Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Как какво бе - сменила си е подписа и отдолу има коли вече :bowdown:

 

Имах предвид, че аз не виждам причина от един показан пръст (без значение кой) да коментирам месеци наред едно и също. Това, че напр. съм виждал снимки на Галя от други места, които тук във форума други не са ги виждали, дава ли ми повод да започна да я иронизирам как била позирала там и др. такива? Да, дава ми повод, но не го правя, тъй като все пак имам някаква вътрешна спирачка и не смятам, че ще съм много оригинален като се заяждам за щяло и нещяло. Както и да е...то опира до вътрешната същност на човека - хората сме много различни, само си приличаме по това, че ходим на два крака.

 

@Мобо, само първото изречение беше за теб и то - не насериозно ; второто - по принцип, към групичката (те си знаят кои са).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Пламене, благодаря. Аз не мога да се начудя на всвеки мой пост ли ще реагират така и най-вече защо? Но какво да се прави. Кучето си лае, керванът си върви. На мен взе да ми става забавно и не отреагирам :) Само дето не съм писала никъде, че работата ми е гадна и че е свършил светът, а че нещо странно ми се случи снощи, нещо необичайно. Имам причини да вярвам, че не съм бременна, надявам се. Както и да е. Всеки си чете както иска :) И не на последно място - снимките са затова, за да се гледат от който иска да ги гледа. Като няма желаещи, няма да бъдат гледани и т.н. Не ме е срам от нищо, което съм качвала или имам качено някъде из нета като снимки. Това съм била, съм и ще бъда аз в различна "опаковка". Някой от вас срам ли го е от това, което е?

Link to comment
Share on other sites

Дедо... тряа си благодарен на всички за всичко!

Аз даже благодаря на катаджиите като ми пишат фиш!

Като се изсера сутрин си викам, "ех благодаря ти боже... израх се"

 

... покрай вас човек наистина може да изпростее понякога!

хахахаха

 

а освен манията по вълци да не би да попушваш и тревичка ? не мога да намеря друго разумно обяснение за тъпите ти постове ? братовчед ми който е на 4 години има по-свеж хумор

 

 

Да, дава ми повод, но не го правя, тъй като все пак имам някаква вътрешна спирачка и не смятам, че ще съм много оригинален като се заяждам за щяло и нещяло. Както и да е...то опира до вътрешната същност на човека - хората сме много различни, само си приличаме по това, че ходим на два крака.

 

направо се разчувствах... :cry

 

Всъщност не :lol:

 

На мен взе да ми става забавно и не отреагирам :)

 

страдаш от синдрома на известните личности.... първо се дразнят от всичко а после само галантно махат с ръка и не обръщат внимание на дребните и обикновенни хора като просто се присмиват на глупоста им.... :beer:

Link to comment
Share on other sites

Това не беше ли синдрома на тези, които искат да са известни, а не на известните? 1-во си мислят, че се говори само за тях, а после като разберат, че не се - правят някакъв провокиращ идиотизъм. И за да не давам примери от преди години, ще дам пример от оня ден. Малкия Лузър (стенли) каза, че Галка не била нужна на село при овцете. А Галченцето (която е единствената Галя на света, и която ще се засегне дори да се каже "Галин е педераст", само защото съдържа "Га") подскочи. Нападна Малкото лузърче, после му се извини и сега се прави на кифличка (с мармалад // шоколад // и други пълнежи)) с глазура от либофта на джозо. ЖУОТ!

Link to comment
Share on other sites

Ся ще те затрият от форума дето каза на стенлито лузър....можеш да претендираш за невинност щото лузър е чуждица нямаща силата на обида извадена от цветущият ни роден език.... :lol: :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Интересно. Като си прочетох проста през очите на Галчецнето (да, мога да стана толкова умен, но само за 10 секунди) излезе, че реално може да я обидя с моето изказване. А наистина не съм целял това. Но пък откровено съм целял да обидя Лил'Шлосер. А не съм успял. ЖУОТ!

Link to comment
Share on other sites

а освен манията по вълци да не би да попушваш и тревичка ? не мога да намеря друго разумно обяснение за тъпите ти постове ? братовчед ми който е на 4 години има по-свеж хумор

 

Оп извинявай, просто предлагам това което е вървежно. :)

Все тая!

Като клоуните не ти харесват, не ходи на цирк!

Link to comment
Share on other sites

а мен ме вълнува единствено WTFFF е "ЖУОТ"?!

