Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Селестина Бабаярова, пий си Туборга и не се бъркай в копитцата на хората :)

 

Какво да направя като и работата ми, и удоволствието са свързани с компютъра? Лошо ли е да искам да ми е комфортно? Хлип...

Link to comment
Share on other sites

В никакъв случай, но откъде ги измисляш тия работи ти се чудя laughing.gif

 

Какво ли не ми е минавало през главата/ръцете от началото на 90-те досега, но тая щуротия с охлаждането на копитцето никога не ми е хрумвала.

 

-----------------------

 

Пламене, на тая "мишка" й давам седмица-две в ръцете на малко по-хард юзър laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Баси! Кви хора сте, бе !? Почти десет странници са изписани с простотии за мишки и подобни лигавщини...(Ники, напомни ми да ти изпратя клипче как се бръсна с мотиката) и НИТО ДУМА по важни въпроси като - Специфичната енталпия на бъчва с домашнярка, поставена в среда от сух въздух с константно налягане... или за влиянието на квази военните формирования в латинска америка, върху средно годишният прираст на популациите на ябълковия хоботник и житния бегач...

Къде останаха съдържателните теми като - За чесането на мъди и може ли то да наруши репродуктивните способности на средностатистическият български мъж... или - Ах, как ми смърдят чорапите... и чий крака са по-кални... На къде тръгна форума..., незнам..., не знам... !?

Link to comment
Share on other sites

Мисля ,че е налял вътре Одеколон от ония ,убавия ,старичкия,жълт на цвят :lol:

Link to comment
Share on other sites

Като заговорихте за филтри - тъй като 2-3 капки на атомизатора се равняват на малко по-малко от една "аналогова" цигара :P, вчера си направих труда и за 15 минути със спринцовка напълних 5-6 кутийки с празни филтри...стана по-бързо, отколкото очаквах. Между другото тъй като от различните течности, които поръчах онлайн, един от ароматите не ми допадна (а четох във форума им, че доста хора го харесват), Раптор, Гадо или някой друг с ел.цигара може да опита и ако му хареса да му го дам - ароматът се води Ruyan4 (безникотинов) и има леко карамелен аромат.

Link to comment
Share on other sites

Човек трябва да е понякога човек и с другите :)

И ако имаш съмнение, че е прокурорска - не си пъривя. :) Ама нье.

 

 

31 години

 

Link to comment
Share on other sites

Човек трябва да е понякога човек и с другите :)

И ако имаш съмнение, че е прокурорска - не си пъривя. :) Ама нье.

 

 

31 години

 

Това не е проблем ако не спомене на техните хахаха

Link to comment
Share on other sites

Оооо и да не си пак ще се похвали просто вместо да и завиждат дружно ще се посмеят :)

 

ПС: hoste, таз джуклестата кака, рекламно лице на L.V. коя е че не съм я виждал по филмите нещо и едно такова любопитно ми стана... при това не защото ми хареса ами защото я предложи на Чефо...

 

ПС2: Изобщо и не ми мина през ума че може и да е прокурорска и се изненадах като го написа...

Link to comment
Share on other sites

Брех, че си ларж...аз не отказвам :)

Апфф..., млади ми момко..., а ти на ясно ли си, че карането и подръжката на кое да е "Ферари"..., може би ще ти е по - по джобът ?!?

Link to comment
Share on other sites

ПС: hoste, таз джуклестата кака, рекламно лице на L.V. коя е че не съм я виждал по филмите нещо и едно такова любопитно ми стана... при това не защото ми хареса ами защото я предложи на Чефо...

Ами аз с руси жени само гледам мач и пия. Не ме радват просто. За това я отстъпваме (и другата).

А тази която аз дадох е Joanna Krupa .

 

____________

 

Нали помниш като ме пита и за бирата - просто не ми харесва.

Link to comment
Share on other sites

Апфф..., млади ми момко..., а ти на ясно ли си, че карането и подръжката на кое да е "Ферари"..., може би ще ти е по - по джобът ?!?

карай бре....може па да има лИбоФ хахахах...и да ме издържа хахахаххахаха

 

Ами аз с руси жени само гледам мач и пия. Не ме радват просто. За това я отстъпваме (и другата).

А тази която аз дадох е Joanna Krupa .

 

____________

 

Нали помниш като ме пита и за бирата - просто не ми харесва.

а не трябва :)...поне да ни запознаеш - може ли хихиихихи

Link to comment
Share on other sites

Като заговорихте за филтри - тъй като 2-3 капки на атомизатора се равняват на малко по-малко от една "аналогова" цигара :P, вчера си направих труда и за 15 минути със спринцовка напълних 5-6 кутийки с празни филтри...стана по-бързо, отколкото очаквах. Между другото тъй като от различните течности, които поръчах онлайн, един от ароматите не ми допадна (а четох във форума им, че доста хора го харесват), Раптор, Гадо или някой друг с ел.цигара може да опита и ако му хареса да му го дам - ароматът се води Ruyan4 (безникотинов) и има леко карамелен аромат.

Може пък да го пробвам... Между другото, аз по този начин (със спирцовката и пълненето на празни пълнители), успях да си съсипя четири батерии (гадостта протича през корпусът и осира датчика). Добре, че намерих едно павилионче където продават всякакъв хардуеър за ел. цигари, та батериите ми струват вече по седем кинта бройката...

карай бре....може па да има лИбоФ хахахах...и да ме издържа хахахаххахаха

Даа, бе... да! ОбъркАл си рейсът, пич! Таквиз булки са от породата "Мисирче", квото клъвне и само попротегне гушата и го няма вече... пък ти - да те издържала.... Едно време за да има любов, стигаше и само единия гол х♚й, а не като сега... да го еа.... кинти-минти,силиконови ъпгрейди, путки-майни и сини парцали.

Link to comment
Share on other sites

Даа, бе... да! ОбъркАл си рейсът, пич! Таквиз булки са от породата "Мисирче", квото клъвне и само попротегне гушата и го няма вече... пък ти - да те издържала.... Едно време за да има любов, стигаше и само единия гол х♚й, а не като сега... да го еа.... кинти-минти,силиконови ъпгрейди, путки-майни и сини парцали.

тя не ме е видяла къФ съм убавец...ще забрави и кинти и всичко хахахах :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Чудя се..., какво трябва да му се случи на човек, та от такъв:

http://www.youtube.com/watch?v=KJPjjMo4imU&feature=related

 

Да деградира до, ей такъв... педераст-дървосекач...

http://www.youtube.com/watch?v=ITjsjXMiMHQ&feature=related

 

П.с. Вторият клип е поздрав към Ууважаааемата аудитория...

Link to comment
Share on other sites

Казвай къде да се абонирам?

 

Галине, аз си мисля че таз песен с икебаната е доста по-стара не е от 2010-та... а и първата ми звучи педалски особено като се вгледаш в маниерите му...

 

Бе ти кога ще дойдеш да ми видиш офиса и да измислим какво и как ще правим там и къде ще са дупките?

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...