Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

...малко като срещата ни с раптора, ама по-различно пък и онази беше ултрасмела и слезна да ме заплашва с бой...

 

Рапторе, издииишшаашшш...вече никой не те :hump: за нищо. :woot

 

 

П.П. Точно 6 години верен на форума...баси, 10% от съзнателния ми живот...може и да е повече, на този етап още няма как да се знае, а и Ванга умря...:blink:

Link to comment
Share on other sites

Галче, изкарах мноооого добре :) От следобеда до нощите - с класа. Изсипахме се 12-13 човека в една сладкарница да гледаме мача и ядохме Бъгс Бъни и Мис Пиги (нямаше другаде свободни места за гледане на мача). Бирата ни я носиха от едно заведение на близко, един съученик ме вози на пистовото си чудовище (новия кичур бели коси беше от това), после като споменаха вълшебната думичка "мач" - намерих от къде да си купя гуменки, та и мач играх :D. Само... в тия Извори... абе музиката - търпи се, ама това, че не спряха да я надуват още и още вече ми дойде в повече... После се напънахме да ходим в Sound Factory, ама като ни посрещна Тони Стораро от входа - част от групичката решихме, че сме до тук ;]

 

Ноу приятно градче Хисаря :) Като порастна - ще си купя къща там :D

 

 

Иначе - от рано ме хванаха на къси пасове и ся Astral Projection playlist и цикля...

 

Астрал :) Супер! Мале, откога не съм слушала транс :)

 

Радвам се, че сте изкарали добре. Иначе в Саунд-а музиката е горе-долу, до към 1 ч. е електронна, след това дива чалгия. Извора - музика (бляк и гнус), много силна. Кухнята и цените са страхотни! Поне според мен. Тази сладкарница да не беше "Тонус"? Хисар е хубав град, малко позападнал, но красив. Ако е за почивка, супер, но да живееш там си е доста скучно за колоритен индивид като мен (вероятно и като теб).

 

Едит : Пешо, нищо не каза за сладкарницата... Иначе те в "Извора" си пеят фалшиво по дефолт. Абе, важното е, че сте се разбили. А смяташ ли, че ще дойде този момент, в който ще бъдеш досаден чичко, който е порастнал? :)

Link to comment
Share on other sites

П.П. Точно 6 години верен на форума...баси, 10% от съзнателния ми живот...може и да е повече, на този етап още няма как да се знае, а и Ванга умря...:blink:
Пфф... погледнах и аз кога съм се регистрирал... Ужас... При мен това е около четвърт от целия ми живот :wir

 

Ред: Галя, аз говорех като порастна. Демек като се укротя и улегна, тоест като се превърна в досаден чичко.

 

btw, в Извора имаше един чичо, дето веднага го кръстих "хисарския Батман". Тоя човек по едно време изригна на денсинга, разрита хорото и почна да танцува някакъв странен етно-шамански танц. И няма укротяване. Компанията му си тръгна, жена му отива да го прибира, ония измъкна микрофона от ръцете на певатора и почна да пее колко я обича. Изпомряхме от смях на нашата маса. Горката женица се чудеше къде по-точно да потъне. И няма прибиране - ония продължи и пя докато си тръгнахме. Понеже бяха шоп-фолк/гърчко/сръбско - трудно ми е да преценя дали пееше фалшиво, понеже и останалите певатори фашливееха...

Link to comment
Share on other sites

Психически се подготвям да си заробя младостта към някоя банка...

 

Впрочем, какво значение има това с регистрациите?

 

_______________

 

И градинката с/у 4тък пазара е прекрасна (или поне беше прекрасна към 12:00) - хладна, зелена, разни деца си играят (без да викат).

Link to comment
Share on other sites

определя размера на форумния ху....ъъъ...таковата..... пенис, де.

 

тъй щото той расте цял живот.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Впрочем, какво значение има това с регистрациите?

