Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Има изключения! Аз също познавам няколко много кадърни индийци... но са единици на фона на стотиците хиляди полу-кадърни инфийци на което се дължи и любовта ми към тях.

 

А за съпорта - ами евтино е и така правят всички и след като има мизерия която е навсякъде на никой не му прави впечатление.

 

Преди работех в една фирма и на единия филипинец баща му беше Германец. Пича говореше английски по-добре от половината ми приятели в Щатите а никога не беше ходил никъде в чужбина (но пък си имаше немско гражданство, просто мързел и си харчи парите за други неща). Та той викаше че като почнел да говори доста често чувал "OH THANKS GOD, FINALLY AN AMERICAN".

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
To верно преди се дразнех като слушаш как Софианци говорят на "хлЕб", "ходимЕ" и прочее но нещо претръпнах и не ми прави впечатление.

 

Как няма да претръпнеш, когато отвсякъде те заливат с неправилно говорене...конкретно за горния пример - сладоледената реклама на Устата по телевизията, например...

 

Да дам ли 250 лв за мишка, или да не дам?

 

 

Кефа цена няма...

Link to comment
Share on other sites

razer-mamba_4-nvidiatpofuture.jpg

 

В крайна сметка реших, че толкова пари за плъхоподобно ще дам, само ако спечеля някой турнир по SC2 - сиреч, когато налъмите свикат извънредно заседание с една единствена точка в дневния ред: Цъфтеж!

Link to comment
Share on other sites

Не знам колко ти е голяма ръката но те съветвам да погледнеш 2 мишки: MX 1100 (ако си с по-голяма ръка) или VX Revolution. Аз съм очарован от 2рата и не съм видял мишка която да ми е била по-удобна от нея, другия много претенциозен към мишките човек (tedy) пък е влюбен в MX1100, която обаче на мен ми се струва голяма (жена ми хем е с по-малки ръце няма проблеми, но тя и претенции няма)

 

 

Тази не е лоша но не съм сигурен че е по-удобна от другите пък аз лаг досега не съм забелязал да имам. В SC2 само имам друг проблем - има моменти като стане битка понякога не мога да си видя къде ми е курсора на мишката и трябва да "разтръскам" леко за да видя къде е и като е по-динамично не винаги успявам да я видя доволно бързо... но това няма нищо общо с мишката...

Link to comment
Share on other sites

Слънцето сутрин fail яко! :werewolf:

http://www.youtube.com/watch?v=ykT8OXsZoj4

 

Дедо = pure racism! :)

Само не знам за к'во ги хвалят толкова тея индийци, ама добре че съм няма зимане-даване с тях.

Виж китайците са точни, малко като при нас, хубава работа ама китайска, та поне няма от какво да се оплаквам. :D

Link to comment
Share on other sites

В SC2 само имам друг проблем - има моменти като стане битка понякога не мога да си видя къде ми е курсора на мишката и трябва да "разтръскам" леко

Затова професионалистите постоянно спамят APM, за да са наясно къде им е курсорът :)

Link to comment
Share on other sites

Абе, китайци, индийци! Всичките на сапунче, ама с различни цветове, че да не личи.

Link to comment
Share on other sites

To верно преди се дразнех като слушаш как Софианци говорят на "хлЕб", "ходимЕ" и прочее но нещо претръпнах и не ми прави впечатление. Обаче как индиец говори на английски, дори доволно умен такъв и работещ в Щатите от години продължава да си ме дразни. Много ги уважавах докато не ми се наложи да си имам взимане-даване с тях и колкото повече допирни точки имам толкова повече ме дразнят

 

Ем мангали, как да не те дразнят :)

 

Забравих да пиша какво ми минава през главата, тц тц. Минава ми че искам да изплющя Шерил Кроу ако може и ако е удобно. Нямам идея що.

Link to comment
Share on other sites

А Сандра Бълок да пукне дано! :D Как се казваше тоя разказ, бе да го еба...

Link to comment
Share on other sites

Аха аха да пресъхне влагата и взема че нацеля пак някой подобен индивид ...
Интересното е, че колкото и познати IT-а да имам, всеки от тях, имал работа с азиатските мангали - на всички мнението им е едно и също :lol: ...съвпадащо с това на Ники :lol:

 

Добър утър!

http://www.youtube.com/watch?v=u--97IytCSE

Link to comment
Share on other sites

а после ме питат как съм бил познал че ми говори индиец по телефона. ми не беше трудно.

