Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Има още 100л от нея ;)

 

Значи не е лошо до ден два да се организираме, докато не е свършила. Поздрави за тебе и за Валя и за наследника :) Живи здрави да сте.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Време е да приключвам с бирата и да се трупясвам. Баси, днес отново ми цепнаха г**ъ до ушите от бачкане..., ма шъ видат те, кат си зема една отпуска !

Link to comment
Share on other sites

Я! Бай Михал се появи след дълго отсъствие с пост отпреди 5 минути...farrell да му мисли... :devil

В тази връзка искам да се извиня на всичките си фенове от форума за дългото ми отсъствие, но за съжаление бях изпаднал в творческа криза и духовна абстиненция, а колкото до Фарел - любовта ръжда не хваща, за друга не съм си и помислял... :love

Link to comment
Share on other sites

В тази връзка искам да се извиня на всичките си фенове от форума за дългото ми отсъствие, но за съжаление бях изпаднал в творческа криза и духовна абстиненция

 

:rofl: :bowdown: :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Добро утро :) Ако някой иска да разчиства лични сметки с мен днес, може да ме открие в Пожарната около 11:30-12:00. Ще съм полу-униформен, на гърба на фанелката има надпис Vezenska Sluzba CR :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

В Метро са свършили всичките чантички, несесерчета, куфари, раници и т.н. има май само един вид чанти дето за нищо не стават.

 

За тия на Kappa ли става въпрос? Аз събрах точки, но изобщо не знаех какво да си взема.

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че Хисар е станал вторият Перник, толкова Голф-ове 2-ка не бях виждала скоро. Също, че не обичам да ме мотаят за презаверка на здравната книжка, ама е факт...

Link to comment
Share on other sites

Или поне така ще си мисли докато ти стоиш на покрива на някоя от съседните кооперации с един снайпер :lol:

СЪМНЯВАШ ЛИ СЕ!?

Когато "врагът" си издаде позицията умишлено, то най-вероятно е засада!

fig1.jpg

 

П.П. Само за 2299лв. хаха

Ако се обадите до 5 минути има промоция.

Пакета цигари и кафето към комплекта са безплатни!

Link to comment
Share on other sites

Сега ще почне великия спор :lol:

 

Няма, защото знам какво има предвид. Преди 2 години щеше да има спор, ама сега не. Ех, бат' Весо, одъртяхме... :lol:

Link to comment
Share on other sites

а аз искам трабант. и да го направя електрически и да бръмчи кат тролей!

 

и с ксенонови ламби отзад!

 

и отровно зелен!

 

на бели точки!

 

 

 

 

молете се пак да не спечеля от тотото :lol:

Link to comment
Share on other sites

а аз искам трабант. и да го направя електрически и да бръмчи кат тролей!

 

и с ксенонови ламби отзад!

 

и отровно зелен!

 

на бели точки!

 

 

 

 

молете се пак да не спечеля от тотото  :lol:

 

Да не си решил да правиш българското "Pimp my ride". XD

 

Впрочем... ако се направи тоя формат тука, във всички предавия ще е пълно с пернишки голфчета! Тук-там някоя лада нива, преправена като ГМК. хахах

Или Застава, като новият лик на порше.

Link to comment
Share on other sites

щото предпочитам да е целенасочено хаотично ужасяващо грозно, за да премине спокойно през толерантността на невинния зрител и да му унищожи всякакви естетичекси вкусове и самоуважения. щот съм зъл. муахаХАХАха!

Link to comment
Share on other sites

Даже си мисля, че идеята му за отровно зеленият, жужащ кат тролей и на бели точици "Трабант" е доста креативна. Ако започне да се произвежда серийно подобен дзвер..., си мисля, че би се харчил доста успешно ;)

 

Аз пък се чудя..., докога сутрин по ТВто ще ни хранят с лоясал качамак от вчера? Ей го, на..., пия си кафенцето сутринта, опитвам се психически да се вкарам в трудова кондиция и хоп..., поредните коментари за изходът от делото срещу величайшите негодяи - Маргините! Ам', чи ний тоз мач сме го гледали..., резултатът го знаем още преди да е започнало първото полувреме. Невинни! Един ангел и херувим, същи. Диренето на малкият се прекратявало и всички обвинения отпадали, ма тва неща като умишлено възпрепятстване на разследване и укриване от органите на МВР... ми нямало - щото (и тук вече нЕмах нерви да слушам).... И накрая с ъгълчето на окото си мернах картина от която онемЕх! Баткото Маргин... горканчото, жив да го ожалиш... един такъв с многострадално изражение на лицето и с треперещи ръчички, трудно прикрепящи бастунчето... едвам-адвам престъпя... крета към Темида (на която очите са вързани щото да не види кой се опитва с обувалката да си натъпче дори топките в задникът и). Направо се просълзих от умиление от тази картина... даже си мисля - дали да не се опитаме да излъчим комитет, който да го номинира за лауреат на всичките, де-шо има Оскари през следващите стотина години... и да му присъдим званието "Заслужил артист на Републиката" за всички времена...

Link to comment
Share on other sites

Галински! Жестока мръвка! Преди малко отнесох 3 вратни пържоли laughing.gif

 

Бирата се лее, студена и пенлива....beer.gif

 

Между другото днес разбрах, че е голяма веселба да духне вятър докато си на покрива и държиш 5 метров лист ламарина във въздуха laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...