 

Какво значение търсиш в една констатация? Не, че мобо вече не го намери, ама той може да намери и черна котка в тъмна стая, даже и да е избягала вече от стаята. :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Не разбрах каква е релацията - тоя коефициент като е по-голям е по-добре или по-зле?

_____________

 

Ясно, в такъв случай ще си налягам парцалите - пак къса клечка :D

Link to comment
Share on other sites

е сега вече се поласках. баш тва не знаех че мога.

 

релацията е проста като самата концепция за наличието на вирутален полов орган: колкот по-дърт, толко по-голям.

 

съответно най-голям е на създателите на форома, щото са регистрирани отпреди да е пуснат сръвъра за публична злоупотреба.

 

 

 

 

п.п. видях си една бързописна грешка, ама няма да я поправям, щото ме забавлява. ама ако сменя "ъ" с "и" по пловдивски ще се изгуби нишката нема да ми се усети хумора и за пореден път ще си се смея сам кат лудите. добре, че е наум.

Link to comment
Share on other sites

поздравления за който стигна до края. и двойни за който е разбрал нещо. тройни ще са ако ми го обясни, та да го разбера и аз. а аз заминавам да копам тръстиката. вий що не копате?

 

A някакви материални награди за по-голям стимул няма ли да раздаваш? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Баси, ти съвсем пенсионерската си го подкарал... :P....ооохххх, старост-нерадост...:lol:

Хъъхъхъ..., пффф ! И кой го казва...!? Пресмял се хърбел на щърбел...

 

Иначе много ме напече днес, да го е(хъм)а... трета бира вече не може да ме охлади, само уригам... и се чудя - Как аджеба, се нарича женският еквивалент на смегмата ?

Link to comment
Share on other sites

Програмата за Вторник / 06.07.2010

 

05:30 Сен Тропе - тв филм (90 епизод) (п)

06:25 Телепазарен прозорец

06:45 Денят започва - сутрешен блок

09:30 Здраве (п)

10:00 Телепазарен прозорец

10:15 Дързост и красота - тв филм (2530 епизод)

:lol:

Link to comment
Share on other sites

10:15 Дързост и красота - тв филм (2530 епизод)

 

Сигурно го повтарят - това е някъде в началото на сапунката. :P

Някой ми беше казал, че ако си пропуснал 50-60 серии, няма проблем, нищо не си изпуснал - пак се разбирало какво е ставало през това време. :lol:

 

Епизоди: 5 850 (към 02 юли 2010)
Link to comment
Share on other sites

Хъъхъхъ..., пффф ! И кой го казва...!? Пресмял се хърбел на щърбел...

 

Иначе много ме напече днес, да го е(хъм)а... трета бира вече не може да ме охлади, само уригам... и се чудя - Как аджеба, се нарича женският еквивалент на смегмата ?

Най-близко до това е така наречения генитален флуор :lol: (не химическия елемент,а влагалищен секрет)

Доволен от отговора ми :D

Link to comment
Share on other sites

Най-близко до това е така наречения генитален флуор :lol: (не химическия елемент,а влагалищен секрет)

Доволен от отговора ми :D

Ей тва е! Винаги съм знаел, че утрото е по-мъдро от вечерта... Което значи, че довечера ще си легна по-малко проЗ...

Link to comment
Share on other sites

Добро утро, точилки :) Неска било световен ден на целувката, верно ли? Някой иска ли да ми го нацелува? :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Простуден съм яко и ми минава точно това >

http://www.youtube.com/watch?v=Xz-UvQYAmbg&feature=related

 

Много моля ако някой снощи е гледал предаването на Марвин Гай да ми каже как е името на поредицата (по БНТ1) да си го сваля.

 

_________

 

Поредицата се оказа "Classic Albums" и я има на DVD-та.

Link to comment
Share on other sites

Интересно, какво ще направи котката, ако полеем кучето с валериан? :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Вече замислям пъклен план :ph34r: Само трябва да купя 5-6 шишета валериан.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...