Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

 

А аз мога (с подходящите ефекти) да направя БГ-превода на посоките. Вейдъра ще го докарам всякак, ама с Йода ще се поозоря...само не знам кого да хвана да чете за гласа на Чубака. :laughing:

 

П.П. Единият от миксерите ми е с моторизирани фейдъри, така че и визуалният ефект ще го докараме като пуснем после клипчето. :))

Link to comment
Share on other sites

Aктуално за доста форумисти:

-

Знаеш ли, купих си електронна цигара.

- И как е?

- Вече цяла седмица търся драйвери...

Link to comment
Share on other sites

Aктуално за доста форумисти:

-

Знаеш ли, купих си електронна цигара.

- И как е?

- Вече цяла седмица търся драйвери...

 

11556097049RqJf7.jpg

 

 

Пфф, днес цял ден откачам, не знам кво ми е, нещо средно между нервно, отегчено и лениво ми е. Help, bulforum? :D

Link to comment
Share on other sites

Съвсем мъничко остана да го изкоментирам този от горе, но щеше да прозвучи прекалено злобно.... (а можеше и да ме обвинят в подтикване на малолетни към суицидно поведение...)

-----------------------------------------------------------------------------

 

Баси... що, бе п***а му лелина..., поне за един ден, хората не започнат просто да си вършат работата.... (ей - така, за проба само)!?! Сигурен съм, че държавата на момента ще се превърне в едно по-добро място за живеене...

Link to comment
Share on other sites

ДА! МАЙКА МУ НЕЩАСТНА! Как може?! Защо всичко трябва да си ебе майката и чак тогава да се сети народа, че трябва да се стяга? Защо сме винаги последни с deadline-а? Баси! Има едни поляци, които като им кажа, че ми е трябвало за вчера ми го пращат ВЧЕРА! А на нещастниците тук, на които им плащам, колкото на поляците, свършват винаги 10 секунди СЛЕД края?! ЗАЩО?!?!?!?! Изпуснахме нефтопроводите, едвам хванахме тока, сега ако изпуснем и GSM-ите заради нещастните лами, ще уволня всички, които са отказали да работят по този проект. ОБЕЩАВАМ! Да ги видя на тоя глад какво ще правят. ХИЛАВИ ПЕДЕРУНГЕЛИ И ГЪРБАВИ ПЕДЕРАСИ! АФЕКС РЯПА ДА ЯДЕ ПРЕД ТИЯ КЛОУНИ! МАЙКА ИМ НЕЩАСТНА! АКО ИМАШЕ НЕЩО ДЕТ НЕ СИ БЕШЕ ЕБАЛО МАЙКАТА, ЕЙ СЯ СИ ЕБА МАЙКАТА!

Link to comment
Share on other sites

Изпуснахме нефтопроводите, едвам хванахме тока, сега ако изпуснем и GSM-ите заради нещастните лами, ще уволня всички, които са отказали да работят по този проект.

 

За нефтопроводите не показа ли Бат' Бойко среден пръст на руснаците?

 

И от нездраво любопитство - за какви GSM-и става дума?

Link to comment
Share on other sites

За нефтопроводите не показа ли Бат' Бойко среден пръст на руснаците?

 

И от нездраво любопитство - за какви GSM-и става дума?

 

 

Нали щяха да махат някви подстанции и антени из Плд...

Link to comment
Share on other sites

Нали щяха да махат някви подстанции и антени из Плд...

 

ами няма да ги махнат според мен. все още не могат да докажат че лъчението е над нормата, камо ли че е вредно и да го свържат с каквито и да е странични ефекти. за репортажите използвания уред не е калибриран и с нужната точност, а използвания за параван от общината орган за контрол няма акредитация за измервания в тази област. ако добавим че човека дет го снимаха по телевизията как "мери вредно лъчение" не е служител на въпросния орган и кашата става пълна. затова и няма дело срещу въпросните станции, тъй като нормален съд без доказателства не би излезнал с решение, но пък някаква си комисия от една изкуствено управомощена за случая служба като РДНСК, в която кой знае дали има нужните специалисти що да не може?

Link to comment
Share on other sites

ДА! МАЙКА МУ НЕЩАСТНА! Как може?! Защо всичко трябва да си ебе майката и чак тогава да се сети народа, че трябва да се стяга? Защо сме винаги последни с deadline-а? Баси! Има едни поляци, които като им кажа, че ми е трябвало за вчера ми го пращат ВЧЕРА! А на нещастниците тук, на които им плащам, колкото на поляците, свършват винаги 10 секунди СЛЕД края?! ЗАЩО?!?!?!?! Изпуснахме нефтопроводите, едвам хванахме тока, сега ако изпуснем и GSM-ите заради нещастните лами, ще уволня всички, които са отказали да работят по този проект. ОБЕЩАВАМ! Да ги видя на тоя глад какво ще правят. ХИЛАВИ ПЕДЕРУНГЕЛИ И ГЪРБАВИ ПЕДЕРАСИ! АФЕКС РЯПА ДА ЯДЕ ПРЕД ТИЯ КЛОУНИ! МАЙКА ИМ НЕЩАСТНА! АКО ИМАШЕ НЕЩО ДЕТ НЕ СИ БЕШЕ ЕБАЛО МАЙКАТА, ЕЙ СЯ СИ ЕБА МАЙКАТА!

 

Само внима'ай като ги уволняваш, да не ги поведеш най-отпред...

Link to comment
Share on other sites

ДА! МАЙКА МУ НЕЩАСТНА! Как може?! ...

Ами какво да ти кажа. Човек трябва да си подбира поне бизнеспартньорите, контрахентите, служителите и работата.

И не се заяждам ама тия там дето ги редиш обикновено гледат да наклепат най-кадърния пред "големия шеф" - лъжат, мишкуват - и накрая той го отнася.

И решението е, де срещнеш такъв (и ако можеш да си го позволиш икономически, социално и прочие) така >

http://www.youtube.com/watch?v=HwQJBP4hC2s

 

_______________

 

Днес май всички ни стягат шапките.

Link to comment
Share on other sites

Йода е по-готин. :lol:

Ако направят с чубака сигурно много хора ще губят посоката.

Пък и ако си с по-раздръкана кола, няма да чуеш нищо от самата навигация!

 

Завой, ляво!: аррррг

Завой, дясно!: аррррг

Продължи по магистралата!: аррррррррррргг

 

Шшшшш...ебаси Инвентора - 1 час инсталация. Да се надяваме, че поне всичко е ОК

 

Autodesk? O.o

Link to comment
Share on other sites

Шшшшш...ебаси Инвентора - 1 час инсталация. Да се надяваме, че поне всичко е ОК

Link to comment
Share on other sites

Шшшшш...ебаси Инвентора - 1 час инсталация. Да се надяваме, че поне всичко е ОК

Да, бе! WTF !?

Link to comment
Share on other sites

Предполагам щото е на CD-та, та за това толкоз се бави. Просто на работа това имаше :rolleyes: Инсталнах го и почвам туториалите. Струва си да се поразгледат, доста полезни неща има като гледам...особено като за хора, които сефте подхващат Inventor. Доста се различава от SolidWorks.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...