Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Ако знаеш пък какво ми се дощя да напиша под поста със снимката на раптора и жена му (и змията на врата му)...ама понеже още ме държи домашното възпитание, та нищо не казах...:devil

Link to comment
Share on other sites

Ами аз си пиша... Няма да се сдържам я...Виден с толкова змии съжителства, сега една повече, една по-малко...Задържането води до запек...

Link to comment
Share on other sites

Само аз ли скипвам на host писаниците за политика?
Не.

 

Продължавам да недоумявам защо ни тормози с опитите за политизиране на форума..

Link to comment
Share on other sites

Е, ти може ли да не се почудиш и коментираш нещо което хем "недоумяваш", хем проспускаш да четеш.

 

И ако това, човек да постне някаква новина и да я изкоментира е "политизиране" ... хвала. Айде кажи и кои са другите забранени теми.

 

_________

 

А и аз се чудя, що не ми сложиш "игнор" и да спра да ти преча?

 

http://www.youtube.com/watch?v=5qjHr8EZ9YY

Поздрав.

Link to comment
Share on other sites

Пу за мене..., Лорчето... :bgrin:

 

П.с. Не, че темата е забранена, но си има там "прегледи на печата" и т.н. Бих казал, доста по-подходяща тема за споделяне на политически и политикантски трепети и тръпки...

Link to comment
Share on other sites

Стига циври ;)

Еми ти си главната ощипана училищна функционерка, щом казваш :) ще изпълнявам.

Link to comment
Share on other sites

Ама не бе, разкажи ни, г-н Капацитет, за финансовата политика на новото правителство. Осветли ни къде бърка финансовият министър, какви грешки допуска държавата ни във външната политика, какви са политически коректните действия, които трябва да предприемем спрямо газовата криза в Беларус, искрено искаме да знаем къде бърка премиера при позицията си спрямо затворените обществени тоалетни във високопланинските села?

 

Моля те, наистина искам да знам, сигурен съм, че и целия останал форум изгаря от вълнение преди следващия ти политически анонс!

Link to comment
Share on other sites

Ха ха ха , винаги има нещо забавно в тоя форум.

Ей скука,скука мори добитъка,а навън е такова хубаво време,само за пийване :beer:

Един по-здрав от мен за всички почиващи съфорумници :music

Link to comment
Share on other sites

Бира, хубава пържолка (опечена от мен)... няколко пъти така... после 3 часа дрямка... ох кеф. Верно ако имаше климатик и ми беше малко по-хладно или поне някоя дребна гад да не беше затворила вратата на стаята щеше да е още по-приятно, но и така ми дойде много добре. Ей така разбирам аз релакс - планина, малко хапване, дрямка...

Link to comment
Share on other sites

Баси, ти съвсем пенсионерската си го подкарал...вече няколко пъти чета, че дремеш всеки ден (сигурно по график - между 2 и 4 следобед :P)....ооохххх, старост-нерадост...:lol:

Link to comment
Share on other sites

Fists of stones n broken bones! :ph34r:

На български... е тоя път яко се потроших!

 

Егото ми казва, че форума няма да оцелее без мен... страхотна мисъл, но пък е и пълна илюзия! И все пак какво мисли егото ми е по-важно от това какво мисли целият форум! :lol:

Link to comment
Share on other sites

ооохххх, старост-нерадост...:lol:

 

Какво да направя като ме будят 4 часа след като съм си легнал. По едно време карах с по 4 до 6 часа сън на всеки 48 ама напоследък ми се спи повече. Пък след 2 бири да знаеш как почва да ме унася. И като ме напече леко слънцето и включвам на автопилот до най-близкото легло :)

Link to comment
Share on other sites

Аз съм на салата домати и краставици, в компанията на съквартирантка, телевизор и "Анатомията на Грей"... Нека ми е зле.

 

Така ми се спи...

 

И съм нахапана цялата, ама цялата от комари, дето могат да вдигнат кебапче...

