Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Айде...пък като стане време да ги женим - обади се...

 

......аааа, и да не забравиш да кажеш как си комплектовал двойката - мъжко-женско, женско-женско, мъжко-мъжко... :devil

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

антарес и глория ли заформят новата форумна двойка?! при толкоз бликаща страст от мненията им в другата тема няма начин да не се стигне до хепиенд.

 

вече съм в очакване на сладникави снмки на глорирани антаресчета или на антарифицирани глорита. първо по профилите, после по подписите, а след това навсякъде по всички теми по повод и без повод, със смисъл и без смисъл...

 

идилия.

 

ебаси още на са ми измислили програма дет да изпълнява желания и да чете мисли. или поне да прехвърля скицирани на ръка схеми в точни чертежи със смислени размери и пропорции. възмутен съм. програмистите спят!

 

 

Link to comment
Share on other sites

ебаси още на са ми измислили програма дет да изпълнява желания и да чете мисли. или поне да прехвърля скицирани на ръка схеми в точни чертежи със смислени размери и пропорции. възмутен съм. програмистите спят!

 

Работя по въпроса.

 

Що ве, Пешо и Глори ако се вземат аз много ще се радвам. Е, виж Джозо и Галченцето най-после ще си имат конкуренция. Даже може конкурс за форумна 2-ка да направим.

 

1-ви кръг жени: Ще се тегли жребий коя жена какво да готви, журито опитва, оценява.

1-ви кръг мъже: Свободна програма на маса. Журито ще оценява пиячески и разказвачески възможности, интелектуален капацитет.

 

2-ри кръг жени: Журито засира една стая и жените я чистят за време.

2-ри кръг мъже: Журито засира една стая, а мъжете се надпреварват кой ще накара жена си да изчисти за втори път стаята. 1-ви - 10 т. 2-ри - 5т., 3-ти - 3т., 4 и нататък - high five.

 

3-ти последен кръг жени: Конкурс за красота. Категориите:

а) с престилка

б) без престилка

в) с гумени ръкавици и вълнени чорапи

3-ти последен кръг мъже: Конкурс за красота. Категориите:

а) с тениска, непокриваща целия корем

б) с гащи и потник на жълти петна

в) преоблечени като проституиращи травестити.

 

Голямата награда ще бъде доуточнена.

Link to comment
Share on other sites

Награда - 1 кафе (за двамата) от Дядо Мраз (mod: някой ден, след около...5 до 10 години), и халба бира от Раптор (1 брой), (mod: празна обаче, там пълни не остават). :lol:

 

_______________

 

ха-ха-ха, мислех си да напиша "пълна или празна - зависи дали си носите бира" ама викам Раптора веднага ще каже "айде тоя малкия кръвопиец още не завършил и вече до последна капка".

Link to comment
Share on other sites

...

Даже може конкурс за форумна 2-ка да направим.
Награда - 1 кафе (за двамата) от Дядо Мраз, и халба бира от Раптор (1 брой).

 

БУАХАХАхАХАХАХАХАХАХАХАХАХА

 

Притежателен... притежаван... особствен... или както се превежда 'owned'.

Link to comment
Share on other sites

Тия пусти бедни и гладни българи бе... Миналия ден взех последната Бравия 55-ца в София, днес Ники взе последната в Пловдив, аз отивам за 37-ца - свършили... Бедни и гладни иначе.

 

Ники - ти си виновен! laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Ммм не точноо... щот тва е саламурата за "сиренцето"

 

ебаси още на са ми измислили програма дет да изпълнява желания и да чете мисли. или поне да прехвърля скицирани на ръка схеми в точни чертежи със смислени размери и пропорции. възмутен съм. програмистите спят!

Да, бе да ги е(опаа)а... спят гадовете! А най-добре ще е програмката да чете директно мислите на "художниците", та хич да не се занимавам (Ех, мечтиии)!

Link to comment
Share on other sites

Както винаги, Реми е велик! Друг е въпроса защо не е във френския национален отбор laughing.gif

 

За да не комплексира повече от необходимото, бездарниците дето сега играят в него.

