Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Туко що получих мейл от ЕППИТ(европейска програма за развитие на индивидуалния туризъм),урааа сега само трябва да им изпратя 17 кинта :lol: за да получа безплатни 3 нощувки някъде по избор!

Ей, много хитряги се навъдиха последно време,а кофтито е че ще има хора,които ще се вържат и ще дадат паричките :angry:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

На мен наскоро ми бяха пратили някви, че съм наследил 15,5 млн в зелено. Аз за майтапа им връщам отговор и ония ми пишат, че трябва да им преведа 1900 евро за 48 часа, че да ми оправят документите и да ми преведат парите :D След което им писах, че пращам личния си адвокат заедно с представител на Икономическа полиция, за да изяснят нещата. От тогава не са ми досаждали :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

:ph34r:

Мноо весела песничка.

Oт заглавието оставам с впечатлението, че някой е бомбардирал Бейрут с английски субтитри...
Link to comment
Share on other sites

JC_golly.gif

Видиньие, старо е вече тва...

 

Oт заглавието оставам с впечатлението, че някой е бомбардирал Бейрут с английски субтитри...

 

Ами...близо си :)

Link to comment
Share on other sites

JC_golly.gif JC_golly.gif JC_golly.gif

 

Както Наско ти каза, това е доста старо. В момента беше подобрен рекордът по задържане на въздух в басейн. 19 минути след 10 минутно насищане с кислород. William Trubridge е легенда. Потърси клипа с гмуркането му в Синята дупка в Дахаб. Ако те интересува темата мога да ти изпратя доста линкове към клипове в Youtube които да изгледаш.

Link to comment
Share on other sites

Когато репликата "правим секс" се преобрази в "правим бебе"... усмивката внезапно изчезва, ерекцията отминава като бърз влак и започвеаш да се препотяваш все едно бягаш от лъвове в саваната.

 

п.п. Тая шега изобщо не е хубава (после ми викат че аз съм имал гадно чувство за хумор)! Още треперя... и не е от кафето май!

Link to comment
Share on other sites

Когато репликата "правим секс" се преобрази в "правим бебе"... усмивката внезапно изчезва, ерекцията отминава като бърз влак и започвеаш да се препотяваш все едно бягаш от лъвове в саваната.

 

п.п. Тая шега изобщо не е хубава (после ми викат че аз съм имал гадно чувство за хумор)! Още треперя... и не е от кафето май!

А честито сефте !

Link to comment
Share on other sites

Направо, за пръв път да ми изкарат акъла така... това си е чисто ново преживяване, подобно на сърдечен удър вероятно! :tongue

Link to comment
Share on other sites

Направо, за пръв път да ми изкарат акъла така... това си е чисто ново преживяване, подобно на сърдечен удър вероятно! :tongue

Не знаех, че на някой може да му подейства така първото правене на секс... Иначе, да..., първият път винаги е чисто ново преживяване... (имам предвид, че не е като ръкоблудстването ;) )

Link to comment
Share on other sites

В момента съм върл въздържател и пестя сяка стотинка :) След работно се отлага след сесийното.

 

_________

 

Впрочем днес на едно кафенце на главната тъкмо се чудех какво да си поръчам и ... "хм, абе тука никой не пие". Казвам са събеседничката си моето наблюдение и "ами нормално, тъкмо е 12:00"... та посрамих алкохолиците и пих чисто кафе и "топла" минерална вода да не ме заболи гърлото - след поръчката репликата беше "Да не ти е лошо?"

 

_________

 

И за Терзис да кажа, има нещо толкова истинско в този човек. Не мога да го обясня. Благодаря за поздрава.

Link to comment
Share on other sites

Не знаех, че на някой може да му подейства така първото правене на секс... Иначе, да..., първият път винаги е чисто ново преживяване... (имам предвид, че не е като ръкоблудстването ;) )

Мисълта от това че някой непознат ми казва кога ми е бил първият път ме ужасява! Чувствам се омърсен, дори и душевно.

 

На 16 или 17 беше първото чудо в новите усещания!

Не съм толкова задръстен, приеми го!

 

П.П. И да знаеш, няма да се здрависвам с теб! :)

П.П.П. И не ме разбирайте погрешно, искам да съм баща, ама чакам да се сбръчкам малко, поне още 10 години да минат, щото не искам синът ми да ми вика батко.

 

П.П.П.П. И пак ме карате да пиша лиготии!

Link to comment
Share on other sites

В момента съм върл въздържател и пестя сяка стотинка :) След работно се отлага след сесийното.

 

_________

 

Впрочем днес на едно кафенце на главната тъкмо се чудех какво да си поръчам и ... "хм, абе тука никой не пие". Казвам са събеседничката си моето наблюдение и "ами нормално, тъкмо е 12:00"... та посрамих алкохолиците и пих чисто кафе и "топла" минерална вода да не ме заболи гърлото - след поръчката репликата беше "Да не ти е лошо?"

 

_________

 

И за Терзис да кажа, има нещо толкова истинско в този човек. Не мога да го обясня. Благодаря за поздрава.

Терзис е много голям. Имам едни познати музиканчета и като се съберем с тях и като подкарат гръцките песни и става...библейско :)

Link to comment
Share on other sites

Meчките в аватара на малкия стенли ми харесваха повече... тоя вълк от Ну-погоди не ме кефи чак толкова :P

Нищо не разбираш ! Това не е вълк, а доберман-пичер... при това залят с нафта.

Link to comment
Share on other sites

Meчките в аватара на малкия стенли ми харесваха повече... тоя вълк от Ну-погоди не ме кефи чак толкова :P

Явно щото аз съм го рисувал! :lol:

 

Нищо не разбираш ! Това не е вълк, а доберман-пичер... при това залят с нафта.

 

Ако си ясновидец да знаеш че не те бива изобщо! XD

Link to comment
Share on other sites

Ако си ясновидец да знаеш че не те бива изобщо! XD

Мне..., не съм. Ама когато нещо ми мяза на патка, клати се като патка и кряка като патка... това значи, че нещото е патка!

Link to comment
Share on other sites

Патка, вълк, патка, вълк, патка, вълк... да ви пусна тема за гласуване? А, брат ми твърди, че съм мързел!

Стигнете до едно мнение, не мога да съм всичко, не съм господ, макар да съм близо до него!

as19.gif <- готино смайли

Link to comment
Share on other sites

Като дете си маа му стара, а ти викам "дедо"! :D Е, мечета всякакви... колкото искаш, каквито ги искаш!

Последното специално за теб!

bear-win.jpg

polls_gummy_bears_ljelly_lollies_0418_560225_poll_xlarge.jpeg

build+a+bear+santa.jpg

 

П.П. Супер, сега ми се ядът желирани мечета! >_>

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...