Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Дам, така ми обясняваха и на мен... "Коста гледам тука едни сватбари и си мисля за теб (?!?!?!)...гледам младоженеца, пиян като кирка. А още е 09:30. Горкото момче не може да ходи, а идват точно за булката пред къщата й. Гледам аз кума, стабилно момче, здравичко - подхванало младоженеца и го мъкне... и си мисля за теб. Само ти и тоя кум носите толкова на пиене..." Споделям мнението за брака на цитираното лице и за границите на досега ми с тоя институт на правото и религиозните учения.

 

______________

 

За поздрава, да не забравяме, че тази песен е от едноименният албум >

http://www.youtube.com/watch?v=yqwqPne2JOc

 

(текста тук)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

... Днес наш репортер научи от източници на държавното радио-астрономическо бюро за ретроспективни анализи (съкратено Дъра-бъра), че учителят Йода е обвиняем по дело за сексуално насилие и блудствени действия с умствено изостанали индивиди. Прокуратурата на системата се е самосезирала след сигнал подаден от капитан Соло. Във връзка със случаят, пред нашият репортер Соло заяви:

- Никога не съм понасял недорасляците..., още повече когато са зелени и имат косми в ушите... Чашата преля обаче, когато миналият четвъртък хванах ситната гад, след нанесен жесток побой да содомизира Тарфул - вожд и близък приятел на милият ми Чубака. След тази случка Чюй ми разказа как самият той, под предлог, че си ираят на чичо доктор, системно е бил изнасилван по подобен начин от дребния мръсник.

Нашият репортер също научи, че след тези разкрития... Лея поръчала да и доставят два варела с дезинфектиращ разтвор за уста и десетина кашона с паста за зъби, след което се е заключила в банята си, от където не е излизала през последните седемдесет и два часа...

 

Вие слушахте кратката емисия на новините... такива, каквито можеха да бъдат.

Следва поздрав от Дарт Вейдър към Император Палпатин с:

 

The roof the roof the roof is on fire

The roof the roof the roof is on fire

The roof the roof the roof is on fire

We don't need no water let the motherfucker burn

Burn motherfucker burn....

http://www.youtube.com/watch?v=8PcKlI28wLE&feature=related

 

П.с. Лелее.. що глупости изписах...., ама песничката си я бива, а? :))

Link to comment
Share on other sites

Аз пък да се изфукам - тази нощ успях да спя нормално! И днес не съм като крайния продукт на отделителната система на някое магаре...

Link to comment
Share on other sites

Има някъв нов nolifer/loser - jjjjk. Чудя се в коя тема да го отлепя. Така или иначе модераторите искат да ме елиминират от тук. Поне да има причина. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аз пък сам спала цели 2 часа днес. Много ми беше гадно снощи, притеснила съм се нещо, тая сутрин ми се гади, не съм яла, топло ми е. Хубавото е, че след 58975-тината грешки, които свърших на бачкане, щото ми се спеше, излязох с точни сметки. Значи все пак мога (макар и малко) да мисля, докато ми се спи.

Link to comment
Share on other sites

Забелязвам напредък в постовете на галченцето....тоя път не спомена джозо а само добре познатата на всички история за гадната работа и липсата на сън.... евала наблюдаваме едно наистина добро форумно израстване. Като се има предвид че първите и стъпки във форума бяха "еротичните" и снимки с........тенис ракета , наистина промяната е смайваща. :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

...Много ми беше гадно снощи, притеснила съм се нещо, тая сутрин ми се гади, не съм яла, топло ми е...

Ако кажеш сега, че не ти идва, ясна е работата. :)

 

Отговор: Вирус, предвещаващ рядко щастие и двудневна температура :)

Link to comment
Share on other sites

еххх! тенисааа....

 

еххх! ракетатаа....

 

еххх! комбатааа.....

 

 

 

 

 

ама пък виж как хубаво стимулира творческото мислене. още малко и некое хайку ще й посветим. няколко срички и един смисъл не ми достигнат за да обявя горното за готово.

 

не може да й се отрече, че поне е упорита. другата еротична звезда отдавна си обра парцалите и замлъкна, както и гаджето й, който публикува фотоматриала и постоянно го бъркам с йозо. 

 

еххх! спомени. абе аз що не си гледам работата ми се занимавам да творя?!

 

 

 

 

Коя е другата еротична звезда? :)

Link to comment
Share on other sites

едит: проверих - нямам никакви обиди (преки или непреки) в горното. аз поне не съм слагал такива. и съм по темата. и отивам наистина да си гледам работата.

 

Мобо, не е достатъчно да провериш само веднъж - чети си поста по 2 пъти, като втория път е отзад-напред. ;)

 

Еййй...ама сте си *бали мамата - като се хванете с някой да му "обръщате внимание", нямате спирка - не разбрах какво толкова каза Галя в по-горния пост, че пак трябваше да я коментирате, заради постове от време оно...

Link to comment
Share on other sites

Има някъв нов nolifer/loser - jjjjk. Чудя се в коя тема да го отлепя. Така или иначе модераторите искат да ме елиминират от тук. Поне да има причина. :lol:

 

Няма да усети - като стенли е леко в някои отношения. Аз го нагънах 2-3 пъти че говори глупости после ми благодареше че съм му отварял очите :)

 

 

Тихо, че Godfather ще подкара тема за на дЕдо цървулите...

 

A? Къде? Какво? Изтървах ли нещо?

 

Еййй...ама сте си *бали мамата - като се хванете с някой да му "обръщате внимание", нямате спирка - не разбрах какво толкова каза Галя в по-горния пост, че пак трябваше да я коментирате, заради постове от време оно...

 

Как какво бе - сменила си е подписа и отдолу има коли вече :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Дедо... тряа си благодарен на всички за всичко!

Аз даже благодаря на катаджиите като ми пишат фиш!

Като се изсера сутрин си викам, "ех благодаря ти боже... израх се"

 

... покрай вас човек наистина може да изпростее понякога!

хахахаха

Link to comment
Share on other sites

... го каза човекът-вълк, детето на природата...

Най-накрая някой да ме приеме на сериозно! :сарказъм:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...