Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Гъза трябва да е закален на "хамон". Иначе за набутването, като в оня виц:

"Жена ми се прибра пияна и повърна в банята. Колкото и да бърша, все на изневяра ми мирише."

Link to comment
Share on other sites

Aaaa преядах с диня... а съм си отрязал още.. как да я върна такава сладка в хладилника обратно, хем почистена, нарязана... мъка мъка... каква дилема...

Link to comment
Share on other sites

Че и няма лягане от тук нататък...по-точно има лягане, ама има и много ставане, не че ти ще лягаш скоро де.

 

П.П. Баси, к'во ли няма да измислят в името на удобството...пустото му ГМО. :woot А дали просто не ги отглеждат в няк'ви калъпи и за това да са квадратни?

 

square-watermelon.jpg

Link to comment
Share on other sites

Не е ГМО... японците открай време ги отглеждат в едни буркани малко като онези дървените обувки за жените им да не им ставали големи краката... А ги пъхали в такива буркани дините, защото така по-лесно се били подреждали... хахавелници..

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че ебати и геройството е да се разбереш с мрънкащ индиец по телефона. Британците трябва да бъдат кастрирани, че за повече от двеста години не са успяли да ги научат да говорят като хората езика на Шекспир. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Какво "ЗА" и какво "ПРОТИВ"... всеки родител да си гледа детето, възпитанието е важно нещо.

 

______________________

 

Почистих "кашона", един час с четката си играх, цяла купчина прах излезна, сега работи като нинджа... тихо!

Остана още едно ПЦ... имам чувството, че ще хвана алегия към прахта скоро!

 

Няколко въпроса:

Колко често си чистите кутиите?

Каква паста използвате за процесорчето?

Дайте някакви съвети да се намали това събиране на прах?

Link to comment
Share on other sites

прахосмучеш си стаята по-редовно или си слагаш съответната обезпрашаваща аспирация на помещението.

за колко паста - ми един цвръц.

аз си личния си го чистя поне веднъж на 6 месеца.

Link to comment
Share on other sites

 

за колко паста - ми един цвръц.

 

Той цвръца е ясен, ама човекът пита - каква ?

Link to comment
Share on other sites

Той цвръца е ясен, ама човекът пита - каква ?

то глухия кат недочул и си го нагласил, така и аз с недоглеждането.

 

та за каква: cooler master thermal fusion 400. в неква грамадна разфасовка ми е отпреди повече от година. още бая имам да цвръцкам с нея.

Link to comment
Share on other sites

Абе количеството ясно, просто никога не съм купувал паста, винаги дерчих колегите да ми дават хахаха.

Та си нямам и на представа колко струва една хубава и какви марки са. :/

 

ЛИНК

Последно това слагах на моя процесор, всички я хвалят, ама аз да си питам, защото има и други марки.

 

Аз моя го чистя всеки път, когато спре някой вентилатор... :lol:

Паста - като сменям процесор или дъно...

Ти пък що чакаш да почнат да отказват?

Не стига че качва доста температурата, пък и като се задръстят до толкова вентилаторите, бръмчат като трактори.

 

То на брата пцто с няк'ва обикновенна, та станала е на нищо и компа му качва 70Ц 74Ц... на 75Ц се изключва... та налага се да сменям вентилатори и пасти-масти, та за т'ва.

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че ебати и геройството е да се разбереш с мрънкащ индиец по телефона. Британците трябва да бъдат кастрирани, че за повече от двеста години не са успяли да ги научат да говорят като хората езика на Шекспир. :bgrin:

 

Ти добре ли си... тук за колко стотин години не можем да научим циганите да говорят Български хем сме в България и това е официалния език ти индийците където английския не е кой знае колко задължителен а са 1:1 с нашите мангали. Много ще ме извиняват всички любители на индийската култура но с тези тъпи "цигани" 99% когато съм си имал взимане даване съм се изнервил а поне 80% са ми давали абсолютно грешна информация и в някои случаи точно противоположна на вярната т.е. ако въпроса е "какво да направя за да тръгне колата напред" той ми отговаря "натисни съединителя, след това натисни скоростния лост надолу и заедно с това бо и го бутни наляво и след това и напред за да включиш на задна скорост". Софтуер който са пипали индийци е помия отвсякъде, ама такава помия че е по-лесно пренаписването от нулата вместо да се оправя.

 

Последния път когато си говорих с такъв беше за една база данни където елементарни справки работеха за 45 секунди, аз го питам това така ли е било той вика "на тестовата ми база беше добре, но там верно нямаше данни обаче аз направих ИНДЕКС"... при което се плесвам по главата и спокойно го питам "кои индекси си правил" мислейки че все пак са повече от един и просто не съм чул нещо а той вика "ами еди кой си" и наистина се оказа ЕДИН ИНДЕКС. Просто като тръгнеш да говориш за тъпотия и некадърност - символа е ИНДИЕЦ!

 

PS: Да расист съм - за мен хората са индийци и хора - черни, бели, жълти - все хора, докато индийците не са, те са цигани!!!

Link to comment
Share on other sites

Те британците не могат да се научат да говорят английски пък то какво остава за другите !? Всъщност мен до голяма степен ме дразнят и американците как говорят... :D Един вид според мен никой не говори английски както трябва :D

Link to comment
Share on other sites

Те британците не могат да се научат да говорят английски пък то какво остава за другите !? Всъщност мен до голяма степен ме дразнят и американците как говорят... :D Един вид според мен никой не говори английски както трябва :D

 

Абе свиква се, не е толкова зле. Все едно да исакш от чуждендец да говори разговорен български :)

Link to comment
Share on other sites

To верно преди се дразнех като слушаш как Софианци говорят на "хлЕб", "ходимЕ" и прочее но нещо претръпнах и не ми прави впечатление. Обаче как индиец говори на английски, дори доволно умен такъв и работещ в Щатите от години продължава да си ме дразни. Много ги уважавах докато не ми се наложи да си имам взимане-даване с тях и колкото повече допирни точки имам толкова повече ме дразнят

Link to comment
Share on other sites

А двамата тогава как ще ги сравните с тоя индиец от Chop Shop (от Discovery)? Щото специално тоя си ми е напълно разбираем на мен, но пък то надали всички индийци говорят по един и същ начин. Отделно, че много фирми си аутсорсват съпорта в Индия та сигурно не е чак толкова зле.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...