Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Ти пък къде се буташ при тролите не мога да те разбера. Чат пак се обадиш колкото да не е без хич - никакво старание и постоянство!!! Бързо да се засрамиш :P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Никво засрамване!!! По-скоро ще се изсера пред МС, отколкото да се засрамя...Не че виждам кой би ме спрял да го направя де/изсирането/ :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Ни са ибаай с руските коли, че съм виждал Нива да вади Лендровър.
Първи закон на офроудаджията:

"Колкото по-проходим и мощен е джипа - толкова по-далеч ще трябва да идва трактора да те вади."

Другото е кеф...е сега ако изпитваш кеф от натискане на копчаата на мишката - тва е извратено
А ти изпитваш кеф да натискаш педали? Аз ги въртя, ама ти ги натискаш! Аре ся кой е извратения!
Link to comment
Share on other sites

Добре аре няма да го сравняваме а колата... лети vs метални джанти? Абе знам че схващаш идеята ми се правиш на ударен колкото лаф да става че нещо голяма скука настана... пък и повечето тролове са се покрили дори малкия стенли си трае нещо ...

 

хахахаа да. но все пак 200 кинта за плъх ще дам ако ги вадя на минута :D

 

Първи закон на офроудаджията:

"Колкото по-проходим и мощен е джипа - толкова по-далеч ще трябва да идва трактора да те вади." А ти изпитваш кеф да натискаш педали? Аз ги въртя, ама ти ги натискаш! Аре ся кой е извратения!

само долния ляв педал - него най-често :D

Link to comment
Share on other sites

Минава ми да не би дядо Мраз да си е сменил номера, че днес на 2 пъти безуспешно му звънях...

 

Aaaa ох... смених телефона. И май си звънял докато се синхронизираха контактите после нещо беше зор и забравих да проверя кой беше звънял преди да изключа стария телефон...

Link to comment
Share on other sites

Значи дечицата ти пишат писма, а ти имаш телефон... как не те е срам да ги мъчиш така? :)

Link to comment
Share on other sites

хахахаа да. но все пак 200 кинта за плъх ще дам ако ги вадя на минута :D

 

Или иначе казано по около 2,112,000 на месец (средно)...

Link to comment
Share on other sites

По този повод малко поздравче (и лека вечер) от мен. Вярвам, че едва ли има някой, който не го е гледал това клипче, аз го знам наизуст и пак ми е смешно :)

 

 

Пак не ми излиза медията, да го е*а...

Link to comment
Share on other sites

Пак не ми излиза медията, да го е*а...

 

Ми защото си сложила и [ media ] и [ url ] трябваше само медия. Аз тези свикнах да ги пиша на ръка и само paste-вам URL-a

Link to comment
Share on other sites

Ми защото си сложила и [ media ] и [ url ] трябваше само медия. Аз тези свикнах да ги пиша на ръка и само paste-вам URL-a

мисля, че само от тубата става тая магия ....ама може и да се бРъкам

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Имаше един подобен смешник разправяше подобни неща ама вместо Македония казваше България. Нещо обясняваше и за извънземни даже и че сме били дошли от друга планета ма конкретно Българите ли как беше... 2-3 пъти го бях засекал да плещи глупости по МСАТ като сменям каналите. То такива като ги видиш още ти става ясно колко са със всичкия си, пък нали свобода на словото - говорят си каквото им е кеф...

Link to comment
Share on other sites

Наздраве друзя, аз запразнявам :beer:

 

ПС: Ако някой се сети за водопроводчик който би се навил утре да дойде с мен следобеда да оправим един водопровод на един изкуфял дъртак който наводни апартамента на мой роднина (слава богу там никой не живее в момента) да ми прати на ЛС координатите на човека, освен че ще му платя ще го и почерпя 2-3-4-5 бири, само да има дебели нерви че хем не съм такъв човек хем вчера за малко да го набия хахавелника че тръгна да ми се и репчи как той нямало да поправи нищо и да сме идели на майната си...

Link to comment
Share on other sites

Бе аз знам един, ама той мноо нервен...Най-мноо да претрепе другия откаченяк...

Link to comment
Share on other sites

80 годишен изкуфял дъртак е.. и аз се афектирах после чак ми стана съвестно че изобщо му се развиках, като се замислих какво друго да очаквам от него... отделно че той миришеше на напикано... абе ужас, поне да оправим да не наводнява апартаментите под него и понеже моите хора са най-заинтересовани да се намалят поразиите по-добре те да платят.. само дето аз трябва да организирам работата...

Link to comment
Share on other sites

Така и така захванахме темата за мишките, да питам аз ползвате ли нещо за охлаждане в зоната на мишката? Имам предвид срещу потене на ръката, особено сега през лятото. Обмислям някакво вентилаторче, което да служи само за това, понеже никак няма да е приятно да си омажа новия Император :P

Link to comment
Share on other sites

Вентилаторче да ти духа в ръката, не е добра идея... след време ще започне да ти се схваща и да те боли.

Изрежи капачето, замени го с гумено покритие с дупчици и отгоре си сложи дунапренче, ако ти се занимава, може да си изрисуваш нещо готино с боя или маркер! :)

Много по-удобно е от гадната пластмаса или стандартното гумено покритие. Пък и не ти се поти толкова ръката.

Link to comment
Share on other sites

Така и така захванахме темата за мишките, да питам аз ползвате ли нещо за охлаждане в зоната на мишката? Имам предвид срещу потене на ръката, особено сега през лятото. Обмислям някакво вентилаторче, което да служи само за това, понеже никак няма да е приятно да си омажа новия Император :P
Борисе, продължтелната работа с клавиатура и мишка, ама говоря много продължителната, тоест нещо като бот като теб - постоянно пред компа, може да доведе след години до сериозни проблеми с ръцете. Ако добавиш и систематично простудяване - тая ръка след години да не ти се наложи да режеш и хвърляш...
Link to comment
Share on other sites

Така и така захванахме темата за мишките, да питам аз ползвате ли нещо за охлаждане в зоната на мишката? Имам предвид срещу потене на ръката, особено сега през лятото. Обмислям някакво вентилаторче, което да служи само за това, понеже никак няма да е приятно да си омажа новия Император tongue.gif

 

ХАХАХАХАХАХАХАХАХ

 

Атанаске, един прост съвет от мене - тури си едно пешкирче наблизо и си забърсвай копитцето като се запоти

 

ХАХАХАХАХХАХАХАХА

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...