 

Хм, Пешо, нищо не каза, как изкара? И да, благодаря ти :)

Link to comment
Share on other sites

Седя си аз, след една дълга 60 часова раб. седмица (57-58 ч. на крак) + 5 пъти по 1 ч. тренировки и усещам как всяка част от тялото ми пулсира. Като добавим, че съм спрял алкохола и всякакви удоволствия - егати живота :)

Link to comment
Share on other sites

Хм, Пешо, нищо не каза, как изкара? И да, благодаря ти :)
Галче, изкарах мноооого добре :) От следобеда до нощите - с класа. Изсипахме се 12-13 човека в една сладкарница да гледаме мача и ядохме Бъгс Бъни и Мис Пиги (нямаше другаде свободни места за гледане на мача). Бирата ни я носиха от едно заведение на близко, един съученик ме вози на пистовото си чудовище (новия кичур бели коси беше от това), после като споменаха вълшебната думичка "мач" - намерих от къде да си купя гуменки, та и мач играх :D. Само... в тия Извори... абе музиката - търпи се, ама това, че не спряха да я надуват още и още вече ми дойде в повече... После се напънахме да ходим в Sound Factory, ама като ни посрещна Тони Стораро от входа - част от групичката решихме, че сме до тук ;]

 

Ноу приятно градче Хисаря :) Като порастна - ще си купя къща там :D

 

 

Иначе - от рано ме хванаха на къси пасове и ся Astral Projection playlist и цикля...

Link to comment
Share on other sites

здравейти уа мушмуроци.

 

попътувах, поосъществих контакти, поразходих се, попочинах, поваля ме дъжд в широколистна гора.

 

все убави ралти. а вий дори един свестен скандал не сте заформили междувременно.

 

а пък каназирева ми замяса на някои от снимките си на една смахната патица, която преди няколко години настояваше да си махна колата от редицата паркирали коли на булевард, за да си паркира "джипа", щото било пред нейната къща, значи мястото е нейно, а пък тя била и адвокат! малко като срещата ни с раптора, ама по-различно пък и онази беше ултрасмела и слезна да ме заплашва с бой, щото имала ба-ли-му-мамата-какъв колан и е адвокат (тва явно подобрява отскока при некое гери или маваши. или пък увеличава точността на крошетата в условията на монтиран 400 кубика силикон. така и не разбрах:( ). в крайна сметка не посмя да се представи или да покаже някакъв документ. казуса ми беше много забавен, защото първоначално като ме отутуртка си преместих колата колкото може напред и й направих място да паркира зад мен(мислех сиче съм запречил вход към гараж, а то се оказа магазинче с външна ролетка). и чак след това дойде лично да ми се скара да ме гони въобще от булеварда или поне точно от това място. а имах работа в района за 10 минути - по-кратко отколкото се разправях с нея :rolleyes: ама спомените ми изневеряват сега не знам дали лудата силно афектирана патица е била точно въпросната каназирева, която най-вероятно няма нищо общо с тази история.

 

 

 

 

ето и аз не мога да се включа адекватно в политикансткия спор, заради неадекватните си асоциации. освен тва се сещам че преди година някой спечели едни избори и беше обещал едни неща, които определено не се случват и няма и да се случат. други хора пък твърдяха че му трябва само малко време и всичко ще се нареди от самосебе си, ама тъпия гаден космос пак изкриви неизкривяемата ракета и я прати в ненадейна посока.

 

 

 

 

ауе мноо тъпа тая нова школа на търговците по американски тертип - кой ги излъга че ако получиш офертата лично, значи непременно ще ти продадат точно техния боклук със съответната надценка? тва в крайна сметка е оферта, а не договор. и тва с досаждането по телефони, настояване за срещи и лични обяснения колко са велики и големи го наричат работа. трудно ми е да ги уважавам.

 

 

 

 

поздравления за който стигна до края. и двойни за който е разбрал нещо. тройни ще са ако ми го обясни, та да го разбера и аз. а аз заминавам да копам тръстиката. вий що не копате?

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...