 

щото страдам от комплекси че ми е беден речника и само дебна за нови думи.

Май живот, ама по некъв селско-каруцарски балкански диалект. Ако не бъркам де :)

Link to comment
Share on other sites

... го каза човекът-вълк, детето на природата...

 

3 пъти го четох като "гъзът-вълк" , чак на четвъртия вече разбрах какво е. Ебаси, а още не съм почнал за днес. Сигурно е поради горните обяснения, кой, на кого и кога благодари.

Link to comment
Share on other sites

Галя : Не знам от какъв синдром страдам, ама ми е забавно. Наистина не искам да се обиждам на когото и да било, както не се обидих на Атанас (Grimjaur) миналия път, когато ме нападна. Ваньо, не тая никакви лоши чувства към теб, не вярвам, че с нещо съм провокирала такива и у теб.

Link to comment
Share on other sites

Това не беше ли синдрома на тези, които искат да са известни, а не на известните? 1-во си мислят, че се говори само за тях, а после като разберат, че не се - правят някакъв провокиращ идиотизъм. И за да не давам примери от преди години, ще дам пример от оня ден. Малкия Лузър (стенли) каза, че Галка не била нужна на село при овцете. А Галченцето (която е единствената Галя на света, и която ще се засегне дори да се каже "Галин е педераст", само защото съдържа "Га") подскочи. Нападна Малкото лузърче, после му се извини и сега се прави на кифличка (с мармалад // шоколад // и други пълнежи)) с глазура от либофта на джозо. ЖУОТ!

Ваньо, аз също не тая никакви лоши чуства към теб..., най-много да затъкна уставът в колана. :))

 

П.с. И ся... щото не си ходил в казармата знам, че ще има да се чудиш - Тва пък кво трябваше да означава...

Link to comment
Share on other sites

..., тъй като все пак имам някаква вътрешна спирачка...

 

 

Ти имаш, ама нали знаеш ние децата нямаме спирачки :D :P

Link to comment
Share on other sites

Кво да ми минава през главата? Мислех да пусна една мозъчна пръдня, ама се задоволих само с анална такава.

Link to comment
Share on other sites

Мислех да пусна една ....

 

Успокоих се...по новините казаха, че във Видин имало жабешко нашествие, което пък можело да предвещава земетресение и преди малко ми се счу нещо и даже завесите ми се разклатиха, ама май си бил ти. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

А, не, аз по стар навик от бойното ги пускам тихи...Диверсантски, рииш ли. Ама тая ГъЗъ отвънка нещо мноо зе да ми досажда...

Link to comment
Share on other sites

Само така - Silent but deadly ! Врагът изобщо не трябва да се усети от къде му е дошло..., преди да е станало твърде късно за него, т.е. преди да се е озовал затънал до носът в лайняна купчина или да му падне бойният дух в следствие на облъхване с кофти миризма. Във вторият случай той сам би се наакал ако в заключителната фаза на атаката му се приложи психологическа диверсия, чрез кратка, но ефектна демонстрация на двадесетина задействани едновремено пръдняни огнехвъргачки... Само, че по мое време главното командване си беше направило много лошо разчетите за снабдяване с боеприпаси, понеже менюто в столовата се състоеше предимно от боб-чорба, боб-яхния и кисело зеле... все заряди подходящи за артилерийските поделения, но не и за родовете войски които разчитат на това - позициите им да останат неразкрити колкото се може по-дълго време, дори и при провеждането на активни бойни действия. При такъв тип боеприпаси, тихото изпускане на газове (с цел да не се компроментира позицията) е почти невъзможно, понеже вероятноста зарядът да изскочи със залък е твърде висока...

Link to comment
Share on other sites

Мисля че идва от "Semper Fidelis", което американците гордо са си присвоили като тяхно мото на марините, което не е така.

Само не знам какво означава израза, ама и на бифшата ми работа беше "популярен" то от комерс де.

КАКВО ОЗНАЧАВА БРЕ АТАНАСЕ? :)

 

semper fi - semper fidelis (латински) - always faithful - винаги верни

 

А, ето го човека! 10x или 11x колкото ти душа сака

 

НЕО... да не учиш Латински впрочем или просто ти е нещо като хоби?

Link to comment
Share on other sites

А какво означава "semper fi" ?

 

 

semper fi - semper fidelis (латински) - always faithful - винаги верни lil_stenly не, ама чичо Гугъл ми е голяма партия :D

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...