Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Минава ми през главата, че си мразя късмета.

 

И да ви помоля, някой ако има песничката на Fragma - Miracle, както и Fragma - Everytime you need me, да ми ги прати на Скайп или на e-mail, много ще съм благодарна... Че data.bg точно сега излезнала в ремонт...

 

host, как се сваля, по Д*волите от този сайт? Идеи?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Ей тоя,който е мислил правилника на техническия трябва да го пребият.

Няма такава измишльотина...

 

храм "Сурп Кеворк" (Свети Георги)

Духовен пастир: протопрезвитер Кеворк Хачерян

Председател на църковното настоятелство:

Ехиядзар Узунян

Адрес: 4025 Пловдив, ул. "Турист" 2

Link to comment
Share on other sites

Хахахахахахаха ти наистина намери адреса на арменския поп :rofl:

 

 

 

 

host, как се сваля, по Д*волите от този сайт? Идеи?

 

Никак, но пък лесно можеш да си купиш целия албум след като си намерила песента. Евентуално може да си я слушаш с техния флаш плеър но като дадеш download те пита дали на amazon mp3 искаш да отидеш или в itunes...

Link to comment
Share on other sites

Дубрутро майна! Ей много съм добър! (и скромен) Какви невероятни неща натворих за отрицателно време а сигурно преди година щях да кажа че е повече от невъзможно :D Много съм горд със себе си!

Link to comment
Share on other sites

...къщичка с коминче :lol:

 

А оградка и дворче?

 

Мда, кучешка колибка и готиното гаражче!

Докато се усетиш вече имаш няколко "дечурлига", пък и внуците, та седиш кротко на верандата и се чувстваш като дядо! :D

 

По тази тема, гледайте филма "Everybody's fine", драма е!

Link to comment
Share on other sites

Току що направих революционно откритие - като си нахлюзя на ръката ролка с тиксо (малко по-широчко) - ръката ми се чувства по-удобно, като държи мишка. Ще продам идеята си на дядомраз...

 

Не, не ми обръщайте внимание - така съм, като не съм се наспивал от... началото на жегите... Снощи, за да е по-голям кефа - милите ми родители се разтропаха в 4:30, за какво? За да включат акумулатора, на чудовището на майка ми, да се зарежда... в банята... за да не разплисквал киселина... Да, това има общо с факта, че не можах да се изкъпя сутринта.

 

Мамичката му мръсна, искам да го изплащам тоя шибан кредит и ако ще в кучешка колиба да ида да живея - да се махна от тоя панелен кафез...

Link to comment
Share on other sites

Току що направих революционно откритие - като си нахлюзя на ръката ролка с тиксо (малко по-широчко) - ръката ми се чувства по-удобно, като държи мишка. Ще продам идеята си на дядомраз...

Хахаха

Мда... пък понякога като се разговориш много може и устата да си лепиш с него! :)

Link to comment
Share on other sites

храм "Сурп Кеворк" (Свети Георги)

Духовен пастир: протопрезвитер Кеворк Хачерян

Председател на църковното настоятелство:

Ехиядзар Узунян

Адрес: 4025 Пловдив, ул. "Турист" 2

 

Да те еВа..... как можа. Изчезвам на вън да се хиля, че ще ме помислят за луд.....хахахахахахаххаха

Link to comment
Share on other sites

Най - обичам когато получавам спам съобщения които започват така:

Съгласно Закона за електронна търговия Bи съобщаваме, че настоящото писмо е непоискано търговско съобщение.

 

 

 

 

Даже си направих и труда да им отговоря. Прикачих им и тази снимка. Снимката дава яснота какво им отговорих.

 

Снимка

Link to comment
Share on other sites

С DownloadHelper плъгина на Firefox например.

 

Санди, благодаря, но ми ги изпратиха в оригинал преди 2 - 3 ч. :)

Link to comment
Share on other sites

цял ден нищо интересно не сте рекли и никъв свестен скандал не сте заформили.

 

да ва таковам! от скука ша ме накарате да работя ли? в тия жеги.......

 

гадни майни, зли майни.

Link to comment
Share on other sites

Минава ми, че когато братята китайци усвоят технологията и започнат евтино производство на такива вентилатори, задължително ще си взема един...на изхода има 15+ пъти повече дебит на въздуха, отколкото всъщност пуска сложеният вътре обикновен вентилатор! :blink:

Освен това си е и доста "куул" без перки. :punk

 

 

Link to comment
Share on other sites

А оградка и дворче?

Дупето му е прекалено изнежено за да изкендза нещо с формата на оградка......

 

Минава ми, че когато братята китайци усвоят технологията и започнат евтино производство на такива вентилатори, задължително ще си взема един...на изхода има 15+ пъти повече дебит на въздуха, отколкото всъщност пуска сложеният вътре обикновен вентилатор!

.... Всъщност това нещо се използва успешно от доста години насам... (ба ли го този сър, що се пробва да си припише някакви заслуги...) Обаче няма да ти кажа къде и в какво се използва..., за да има все пак някакъв елемент на съспенс... (пък и винаги можеш да попиташ негово величество Гугъл)

Link to comment
Share on other sites

Дупето му е прекалено изнежено за да изкендза нещо с формата на оградка......

 

Любопитно ми е КАК трябва да е закалено някое дупе за да изкендза нещо с формата на оградка особено от онези на село белите с дървени колчета със заострените връхчета :lol:

Link to comment
Share on other sites

Любопитно ми е КАК трябва да е закалено някое дупе за да изкендза нещо с формата на оградка особено от онези на село белите с дървени колчета със заострените връхчета :lol:

 

 

То всъщност нещата не опират до закаляване. Трябва да си художник със задника за да ти се получи :)

И все пак си мисля, че се иска бая гъз, та да издриска наведнъж... нещо от което стърчат толкова колци (със всичките му там атрибути, като - доматени люспи, динени семки, ръждиви и криви пирони, а понякога и неща които - ама наистина не си ял и т.н.)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...