Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

през главата ми минава болка и кръв с повишено налягане. не ми е ясно свързани ли са, ама не е приятно хич.

Легни някъде и си дръж главата повдигната, с повечко възглавници примерно. Да е на сянка, пии ПО малки количества вода, но постоянно, не яж сладко и по възможност да е на тихо място.

 

Стенли ти случайно да не си гей ?

И ако съм, закриваме форума... нали? :) хаха

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

А от вчера моят климатик в колата започна да издава някакви стряскащи звуци от време на време...трябва да викна Гадин, като се надявам, че и пред него ще ги издаде стряскащите звуци. :unsure:

 

Едит: Пешо, ако наистина в момента е при тебе, кажи му да пише на ЛС, че да го питам нещо или да ми звънне, че съм му загубил телефона.

Link to comment
Share on other sites

Еми не.Само като видиш аватара и ти става ясно,че тоя човек нещо не е у ред.

Едит:Аре някой да ми подари билет за световното,че тука ми е топло :( ,а там био 0 градуса...

Link to comment
Share on other sites

@kotora, използвай цитат, за да стане ясно за кого говориш, че ей сега Гадин ще реши, че нещо не му е в ред аватара...не, че му е 'у ред' де... :P

Link to comment
Share on other sites

На мен ли така ми се стори, или току що сравни малкия Стенли и котора с неща, които реално са нужни на човечеството?

Тука долавам някаква въображаема ирония, подкрепена с черен хумор. хах

Link to comment
Share on other sites

Тука долавям истеричния си смях. Да, май се хиля като идиот :lol:

 

сАтанасе, Валя, да сте живи и здрави, между другото! От няколко поста забравям да ви по-здравя :)

Link to comment
Share on other sites

А от вчера моят климатик в колата започна да издава някакви стряскащи звуци от време на време...трябва да викна Гадин, като се надявам, че и пред него ще ги издаде стряскащите звуци. :unsure:

 

Няма страшно. Той Гадин като ги издаде стряскащите звуци ще уплаши и твоя климатик и той ще се стегне и ще спре да ги издава :lol:

Link to comment
Share on other sites

Тука долавям истеричния си смях. Да, май се хиля като идиот :lol:

 

сАтанасе, Валя, да сте живи и здрави, между другото! От няколко поста забравям да ви по-здравя :)

 

егн :D

Link to comment
Share on other sites

О, Боже мой. Някакво същество ми е изяло котката. Майка ми и баща ми са започнали да я хранят и лигавят повече от мен, ядяла само паучове, моля ти се. Еми така сте си я научили бе... Сега е около 5 кг. и е поне два пъти по-голяма, отколкото беше преди 2-3 месеца, когато за последно си идвах. Уау. И какви гръмотевици и светкавици имаше преди малко в Долна махала, не е истина. Опитах се да направя клипче, но се виждаше само отражението ми в прозореца на влака. Беше феноменално...

Link to comment
Share on other sites

А от вчера моят климатик в колата започна да издава някакви стряскащи звуци от време на време...трябва да викна Гадин, като се надявам, че и пред него ще ги издаде стряскащите звуци. :unsure:

 

Едит: Пешо, ако наистина в момента е при тебе, кажи му да пише на ЛС, че да го питам нещо или да ми звънне, че съм му загубил телефона.

Събота??

@kotora, използвай цитат, за да стане ясно за кого говориш, че ей сега Гадин ще реши, че нещо не му е в ред аватара...не, че му е 'у ред' де... :P

Ъпфф..., не бих му се вързал... (чак толкова проЗ,не съм), той толкова си може... въпреки, че виждам тука някакви странни напъни от негова страна (напъва се като глист на буца) да бъде..., бах маа му... кво ?!? Щото забавен не е! ЕнтелЕгентен..., може би, но по много негов си начин. Толкова невероятно добре прикрит начин, че над всеки негов пост със симпатично мастило пише - Моля, не ме бъркайте с градинска лейка! А, тези опити да се ебава със Стенлито, пък са такава проява на дебилизъм, че направо ми идва да го попитам (Которника), дали може да дъвче дъвка и да ходи, ама едновременно :unsure: (не е много сигурно)

 

 

Това го казваш, за да вдигнеш посещаемостта ли? :lol:

Не Ваньо! Глори ще го направи за кураж. От сега виждам една мила картинка... на цяло ято, кьор-кандил фиркани тинейджърки.... :love... чак да се просълзи човек...

Link to comment
Share on other sites

Ахх gado удари отново.Или както биха казали англофилите: "gado strikes again" :lol:

Уж валя, пък вън е пак жега, граничеща с температурата на входните врати на пъкъла.

Link to comment
Share on other sites

Майка ми и баща ми са започнали да я хранят и лигавят повече от мен, ядяла само паучове, моля ти се. Еми така сте си я научили бе... Сега е около 5 кг. и е поне два пъти по-голяма, отколкото беше преди 2-3 месеца, когато за последно си идвах.

 

Моите родители от години гледат по една котка (настоящата им е трета). Предишната умря точно от глезотии. Беше се научила да яде единствено сухо (котешка храна на "хапчета") и не искаше да помирише нормална храна. Заболя и умря...ветеринарят им казал, че е точно по причина сухото хранене (някакъв рак на стомаха). Така, че натисни ваш'те да й дават по-разнообразна храна и да я раздвижват повече. Ако не ще да яде и капризничи - да не й дават каквото си иска...досега не съм чул котка да е умряла от глад, само защото не щяла да яде точно определена храна.

 

Събота??

 

Не става - от четвъртък вече липсвам в града за около 2 седмици.

Link to comment
Share on other sites

Оказа се, че по веднъж в седмицата се сещала да опитва и от гранулите. Ама все пак... Загладила е косъма, много ми е хубава, наистина, без да преувеличавам, ама все пак, то бива, бива лиготия. Това, според мен е някакво заместване, енергията от мен си я насочват към котката... Колко ползотворно :lol:

 

Казах на нашите, дано да ме послушат... за храната де, да разнообразяват. Но стига с моето коте. При вас какво става :)

Link to comment
Share on other sites

До глезените в лайна...Ама който ходи с кубинки на работа му е все тая :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

В Метро са свършили всичките чантички, несесерчета, куфари, раници и т.н. има май само един вид чанти дето за нищо не стават.

 

 

 

Но стига с моето коте.

 

Ахахаха това прозвуча перверзно :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ахахаха това прозвуча перверзно :lol:

 

Знам, това беше целта. Прекалено стар си, за да помниш лафа на Иво (Aquila) за моето коте, как трябва всички да го видите, не знам какво. Беше преди две години, затова и аз така се изразих :)

Link to comment
Share on other sites

Ох...лека му пръст на дядо поп, дето ме научи да правя такава хубава ракийца...

Link to comment
Share on other sites

Ох...лека му пръст на дядо поп, дето ме научи да правя такава хубава ракийца...

 

Която все още не съм опитал!!! angry1.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...