Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Няма как - единият е в БГ, другият - в Канада, а базуката закарва най-много до километър и нещо...:bgrin:

Хъ...,лаик !!! Ми нали точно поради тази причина, хората са измислили балистичните ракети....Даже има и опция (в зависимост от това до колко се чустваш обиден) да ги натовариш с конвенционални или с не конвенционални заряди...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Lool, някой ще зареди един неконвенционален заряд от рано сутринта след преяждане с боб и люти чушки (и таратор с чесън). :bowdown: :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

...да ги натовариш с конвенционални или с не конвенционални заряди...

 

Абе аз знам Атанас с какво ще ги натовари, ама....

Всъщност, доколкото го познавам, няма как да се знае в зависимост от моментното му настроение (и въображение), с какво ще реши да напълни контейнера...:P

Link to comment
Share on other sites

Ей хищно племе сте,аз да похваля лиспата на кавга,а вие чак и на военни действия го ударихте,та и нехуманни оръжия включихте.

Таквиз бомби са по-страшни от атомните бе :laughing: след малко към лютите чушки и боба, и зелева чорба ще вкарате за цвят!

Link to comment
Share on other sites

 

Таквиз бомби са по-страшни от атомните бе :laughing: след малко към лютите чушки и боба, и зелева чорба ще вкарате за цвят!

Зелевата чорба е съвсем безобидна! Еквивалентът на водороден , а може би и почти на кобалтов заряд..., са отпадъчните продукти от биологичното разлагане на яйца с чеснова добавка (примерно чесново-млечен сос) и поляти за прокарване с газирана водичка..., рецептата търпи и добавяне на катализатор под формата на алкохолни пития (марките, видът и отлежаването са без значение) в по-големи количества. Активирането на подобен заряд не винаги е от тип "Silent but Deadly" - така, че не може да се използва за диверсионна дейност. Важен в крайна сметка е ефекта от употребата на подобни заряди, а по-точно сто процентовото, смъртоносно поразяване на повечето биологични видове (причинявайки им бавна смърт и неистови страдания) и нанасяне на минимални щети по конструкциите в периметъра на поразяване... Проблемът с използването на това оръжие е, че поради крайно не хуманният му характер, то попада под ударите на редица международни съглашения за воденето на цивилизовани военни действия. Редица международни организации, дори настояват то да бъде включено в списъкът на забранените оръжия към женевската конвенция.

Link to comment
Share on other sites

ВСИЧКО омесено с бира може да предизвика вентилационен колапс при слаби индивиди. Групата се умножава в пъти що се отнася до бира + фъстъци и други ядки, бира + яйца и прозиводни, бира + шкембе и други карантии и прочее имплозионни газови заряди, способни да изнесат живота от вдишващия ги.

Link to comment
Share on other sites

ВСИЧКО омесено с бира може да предизвика вентилационен колапс при слаби индивиди. Групата се умножава в пъти що се отнася до бира + фъстъци и други ядки, бира + яйца и прозиводни, бира + шкембе и други карантии и прочее имплозионни газови заряди, способни да изнесат живота от вдишващия ги.

... И това го има, но искам да те поправя! Имплозията е съставна част на всяка експлозия. По същество обаче, тя е диаметрално противоположното нещо на експлозията....

Link to comment
Share on other sites

Именно затова го казвам - докато са airborn, тия газови микстури могат да съсипят само обонянието, но инхалирани дълбоко ..... имплозия laughing.gif

 

 

Link to comment
Share on other sites

Днес съм като някакъв пенсионер. Корема ме боли, гадно ми е, схваната ми е плешката, схванат ми е врата, боли ме китката, болят ме колената.

Link to comment
Share on other sites

Днес съм като някакъв пенсионер. Корема ме боли, гадно ми е, схваната ми е плешката, схванат ми е врата, боли ме китката, болят ме колената.

 

И дори няма желаещи да ти направят една свирка,а? Пфуууу живота е гаден!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

И дори няма желаещи да ти направят една свирка,а? Пфуууу живота е гаден!!! :lol:

 

Ееее, к'ва свирка бе...нали на пенсионерите не им става така или иначе...:laughing:

 

 

------------

 

Off:/ Уффф, Ники...аз май щях да идвам до вас, ама съвсем забравих - бях на една форум-среща, прибрах колата, отворих нашия форум и чак сега като ти видях поста се сетих. :zzz

Май наистина трябва да ми ги пратиш по пощата с наложен платеж. :P

Link to comment
Share on other sites

Пфуууу живота е гаден!!! lol.gif

 

Имам нова задача за тебе. E-bay е таргета. Трябват ми комплекти ремъци за SONY TC-399, триглаво с феритни глави и за AKAI GXC-38. Има оферти - виждал съм. Както винаги плащам в брой и ти опрощавам 4-5 глоби laughing.gif

