Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Не си сънчо... нямаш оторизация за такава дейсност!

 

Кой друг освен сънчо може да прати човек да спи... бат бойки и чък норис!

Тези двамата могат да извършват и дейността на други приказни герои, като зъбната фея например!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Тъй тъй.. и всичките тези слушат дядо си много внимателно когато им говори, a дядо им слуша мен!

 

 

ПС: Стенли, що ме караш да пиша глупости? :)

Link to comment
Share on other sites

Тъй тъй.. и всичките тези слушат дядо си много внимателно когато им говори, a дядо им слуша мен!

 

 

ПС: Стенли, що ме караш да пиша глупости? :)

А, ся аз съм виновен! Те глупостите са си твой, ако искаш ги пиши! Както гледаш аз никога съм нямал проблем с писането на глупости по форума. :)

___________________

Ем малееееййй... отивам да спя, че ся трябваше да съм станал и да си върша работата вече! :)

Link to comment
Share on other sites

Върнах се жив и здрав от "братска" Русия... Да ги таковам и комунягите там. Има да ги тресе тоя комунизъм още 50 години минимум...

Link to comment
Share on other sites

Е стига де. Няма ли да си я купиш? Момците от близард си заслужават заплатите според мен
Момците от близард не заслужават морето ми да е със 120 лева по-нисък бюджет...

Като свършат отпуски - тогава може да мислим.

Link to comment
Share on other sites

Беналгин... и може би >

http://zamunda.net/details.php?id=227997&hit=1 ?!

16+

 

00-01-01___111___111.jpg

 

 

Таз' девойка я слагам смяна на ДонЧефо на терзанията по как Юлияна. Нали му направихте забележка за възрастта, те тая е по-мъжествената страна на Благо Георгиев.

 

______________

 

Ето даже добавих и 16+ да не спираме съня на потребителите.

тая има хубаво краче :) :) :) , но Юлчетоооооооооо :)

Link to comment
Share on other sites

Брат Чистачо, не си прав!!! Колко време изкара в РФ, та реши, че там ги тресе още комунизЪма?

 

Ред: Шшшшш, дедоооооооооооо!!! Я да си дедосваш с другите дядовци и да не се вреш на младите в делата! Нас не ни е страх да си лягаме, щот мое да не се събудим. :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

:lol: :punk

 

Аз пък винаги съм се чудел, когато ползват тема от друга песен, пък била тя дори и само припев, плащат ли си авторските права за ползване или както повече разбирания тук, са си казали "Айде бе, те Ейс ъф Бейс много ще разберат, че сме написали песен и сме направили клип за местния пазар...". :ph34r:

 

Аз навремето само защото правех ремикс на едно парче, дето трябваше да се пее в "Хит-1", издирих автора чак в Австралия, че да му взема съгласието. Той се съгласи, но за всеки случай ми препоръча да се свържа с компанията, държаща правата на това парче, дори и да няма да ползвам ремикса за комерсиални цели. :music

Link to comment
Share on other sites

Няма такъв кеф... като след цял ден здрава работа в жегата... да се изплющиш мощно по гъз в някой тих и дълбок вир на полу планинска река... (и след тва яко бири и мървя, ама тва е друга тема...)

Link to comment
Share on other sites

Прецаках си съботата заради един кон от ТРОЯ...да му го фукна не миндила измислил вирусите...ама така яко, че да ме помни цЕл живот

Link to comment
Share on other sites

Няма такъв кеф... като след цял ден здрава работа в жегата... да се изплющиш мощно по гъз в някой тих и дълбок вир на полу планинска река... (и след тва яко бири и мървя, ама тва е друга тема...)

 

Има има - същото ама без бачкането :lol:

Link to comment
Share on other sites

Опитах се но не мога да разбера само от пръскането. Мисля че се "разбягваха" по-бързо но все пак беше много чисто стъклото. Ще пробвам след ден-два по-сериозно. Днес малко карах.

Link to comment
Share on other sites

Аха, наистина е най-добре на дъжд да види човек за какво иде реч.

 

_______________

 

По темата - минава ми, че 3 дни ме боли гърло. Нямам температура, не съм болен... само от тъпия лед в безалкохолното е!!!

