Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Ебаси терориста! :woot ...а "още"-то сигурно са наръчниците "Сглоби сам портативна ядрена бомба за 15 минути" и др. такива...:lol:

 

Pipe bombs for DUMMIES :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

ЧЕСТИТО Атанасе!

Да очакваме ли и промени в сутрешните поздрави след време?

 

Източни ножове! Тези "играчки" никога не са достатъчни!

Link to comment
Share on other sites

Ебаси терориста!

 

 

Не, специалист. Ядрените оръжия не са ми приоритет, предпочитам биологично-химичните, по-лесни са, по-безопасни за създателя и материалите се намират под и над път/буквално/.

Link to comment
Share on other sites

Ей... тука... май е момента... леко да вметна, че съм работил като полицай в опит да възпра хората от създаване на нови раздели с туториали за масово унищожение! хахаха

Link to comment
Share on other sites

Абе, който има желание, ще го науча :D ОМП-тата са лесни за правене, трудно е да не те хванат.

Link to comment
Share on other sites

Толкова много да ме кефеше да ходя в "Графити", ама днес направо... Имам около 10 нахапвания от комари, сервитьорките се правеха на глухи и не идваха по 20 минути, никой нито веднъж не ни смени пепелника, нямаше "Швепс Битер лимон", нямаше студен шоколад, нямаше тирамису, при все, че нещата имат цени в менюто - следователно трябва да ги има... Най-накрая сервитьорката ни прецака като каза : Ей сега ще ви върна рестото (2 лв.). Не че нещо, ама мацката след 15 мин. си хвана качака и тъй като беше цивилна, едва я познах в последния момент, иначе... не отговарям какво щях да и направя. Не е за парите, въпрос на принципи е. Аз махам там като корабокрушенец, тя се фръцва на другата страна и се прави, че не ме вижда, викам я, не ме чува, та накрая казах на колежката и да и предаде да отиде до пожарната да и продухат ушите. Ааааааааааааааааааааа...

 

 

Честито на Атанас и Валя! Живи и здрави и тримата! :)

 

С такова въоръжение не знам какво ще го направиш тоя щъркел :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Само да вметна - "преносима ядрена бомба" се нарича на номенклатурен език ПЯА - преносим ядрен агрегат, обикновено са с мощност до 1Кт. Иначе....тоя щъркел ако го барна!!! :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Не ти влиза в работата :ph34r: и това е въпрос, който задават хора със заплата доста по-голяма от нашата :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Не ти влиза в работата :ph34r: и това е въпрос, който задават хора със заплата доста по-голяма от нашата :laughing:

Не питай... не казвам, да питаш... пак не казвам! хаха

 

________________________________________________

Мразе ти не си единственият, който носи подаръци! :)

Link to comment
Share on other sites

Мразе ти не си единственият, който носи подаръци! :)

 

При това другите подаръци са много по-важни и хубави!

 

 

Добро утро, хагиси препълнени.

 

Хубаво че някой добър човек го е обяснил в wikipedia че да се светна

Link to comment
Share on other sites

Уф, тая сутрин как се надумках... Последните две седмици се съсипах от физически натоварвания, натрупах умора и за това официално днес, утре и другиден са дни за мързел. Даже се изкушавам да се опъна на дивана...

Link to comment
Share on other sites

Стенли ти случайно да не си гей ?

 

Това е за темата с нестандартните въпроси. А иначе аз веднъж засякох Стенлито да разхожда из улиците един вълк...май беше мъжки, та ако от това си вадиш изводи...:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...