Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

 

 

Галине, аз си мисля че таз песен с икебаната е доста по-стара не е от 2010-та... а и първата ми звучи педалски особено като се вгледаш в маниерите му...

 

Бе ти кога ще дойдеш да ми видиш офиса и да измислим какво и как ще правим там и къде ще са дупките?

Ами първият пример е от 2003, а съчките ги събра тази година..., та ми е интересно как за седем години, един не лош певец... може да пропадне толкова... Обикновенно се случва обратното...

А офисът ти ще дойда да го погледна когато се наканиш ти..., тежка гемийо...

Link to comment
Share on other sites

Ами първият пример е от 2003, а съчките ги събра тази година..., та ми е интересно как за седем години, един не лош певец... може да пропадне толкова... Обикновенно се случва обратното...

 

Не му следя кариерата но и първото което пусна не ми изглеждаше много мъжествен и едни стойки чупи... а тая песен помня че жена ми я беше намерила и се радваше нещо после малкия нещо искаше да гледа как чичото подскача (някакъв вариант на бързи обороти го кефеше)... аз се опитах да чуя текста и ми се стори ултра тъп ама то и на Марио Куркински (или както му е там името) текстовете не са по-читави (ама и той е гей) и там имаше някакви за жаби ли какво беше и там нямаше много смисъл от текста - само че са думи на български и толкова.

 

А офисът ти ще дойда да го погледна когато се наканиш ти..., тежка гемийо...

 

Мъка мъка... пак аз виновен... което си е вярно...

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че съм супер ядосана, вбесена, на ръба да нападна някой случаен минувач и да си го изкарам на него... :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

Вали, вали... няма да ми се налага да поливам градинката!

Че тея жеги ме карат си мечтая за едно "ледено момиче, с пръсти ледени..." хаха, да пъхна бифшото във фризера и без това ме дразни!

Link to comment
Share on other sites

Аз съм доволен, обичам да ми е хладно :)

 

Съгласна съм с Борис. УжасТни са тези жеги. Хладно е по-добре. Предпочитам да не ходя по морета и на плаж, отколкото цяло лято в Пловдив да се потя веднага след като съм излязла от банята.

 

Аз се събудих в 3:48 ч. от дъжда, беше много яко, само спрях ПС и кабела за нета дръпнах и така сладко съм си заспала.

 

От 10 ч. досега чистих (много е приятно като не ти пече в очите), сега ме е страх да използвам каквото и да било в стаята, защото е супер чистичко и подредено. Мога да направя експозиция, за да се уверите :) Чистих с някакъв препарат, който изискваше да сложа ръкавици, съответно аз нямах и до лакти се омазах с него, засега поражения по кожата няма... Учудващо не можах да си пръсна в очите или по лицето с моите две леви ръце... И дадох жертва един нокът, който се отчупи до 1/4 на плочката и ме наболява... Ама това е, трай бабо за чистота... :)

Link to comment
Share on other sites

Дам. И аз съм на същото мнение. Винаги мога да се навлека още ако ми е студено.

 

Доводите на хората като ги попиташ защо харесват лятото са, че се ходи на море.

 

?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?

Има страни дето температурата не пада под 20 градуса и спокойно може да си се ходи там на море, вместо да се потим тука. Ами ако бяхме в държава дето няма море? Интересно тогава какви ще са доводите...

 

Най-омразният ми сезон е това.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Съгласен. Доводите да мразим лятото са много повече. Топло, гадно, потиш се по цял ден, всички се потят, миришат, лепкат, дори грозните мадами се пускат по-оскъдно облечени, комари и насекоми по принцип, кърлежи, от 11 до 5-6 вечерта никаква работа не може да се свърши, всички ходят с някви сандали и джапанки да им гледам мазолите...

Иначе казано зима > есен > пролет > лято.

Link to comment
Share on other sites

Едно дъъълго Чибо със сметана (пълномаслена), 4 лъжици захар и гризини (солети от пълнозърнесто тесто)... ебаси кефа. Почти толкова ми е кеф като вчера в 14:00 при 33+ градуса като си поръчах 2рия джин в "Потомци" - айлячец (скоро ша свърши).

