,че слънцето започне да изгаря повече въглерод, всмисал да ви обеснявам ли че при ядрен синтез между водорода и хелий се отделя тази енергия, която наподобява ренгенови лъчи и така нататак започнах да се поуплитам, знанията ми в областа са дифицит в сивото ми вещество, въобще дифицит ми е информацията за заобикалящия ме свят...

Истината я знаем , конспирации много , китайците ще спасят света , аз съм тъп , вие сте по-тъпи не всъщнст никой не е тъп...

Абуригени като мен са много и щъкат къде ли не , важното е да не подценяваме индивидите който чрез логиката , която се осъществява някъде в централния процесор на главния компутюр в ядрото на....

Искам тия същества който са еволюирали Повече от Хората да идват че да разнообразя с една ваканцийка на тяхната бедна на вода и минерали, огромна планета.

 

 

 

 

Хей Хей преди да започнете да ми казвате че съм неграмотен и граматиката и пунктоацията липсват спомнете си за приемер как са ви затапвали и сте се чуствали неулофко от това че незнаете а е трябвало, дори е било задължително.

 

 

 

 

П.с1

Защо си губите времето да четете моите странно-нелогични , много-некомпетентни и безмислени постове а поросто не излезете на вън да вдишате дълбоко от мръсния кислород който ви убива бавно а и едно провикване "майната виииииии" или просто "АааААААаАааААаА"

За да излеете ядовете и да сте в добро настроение цял ден.

А и забравете тия извънземните те са едни много интелигентни неизвестни същества които са депресирани още от самото си появяване по незнаен начин от мен а ето ви една тема

Ако има по виш разум от Човешкия то как се появяват по какъв биологичен или синтезиран начин или просто обяснете?

Забелязах че никой не ми отговаря на въпросите а наистина сте интелектуалци и само се оправдавате че аз съм бил НЕГРАМОТЕН!

 

П.с2

Това , че не е доказано съществуването да по виш разум не означава , не можете да разсъждавате над това.

Преди 300 години хората са били като мен те просто са били само Хомо хахахха

А и върнете се 300 години назад и им кажете за цифровата телевизия или не не кажете им че Юрито Гагарина ей така просто си лети до луната какво да прави човека...

Link to comment
Share on other sites

Забелязах че никой не ми отговаря на въпросите а наистина сте интелектуалци и само се оправдавате че аз съм бил НЕГРАМОТЕН!

 

Защото вече никой не чете какво пишеш.

Link to comment
Share on other sites

Защото вече никой не чете какво пишеш.

 

Не ме интересува кой какво мисли за мен Ще допъня че днес е страхотен ден. Аз съм! !з мога! и само понякога , вярвам във Бога.!

Link to comment
Share on other sites

Божичко, Билата вече нямат никаква цедка...

 

btw, Боко, въпросната ти мърчандайзерка да не е на Дерони? Че се сетих за една девойка.

Link to comment
Share on other sites

Божичко, Билата вече нямат никаква цедка...

 

btw, Боко, въпросната ти мърчандайзерка да не е на Дерони? Че се сетих за една девойка.

 

Боко май не е от Пловдив.

Link to comment
Share on other sites

Ха! Добре завърнал се на ov3rm4n.

 

Пеше, нищо в тоя свят не е сигурно tounge.gif

Дори това!

Link to comment
Share on other sites

В моментите, в които младежа обсъждаше терзанията си съм имал irl контакти с въпросната девойка. Регулярни. Така че едва ли е една и съща. Щеше да ми е ужасно забавно, ако беше :lol:

Link to comment
Share on other sites

В моментите, в които младежа обсъждаше терзанията си съм имал irl контакти с въпросната девойка. Регулярни. Така че едва ли е една и съща. Щеше да ми е ужасно забавно, ако беше :lol:

 

Близо беше Дерби не дерони... Варна...

Ае стига че започнах да се депресирам пичове..

Вече не съм в тази схема пълна с интриги и някви идиоти които незнаят как да си въшат работата сао мишки без мозък мълчат си и така.,,..

А за въпросната лейди беше впечатлена от знанията ми в сферата...

Антарес ако я познава нека я попита...

Link to comment
Share on other sites

Вече не съм в тази схема пълна с интриги и някви идиоти които незнаят как да си въшат работата сао мишки без мозък мълчат си и така.,,..

 

Точно така. Майната ѝ на системата!

Link to comment
Share on other sites

Точно така. Майната ѝ на системата!

Тц! Прибери сребърният сервиз и вади копанята.

Link to comment
Share on other sites

Тц! Прибери сребърният сервиз и вади копанята.

:beer:

Боли ма онас работа пари ще имам, един ден ще са прекално много :}

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...