Link to comment
Share on other sites

Я, май разпознах малкия Стенли в клипа - оня дето вие срещу луната...ауууууууу.....:werewolf:

Съмнява ме той да може да пее :D

Офф тука имаме 1 цикас.За 1 месец пуска 8 листа а уж тряа да пуска 2 листа на година :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ауууууу... :werewolf:

То и тея не могат май... "реването" не е стил, разберете го! Като изключим използването на гласните струни за хард рок електрическа китара, другото си го бива!

 

*encryption*

No theres any post in that sense!

Link to comment
Share on other sites

Награда - 1 кафе (за двамата) от Дядо Мраз (mod: някой ден, след около...5 до 10 години), и халба бира от Раптор (1 брой), (mod: празна обаче, там пълни не остават). :lol:

 

_______________

 

ха-ха-ха, мислех си да напиша "пълна или празна - зависи дали си носите бира" ама викам Раптора веднага ще каже "айде тоя малкия кръвопиец още не завършил и вече до последна капка".

 

:lol: :rofl:

 

Ей оправихте ми настроението и 2мата... а така ме цепи тиквата....

Link to comment
Share on other sites

Ми цапни съответни питиета бре!

 

Отлично представяне на новите ми слушалки тая вечер! Без проблем си слушам парчета на покрива под звездите с бира в ръка - през 4-6 монолитни бетонни стени с много арматура! Много съм доволен! beer.gif

Link to comment
Share on other sites

По тва две мнения няма - убиец е жувотнуту!!!

 

Забележи че сме двама Булфорумци с такива хахахахах

 

Между другото има и негативи - вчера вечерта видях Цецка Цачева в новините - на тоя екран! Малко остана да върна пържолата laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Махни го тоя аулин, пробвай ацефеин, кофетеин или нещо друго препоръчано от фармацевт/лекар. Аулина (от хронична злоупотреба) спря да действа при мен.

 

_________________

 

Минава ми - утре: 1 агенция "Митници"; 2 "Пощенска банка"; кафенце около "Районна/Областна Прокуратура - Пловдив" ... това задачите, инак ... "малко чалга рокля" - "Лаф ъф дъ дей" на една мацка.

Link to comment
Share on other sites

Махни го тоя аулин, пробвай ацефеин, кофетеин или нещо друго препоръчано от фармацевт/лекар. Аулина (от хронична злоупотреба) спря да действа при мен.

 

Нямаше друго или поне не намерих не че съм търсил особено. Предния път като бях така помогна иначе ацефеина за главоболие знам че помага повече. Кодеин или саридон имах някъде също ама и това не го намерих...

 

 

Интересно като сложа нещо студено на главата и ми намаля болката. Отстрани на слепоочията, по ушите и очите е много приятно

Link to comment
Share on other sites

Много ясно бе, калъф! Ти сега ли откри ефекта на студения компрес??? Казах ти още одеве - пий няколко питиета от отбраните!

 

Ако не - търси течен аналгин. 2 ампули през 30 мин ще притъпят и отрязан крак. Идеалния вариант е Нурофен, но не чикиджийския за настинка, а турбо варианта - той е с рецепта. Майка ми добива такъв от Англия и си бори мигрената с него - смятай. Тествал съм го - гарантирам, че вдига от смъртен одър laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Имам и течен аналгин ама е много гаден на вкус :)

 

Сега ще пробвам с едно уиски да видим ще помогне ли (коняка със сигурност има обратен ефект). При мен проблема е че ме напече слънцето, не бях спал изобщо, леко препих с бира и се проснах да спя обут с един анцуг при това се завих... и за събудих полу-умрял и жаден до безобразие... и тогава почна да ме боли главата... такива работи... до утре ще ми мине ама исках да оправя едно нещо и тогава да си лягам но май няма да се получи

Link to comment
Share on other sites

Ебах маа му - кат п*/ка си. Сипи ампулата в супена лъжица и си приготви некъв гейски сок отстрани да ти оправи вкуса. Горчилката на аналгина се изплаща в пъти след 10-15 минути още. Пробвай - със сок от прасковка примерно laughing.gif

 

Не миксирай с прекалено студено или прекалено топло обаче!

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...