Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Мечета са пък! :P :P :P

 

Хехе тъкмо си викам - прочете го и не се върза...пфууу не е интересно така да бъзикаш някой а той не го бил прочел още...

 

Бахти скуката 1am петък и тук мъртвило... на мен не ми се бачка а имам 1 вагон задачи за днес всичките ултра спешни... аааааааааааааааааа

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Дедо, забеляза ли между всичките приказки от отговора за Виден (относно електронната цигара), едно много съществено изречение? :devil :devil

 

Като допълнителен бонус вече ще мога да ходя у дядо Мраз на кафе и да си пафкам в хола му. :))

Link to comment
Share on other sites

Дани Каназирева, поредния човек зашлевен от партийната клоака в РБ. Как няма един достоен човек да излезе да защити единствения добър юрист в тая пожарникарско-полицейска партия, как е възможно така евтино - чрез купени медии - да искат да лъжат пловдивчани, че и не само.

Жалко, поредния стойностен човек ще си отиде така - без право на отговор. Защото е неудобен и мисли - а не изпълнява сляпо.

Link to comment
Share on other sites

Мечета са пък! :P :P :P

 

Хехе тъкмо си викам - прочете го и не се върза...пфууу не е интересно така да бъзикаш някой а той не го бил прочел още...

Т'ва все едно да ти се лепне комар и да не те бодне! XD

Впрочем като се замисля, точно като комар съм (също толкова досаден, също толкова нагъл), някой пише нещо и мистериозно се материализира един стенли от някъде и му отговаря.

 

За работата...

Welcome to my universe, 25/8, 32 days of the month and I even can find some more time for a little rest!

Link to comment
Share on other sites

Дедо, забеляза ли между всичките приказки от отговора за Виден (относно електронната цигара), едно много съществено изречение? :devil :devil

 

То това е ясно... нямаш никакви проблеми за кафето само организацията е сложна :)

 

 

 

За работата...

Welcome to my universe, 25/8, 32 days of the month and I even can find some more time for a little rest!

 

Момко имаш още доста да ме гониш :) То не е хубаво да си работохолик ама човек не може да избяга от себе си... от друга страна на мен ми писва понякога и си давам почивка..

Link to comment
Share on other sites

Имам време, млад съм, ще те догоня! :)

...

Scanning for undone work!
WORK work = UndoneWork ("UWClass","UWClass");
if (!work)
{
   MsgError("Work not found, you may rest in... pеаce!");
   return 0;
}

...

Работохолик... мнееее, работата за мен е като кафето, ако е хубаво мога да го пия постоянно независимо колко е силно и пак не ми идва в повече!

:zzz

Link to comment
Share on other sites

-Халт!Партизанен?

-Нихт партизанен, абвер!

 

Добро утро. Аз си лягам. :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Добрютро! :pirate

Аз пък сядам да чета :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

То това е ясно... нямаш никакви проблеми за кафето само организацията е сложна :)

 

 

Разбирай в близките 3-4 години може да пиеш 1-2 пъти кафе у Ники ако си късметлия. Жена ми дете ще роди скоро, но кафе у Ники още не е пила. Смятай за какво иде реч laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Разбирай в близките 3-4 години може да пиеш...

 

Ееее...какво са някакви си 3-4 години, ние сме млади, докато се усетим и ще минат. :P

 

Между другото ми минава, че утре ако прескочиш след 10 през Лаута (има професионални състезания и ще снимам), ще може да си вземеш папиросите - днес се разбрах с оня пич да му се обадя по някое време и да взема 2 комплекта.

Link to comment
Share on other sites

Разбирай в близките 3-4 години може да пиеш 1-2 пъти кафе у Ники ако си късметлия. Жена ми дете ще роди скоро, но кафе у Ники още не е пила. Смятай за какво иде реч laughing.gif

 

Хахаха, развалихте дедо ве!

Накарахте го да изглежда така все едно по-трудно на кафе у тях от колкото в Ритз! Той явно чака да се роди детето за да ви покани всички, за да не се налага да ви кани отново! :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Разбирай в близките 3-4 години може да пиеш 1-2 пъти кафе у Ники ако си късметлия. Жена ми дете ще роди скоро, но кафе у Ники още не е пила. Смятай за какво иде реч laughing.gif

 

Ааа не е така. То е до желание. С теб 1-2 пъти се чухме и дотам. Пламен имаше желание - пи кафе. Е и до късмет май... Тежко е... то аз придавам ново значение на понятието "тежка гемия" ама това е положението :)

 

 

стенли, да наистина е по-трудно..

 

 

w00x, аз ги чета.

Link to comment
Share on other sites

Само аз ли скипвам на host писаниците за политика?

Само ти си ПО-голям от живота :) +Raptor & Gado

 

________________

 

Егати и готиния ден, слънчево, хубаво... е това вече наистина прилича на нещо.

Link to comment
Share on other sites

Отивам да изхвърля мършата...да не си помислите нещо... :ph34r:

 

Кога смогна бе...или беше тоя най-близо...помислих си...:))

Link to comment
Share on other sites

Само аз ли скипвам на host писаниците за политика?

Ми не си само ти :)) ... В момента в който съзнанието ми засече "Политиканстване" и автоматично погледът ми се плъзга един пост по-надолу (пък ако ще и котора да го е писал)

Link to comment
Share on other sites

Кога смогна бе...или беше тоя най-близо...помислих си...:))

 

 

Грешно си си помислил...Но наистина изхвърлих леш :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Абе аз си помислих и друго, по повод това, дето ти честитихме преди няколко дена, ама реших, че ще е доста грубо да го споделя...:bgrin:

 

Пък и след това ти се изказа по въпроса, та...;)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...