Link to comment
Share on other sites

Абе к'во го мъчите дедото с тия нанотехнологии. Всеизвестно е, че възрастните хора вече не вдигат разни работи...:P...имам предвид, че повече от 60 не вдигат, а то над 80 започва ефекта. (Забележка: Цифрите не изразяват взаимовръзката 'години''виагра', а 'скорост''обтичане на предното стъкло'. :lol:)

Ники, иди на една автомивка и ги накарай да ти измият с пароструйката предното стъкло ; след това очаквай въпроса "Абе на това стъкло що така му се стичат капките?"...поне мен винаги това ме питат. :))

Link to comment
Share on other sites

Ще мина ще мина. То на автомивка ужким бях но така я измиха че ръцете си оставиха... Питай host колко бяха измили стъклото.

 

@host, това с гърлото нищо не е, мен понякога от студена вода ме "прокарва" и то сериозно.

Link to comment
Share on other sites

Брат Чистачо, не си прав!!! Колко време изкара в РФ, та реши, че там ги тресе още комунизЪма?

 

 

 

Десет дни в интерес на истината. Не съм имал "честта" да живея по комунистическо време в БГ, но в сравнение с разкази на очевидци - в Русия си продължават същите порядки от онова време. Всичко им се поднася като лозунги - в метрото, в преста, в медиите...

 

Ето един пример:

Отиваме ние на среща със зам. ректора на университета, на който гостуваме. Човека излиза, изпъчва гърди, поема дълбоко въздух и започва да говори приказки от рода на:

- Дружбата между нашите два университета, макар и позабравена малко, се възобновява с нови сили...

- За Българо-Руското приятелство...

 

Друг пример:

В 05:30, рано сутринта, господата полицаи идват на инспекция в общежитията на университета и спокойно си заснемат с камера всичко, което си пожелаят, без да те питат, без да обясняват защо.

 

Трети пример:

На първият ден от пристигането ни, паспортите ни бяха занесени в местното РПУ и поседяха там около 3 дни, докато изровят и майчиното мляко от тях.

 

Четвърти:

Рускинята, която се грижеше за организацията там беше страшно учудена да разбере, че на билетите ни за влака не ни пише имената, номерата на паспортите и всичките ни данни, както и че четирима човека са с групов билет.

 

Има и още примери, но това се сещам в момента.

Link to comment
Share on other sites

Ето един пример:

Отиваме ние на среща със зам. ректора на университета, на който гостуваме. Човека излиза, изпъчва гърди, поема дълбоко въздух и започва да говори приказки от рода на:

- Дружбата между нашите два университета, макар и позабравена малко, се възобновява с нови сили...

- За Българо-Руското приятелство...

 

Така е като одъртее и оглупее някой или просто го гони скуката. То ако по такива приказки съдиш и някои американци ги разтягат същите локуми, вЕрвай ми...

 

 

 

Трети пример:

На първият ден от пристигането ни, паспортите ни бяха занесени в местното РПУ и поседяха там около 3 дни, докато изровят и майчиното мляко от тях.

 

Или просто са ги затрили неясно къде докато някой накрая изтрезнее достатъчно че да се сети че трябва да ги запише където трябва и после да ви ги върнат.

 

 

За другите не се сещам възможната причина но пак може да си има прозаично обяснение.

Link to comment
Share on other sites

Десет дни в интерес на истината. Не съм имал "честта" да живея по комунистическо време в БГ, но в сравнение с разкази на очевидци - в Русия си продължават същите порядки от онова време. Всичко им се поднася като лозунги - в метрото, в преста, в медиите...

 

Ето един пример:

Отиваме ние на среща със зам. ректора на университета, на който гостуваме. Човека излиза, изпъчва гърди, поема дълбоко въздух и започва да говори приказки от рода на:

- Дружбата между нашите два университета, макар и позабравена малко, се възобновява с нови сили...

- За Българо-Руското приятелство...

 

Друг пример:

В 05:30, рано сутринта, господата полицаи идват на инспекция в общежитията на университета и спокойно си заснемат с камера всичко, което си пожелаят, без да те питат, без да обясняват защо.

 

Трети пример:

На първият ден от пристигането ни, паспортите ни бяха занесени в местното РПУ и поседяха там около 3 дни, докато изровят и майчиното мляко от тях.

 

Четвърти:

Рускинята, която се грижеше за организацията там беше страшно учудена да разбере, че на билетите ни за влака не ни пише имената, номерата на паспортите и всичките ни данни, както и че четирима човека са с групов билет.

 

Има и още примери, но това се сещам в момента.

 

 

Добро утро :)

 

 

Обяснявам

1. Склонността към лозунги е присъща на всички в Русия. При това не само по време на комунизма.

2. За господата полицаи/ милиционери по тяхному или менты/ - трябвало е да поискаш съдебна заповед за снимането. Тук грешката май си е твоя. И на цялата руска нация, дето още я е страх от властта.