 

 

Май наистина трябва да ми ги пратиш по пощата с наложен платеж. tongue.gif

 

Тъз вечер съм ги налегнал Е-цигарите. Общо взето имат добър ефект. Лошото е, че може да се заиграе човек прекалено. Ако съм някой див турмялник поне 3 ще са нужни. Значи да докладвам - интензивно сукане от ранния следобед до сега - 2 филтъра си заминаха - 2,5 батерии. Отлични резултати. До момента щях да съм кутия напред в друг вариант... Между другото ако не сте усетили - смяната на мундщуците влияе много добре на рационалната консумация на филтрите. laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

...ако не сте усетили - смяната на мундщуците влияе много добре на рационалната консумация на филтрите. laughing.gif

 

Абе усетили са тия, дето са пушачи (бивши), иначе дедото ме гони като империалист, като се пробвам (пробвах) да запаля цигара в радиус 10 м. от апартамента му. :lol:

 

Не знам дали ти казах, но понякой път на някой филтър кеченцето е по-мъхесто (по-гъсто) и задържа течността вътре...и въпреки, че преди малко си сложил филтъра, създава впечатление, че е празен. За да се увериш, най-добре изкарай вътрешната част на филтърчето (с кламер, като го бутнеш през отворчето) и виж дали просто течността не си седи вътре. Другият момент е, че атомизаторът е направен от някакъв дълбоко-попиващ материал тип "метална мрежичка" (днес Стефан го класифицира като тефлон!?) и въпреки, че външно вече може да е абсолютно сух, напълно възможно е да продължава да образува пàра. Критерий трябва да ти е промяна аромата на пàрата - ако я усещаш по-суха и/или леко нагарча - значи е време за нов филтър, тъй като не е добре дълго време атомизаторът да се нагрява сух.

Link to comment
Share on other sites

АТОМИЗАТОР да го еба хахахахахаха! Значи Пламене, без да пипам нищо, просто ги редувам на един и същи филтър и има разлика. Моето наблюдение днес е че явно или прегрява или се пренапоява. Абе - запича. За малко да метна филтъра! А като го куплирах с другия - има още доста живот. така и не ми е светвала цигарата за отнесен филтър до момента. Галински разбира се има тотално обяснение - високотехнологично и аналитично - за работата на цигарата - само дето не го запомних :)

Link to comment
Share on other sites

Ееее, к'ва свирка бе...

 

Говорех за Ангел бе. Аз от мойта жена оплаквания нямам. Преди време един приятел беше казал - друго си е с медицинско лице ама айде да не развращавам младежта...

 

 

Off:/ Уффф, Ники...аз май щях да идвам до вас, ама съвсем забравих - бях на една форум-среща, прибрах колата, отворих нашия форум и чак сега като ти видях поста се сетих. :zzz

 

И да беше дошъл аз днес бях на Бяла Черква с домочадието. Можеше да се срещнем около хижа Здравец евентуално :lol:

 

 

 

Имам нова задача за тебе. E-bay е таргета. Трябват ми комплекти ремъци за SONY TC-399, триглаво с феритни глави и за AKAI GXC-38. Има оферти - виждал съм. Както винаги плащам в брой и ти опрощавам 4-5 глоби laughing.gif

 

Тези ли: http://cgi.ebay.co.uk/Sony-TC-377-TC-399-Belts-manual-reel-tape-recorder-/120595980438?cmd=ViewItem&pt=UK_Consumer_VintageAudio_RL&hash=item1c1414a096#ht_2629wt_1142

Link to comment
Share on other sites

Говорех за Чефо бе.

 

За Чефо ли?? А що цитираш поста на Вокса? Аз пък си говорех за схванатия Вокс-пенсионера. :P

Link to comment
Share on other sites

За Чефо ли?? А що цитираш поста на Вокса? Аз пък си говорех за схванатия Вокс-пенсионера. :P

 

Ангел бе ангел... от разредения въздух горе и такъв нечовешки студ (20 градуса по средата на лятото) не мога още да се съвзема и да остържа снега от веждите си :lol:

Link to comment
Share on other sites

За на дедо склерозата и алцхаймера говорим...Той всеки ден среща нови хора :D

 

alzheimers.jpg

Link to comment
Share on other sites

Подсещате ме за друг един цитат днес:

 

You're like an Alzheimer's victim in a whorehouse. You're constantly surprised that you're being screwed, and then you forget that you have to pay for it.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Подсещате ме за друг един цитат днес:

 

You're like an Alzheimer's victim in a whorehouse. You're constantly surprised that you're being screwed, and then you forget that you have to pay for it.

 

 

 

:D Едно от многото уникални попадения в Двама мъже и половина :) Ха добро утро на всички

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...