Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Има само две места за жените - кухнята и леглото. :ph34r:

Всъщност са три местата...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Глори, човек като останалите съм. И никоя скапана феминистка с веещи се като бойни знамена косми по краката няма да ми казва какво да говоря за жените.

 

Леталис, докторе, нямам обстипация, нито махмурлук.

Ахххх ,объркал съм диагнозите,извинявай!Ама все нещо трябва да ти има кажи сега на чичко доктрор :D

Аййй неска много изпростявам край,напускам укритието!!

Link to comment
Share on other sites

Има ми бе, докторе, има ми - 80% от костите ми са чупени поне веднъж, сега като се сменя времето ме болят :ph34r: И проблеми със ларингса имам :)

Link to comment
Share on other sites

Има ми бе, докторе, има ми - 80% от костите ми са чупени поне веднъж, сега като се сменя времето ме болят :ph34r: И проблеми със ларингса имам :)

Искаш да кажеш, че си си строшил 164,8* различни кокъла поне по веднъж..... :confused Човеко, ти да не си минавал през центрофугата на индустриална перална машина?

 

* всъщност цифрата не е коректна защото общият брой кости при детето е 350, като по време на растежа някои от тях се срастват и при възрастен индивид броят намалява до 206.

Link to comment
Share on other sites

Ами...водя доста бурен начин на живот...е, 80% не, ама по-голямата част от костите + черепа.

Link to comment
Share on other sites

Е, то затва има и душове, тоалетни казанчета, окачен таван... Виж сега, дедо...По-скоро ще спра секса, отколкото акробатиката.

Link to comment
Share on other sites

Тези всичките са също така много чупливи и/или хлъзгави. Вервай ми :lol: Иначе във вана е много забавно. Освен това гори много калории защото движенията във водата са по-трудни но определено е доста интересно

 

Аз акробатиките не те карам да ги спреш напълно само да ги намаляш. Щом толкова често се контузваш взимай предпазни мерки нещо - някоя възглавница тук-там върху по-острите и твъдри ръбове нещo...

Link to comment
Share on other sites

Сигурен ли си? Ще ми кажеш ли числата? :)

Така каза водещата, имало 1 шестица.

 

6/49

1-во теглене - 19, 13, 32, 46, 41, 44

2-ро теглене - 25, 48, 46, 5, 28, 39

 

Падна рекордният джакпот от 6,5 млн. лв.

Link to comment
Share on other sites

Освен това тези травми са на едно равнище с тези от войните,така че не срамно да си ранен в боя, независимо в кой :lol:

За пример фрактури има и на други места освен на костите :D ,а за направата им се иска доста напористо поведение и нестандартни действия!

Link to comment
Share on other sites

Айде...от утре почва денонощен бач/буквално/ до средата на юли. Курви сбогом! Няма вече пиене, има лазене.

Link to comment
Share on other sites

Егати нищо не съм усетил. Я да взема да отворя прозореца че обичам да слушам как вали

 

 

Едит: изтървах го. не вали вече

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...