3.Това с паспортите е задължително навсякъде по света - или мислиш да пребиваваш нелегално, без временна регистрация?

4.Групови билети има и в Русия ;) Номерата на паспортите се вземат, защото билетът ти е един вид застраховка "Живот"/абсолютно сериозно/. Имена не са ми искали за билет. Също така има резлика между билет и "плацкарта". Билета ти се дава за електричките, докато плацкартата си е за спално място в купето.Също така има и "фирмени влакове"...Абе сложно е за обяснение :D Но няма нищо общо с комунизма, повярвай ми.

 

Ха, като като писах за снимането се сетих - ми всичките показни акции на нащо пожарникарче и маймунката му Цветков, за вдигане на рейТИЙНга - тия снимки да не би да са за оперативно-следствената работа...

Link to comment
Share on other sites

3.Това с паспортите е задължително навсякъде по света - или мислиш да пребиваваш нелегално, без временна регистрация?

I beg to differ, меко казано. Няма такава идиотска процедура никъде в белия цивилизован свят - личен опит още от времето преди изобщо да имаше идея, че България ще стане член на ЕС. Единствената регистрация става за минути (ако всичко с визовия режим ти е наред) на граничния контрол/летище. Такива идиотщини полицаи да ти прибират паспорта и да ти го държат с дни може да стане само в онази територия на генетично-мутирали комунистически пияндета. :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

I beg to differ, меко казано. Няма такава идиотска процедура никъде в белия цивилизован свят - личен опит още от времето преди изобщо да имаше идея, че България ще стане член на ЕС. Единствената регистрация става за минути (ако всичко с визовия режим ти е наред) на граничния контрол/летище. Такива идиотщини полицаи да ти прибират паспорта и да ти го държат с дни може да стане само в онази територия на генетично-мутирали комунистически пияндета. :ph34r:

 

 

Това за летището е само адресната регистрация.

 

Чл. 28. (Изм. - ДВ, бр. 42 от 2001 г.) (1) (Изм. - ДВ, бр. 37 от 2003 г., изм. - ДВ,

бр. 11 от 2005 г., отм. - ДВ, бр. 63 от 2005 г., в сила от 01.01.2006 г.)

(2) (Отм. - ДВ, бр. 63 от 2005 г., в сила от 01.01.2006 г.)

(3) (Доп. - ДВ, бр. 37 от 2003 г., изм. - ДВ, бр. 11 от 2005 г.) Физическо или

юридическо лице, предоставило подслон на чужденец, в срок до 5 дни след

предоставянето на подслона писмено уведомява службата за административен контрол

на чужденците или районното полицейско управление по местонахождението си за това

обстоятелство, като съобщава имената, датата на раждане, гражданството, номера и

серията на документа за самоличност на чужденеца.

(4) Лице, осъществяващо хотелиерска дейност, или негов служител при

настаняване на чужденец го регистрира незабавно в специален регистър. Информацията

за настанените чужденци се предоставя ежедневно от това лице в срок до 06,00 часа в

службата за административен контрол на чужденците или в районното полицейско

управление по местонахождението на хотела.

(5) (Нова - ДВ, бр. 37 от 2003 г., отм. - ДВ, бр. 63 от 2005 г., в сила от 01.01.2006

г.)

(6) (Предишна ал. 5 - ДВ, бр. 37 от 2003 г., отм. - ДВ, бр. 63 от 2005 г., в сила от

01.01.2006 г.)

(7) (Предишна ал. 6, изм. - ДВ, бр. 37 от 2003 г., изм. - ДВ, бр. 63 от 2005 г., в

сила от 01.01.2006 г.) Пребиваването в Република България на лицата по чл. 18, ал. 2 и

по чл. 24, ал. 1, т. 14 не се включва в необходимия срок за получаване на разрешение за

постоянно пребиваване или за придобиване на българско гражданство по

натурализация.

 

Извадка от закона за чужденците в България. Като в руския закон е записано същото, със съвсем леки отклонения.Пак ли ще говорим за идейни мутации?

 

Ред. В случая домакина улеснява нещата с регистрацията. А ако ще говорим за абсурди с документи, защо да не споменем изкарването на новите документи,а? Или това у нас е нормално, щото сме част от ЕС? :D Кръстник, моите уважения, но Русия отдавна не е това, което ни е набито в черепите. Там не ходят по улиците мечки, и не свирят на балалайки, с бутилка водка подаваща се от джоба.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...