 

днес е ден на майстора. каквато и работа да хванете все няма да ви спори и ще бачкате до късно. честито.

 

 

Link to comment
Share on other sites

razer-mamba_4-nvidiatpofuture.jpg

 

В крайна сметка реших, че толкова пари за плъхоподобно ще дам, само ако спечеля някой турнир по SC2 - сиреч, когато налъмите свикат извънредно заседание с една единствена точка в дневния ред: Цъфтеж!

 

Това е прекалено. Имаше някаква алтернатива на Razer за около 100лв. Погледни нея. Не помня обаче името точно. В ozone bg я имаше.

Link to comment
Share on other sites

Не знам какво недоволствате против индийския английски. За мен на 1-во място е китайския английски, на 2-ро место е японския английски. И двата народа така ги сдъвкват думите, че не е истина. А за граматика на емайлите изобщо няма какво да говорим :D

Link to comment
Share on other sites

А Сандра Бълок да пукне дано! :D Как се казваше тоя разказ, бе да го еба...

Да не си си причинил невероятната мъка да гледаш All About Steve (2009)?

Link to comment
Share on other sites

Да дам ли 250 лв за мишка, или да не дам?

 

Калиопа, трабва да си изтрещяла тотално, че да дадеш толкова пари за тая мишка... laughing.gif

 

МХ 1100 няма вече, освен ако не откриеш залежала, но новият Revolution с два лазера е добра идея. Aero едва ли ще ти върши работата, за която е направена.

Link to comment
Share on other sites

Kak taka няма MX1100 вече? Да не е спряна от производство?! :huh:

Бахти, да зема да си зема една резервна..

Кой е новия Revolution?

Тия много дразнят от Logitech, направят една свястна мишка, и след година се оказва, че вече ще я няма бахти. Оня MX1000 го имаше 4 години след излизането му още, а тая дето е по-хубава, да земат да я спрат бахтии.

За мишка, и 250 лв бих дал ако е "моята" и няма други, макар че тая мамба надали си заслужава чак тия пари. За новата Imperator чувам само добри отзиви и ревюта, но е жична и само към 150 лв.

Като цяло поне половината модели на Razer мишките се оказаха ... боклуци, и за тях плащаш само за суетата.

Вярно, и за Logitech донякъде го има тоя момент, но мисля, че са по-издържани, като изключим проблемите на някои от моделите им със скрола, и че на доста от тях основните бутони след година-две нещо им става и почват номера като двойни кликания и т.н.

Всъщност в сайта на Logitech мишока си присъства, вероятно в Бг по-рядко се предлага, което пак е проблем.

Link to comment
Share on other sites

Да не си си причинил невероятната мъка да гледаш All About Steve (2009)?

 

 

На челото ми да пише "самоубиец"? :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

За новата Imperator чувам само добри отзиви и ревюта

 

http://strangera.com/2010/02/16/video-review-razer-imperator/

 

Тази статия така ме надъха, че нищо чудно още днес да си я взема, така и така ще ходя да събирам хонорари :)

Link to comment
Share on other sites

Kak taka няма MX1100 вече? Да не е спряна от производство?! huh.gif

Бахти, да зема да си зема една резервна..

Кой е новия Revolution?

 

Ми няма... Аз отидох в Ресет директно да си я купувам и установих, че я няма и не я предлагат вече. Заявиха смело, че е стар модел и вече я няма.

 

Новият Революшън е звяр. Нарича се Революшън Перформънс. Външно не видях да се различава от нашите, но ми казаха че бил с два лазера, каквото и да значи това... Естествено, всички исиклици на предния модел са коригирани laughing.gif . Замислих се обаче, че точно сега 217 лева (повече от Аеро) за мишка няма да дам...

 

http://strangera.com...azer-imperator/

 

Тази статия така ме надъха, че нищо чудно още днес да си я взема, така и така ще ходя да събирам хонорари xmas.gif

 

Озадачаваш ме. Как може някакъв шебек да те надъха? А тази мишка като гледам е мноооого далече от 250 лева. Подозрително ми се види, че детайлни елементи в дизайна са крадени от Лоджитеците... Което не е важно де, но пък 250 лева - my ass!

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...