Link to comment
Share on other sites

Обичам пролетта/лятото, защото по принцип съм по-зиморничав, по-трудно понасям студа, и мразя като консерва зимата да навличам по 3 блузи, якета, и да ме облива студена порт от разни дрехи един вагон.

За лятото има измислени едни устройства, наречени климатици. В нас се поддържа не по-ниско от 28 градуса. Даже 29 понякога. Не разбирам хората, държащи 22-23-24 градуса.

Не ми пречи да се потя като пор докато съм навън (даже напоследък даже не се потя много колкото и да е горещо), повече мразя влажното време, когато и да не е горещо, целия съм вир вода, лепящи фанелки, едвам се събличам и т.н. - адски мразя. И след всяко излизане се къпя.

пролет > лято > есен > зима :) .

Link to comment
Share on other sites

Yep. Dry Heat, Wet Heat - мисля, че хората тук може би не говорят за тези неща, а просто за "топлото" (от рода на 30-35 гр). ;) нека не бъркаме нещата.

Иначе, влажно + горещо е смърт :angry:

 

___________

 

Иначе любим сезон - късна пролет, ранна есен... няма такава карасота, после зимата, после лятото (планинско).

Link to comment
Share on other sites

Аз пък предпочитам лятото. Да имаше как цяла година да е един сезон и това да е лятото. Не мога да разбера какво хората харесват на зимата. Всички са се скрили и никой не смее да излезе навън. Няма живот през този сезон. Лятото е много по - динамично и много повече движение има.

Link to comment
Share on other sites

Ами що не ходите зимата на нуди-плаж, бе принцеси... или пък кога е по-гот да си пийваш биричката на тиферич..., при 3-5 градуса или при +35...? Да оставим на страна, че когато е хаиз.... не само грозните, ами и готините булки не показват нито бедро, нито цица, нито квото и да била друго..., освен зачервени и мокри носове... Пък.... и ние топлотехниците, като сме простаци..., не сме ли хора, бе... ние 'лЕп не трябва ли да ядем...?

Link to comment
Share on other sites

Това е нещо друго, което съм забелязал. Като кажа, че не харесвам лятото, хората ме питат какво и харесвам на зимата.....

 

Все си мислех, че сезоните са 4.

Link to comment
Share on other sites

Това е нещо друго, което съм забелязал. Като кажа, че не харесвам лятото, хората ме питат какво и харесвам на зимата.....

Все си мислех, че сезоните са 4.

Може би защото сезоните вече са 2.

Link to comment
Share on other sites

Може би защото сезоните вече са 2.

По-скоро защото идеята на спора беше между лятото и зимата кое повече харесвате..

То ясно, че средните сезони вероятно са най-обичани като цяло поради умерения климат, но между двата "крайни" сезона, аз лично предпочитам лятото, мислил съм доста по тоя въпрос.

Link to comment
Share on other sites

10 часа и нещо сън... ебаси кефа :) Имам чуството че винаги когато съм спал над 5-6 часа съм се похвалил тука - то си е егати и събитието при мен да успея да си отспя.

 

Обичам да вали - тогава се спи най-хубаво.

Обичам и да е жега - хубаво време, разходка, като стане много жегата - има климатици a и бирата е измислена отдавна

Обичам и да е хладно - пак готино за разходки но по-дълги а и е много приятно като се отиде в планината пролетта или есента - и въздуха един свеж.

Обичам и да има сняг а най-обичам едновременно с това да имам време да ида да покарам ски.

 

Май единственото което не обичам са гръмотевичните бури че може да стане някоя беля но пак и тогава ми е кеф да гледам светкавиците - много готини специални ефекти имат :D

 

Брей като съм се наспал в какво добро настроение съм...

Link to comment
Share on other sites

Аа, няма такива :)

Въпроса е ако трябва да избираш дали лятото или зимата да стане вечен сезон, кой от двата.

Link to comment
Share on other sites

Е айде сега. Избирам да има 4 сезона иначе е егати скуката... Пък за зима винаги може да се премести на север за лято - ми LA... :)

Link to comment
Share on other sites

Е, LA е доста близо до нашия паралел (отново в Северното полукълбо) и защо си мисля, че би трябвало да имат подобни сезони по едно и също време като нас :) ..

 

С едно изречение - не можеш да кажеш дали лятото или зимата ти е по-любим като цяло.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...