Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

... Светлия (тотално потъмнял покрай Оскарите и Аватар)...ако пропускам някой – моля за извинение :beer:

 

 

...светлия пък зацикли в някаква приказка за пораснали момченца с цветни картинки и се влюби в котка с цици (и то синя - от тва по-перверзно здраве му кажи)...

 

:) Че сбъркаха Оскарите сбъркаха, ма пък чак толкоз вече не съм съкрушен. А иначе мацката е :love наистина. И перверзно бих нарекъл това да не я харесаш, вместо обратното. Пък и синьото и опашката много и тичат :love

 

П.П. Забравих да включа сапунчето на дядото в поста. Сори. Дядомразе виж как стои въпроса с патентоването му - бая хляб има явно в тая работа с чесането. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Като гледам с кви уроди съм ходел едно време...Ква ли съпруга ще си намеря... :unsure: Ама поне ако е мутант между крокодил, Сапйдърмен и нафтова печка, ще съм все пиян, та да поне да ми изглежд на мутант между Кака Цецка, Бат Бойко и крематорим...Я да вида остана ли ми ракия...

Link to comment
Share on other sites

Първо - честит рожден ден на Вели!

 

Второ - изкарах една противоречива седмица, в която се борех срещу боксови ръкавици с лице, нос и други крайници, в която цялата фирма се нагуши с буби и подозирам, че интересното тепърва почва...

Link to comment
Share on other sites

Тая работа с чесането е древна и вечна бе човек. По-древна е вероятно от най-старата женска "професия" даже :lol:

Глей ся.... и ти бъркаш относно най-старата женска професия! Сексът е услуга (като да поискаш кило картофи в заем - да речем) която комерсиалните в същността си жени са превърнали на по-късен етап в професия, всъщност най - старата женска професия е готвенето! Така де, ако не ти е пълен коремът, дали ще ти е до чесане на топки, а ?

Link to comment
Share on other sites

Интересно, ако започна отново да пожелавам майките на ближните си (отзад) за добро утро, дали ще ме баннат?

Link to comment
Share on other sites

Интересно, ако започна отново да пожелавам майките на ближните си (отзад) за добро утро, дали ще ме баннат?

 

Пробвай...за един бан ли си...:lol:

 

А на мен ми минава междувременно мисълта, че понякога с преводи се хващат напълно неподходящи хора. Ето напр. когато има срив във Файърфокс, при ново стартиране се появява надпис с големи букви:

 

Ух, това е неприятно.

 

Firefox не може да възстанови Вашите прозорци и подпрозорци. Обикновено причината е в последното отворената уебстраница.

Можете да опитате:

 

* Да затворите един или повече подпрозорци, които смятате, че причиняват проблема

* Да започнете нова сесия

 

Не се ли е усетил, че това "Ух..." изобщо не стои и че никога няма да се изразиш писмено по този начин.

Link to comment
Share on other sites

Спорите за едно "Ух" не защото е кофти ами защото малко хора биха се изразили така (аз поне за нито един не се сещам но остава вероятността все някой да има пък да не го познавам).

 

Къде по-правилно щеше да е "Въй въй, кво стана бате" или пък "Пу да му е**а м***та, к'во ста'а тука" или друго подобно, но хората са културни и с едно ух са се задоволили :lol:

Link to comment
Share on other sites

Според мен на такова място думи като Ух, Въх, Опа, Въй, нямат място.

Link to comment
Share on other sites

Абе писна ми да ме боли глава! Ше зема да се кача малко над марково да видя к'во става, к'во не става и има ли почва българската демокрация.

Link to comment
Share on other sites

Ти преведи "Ooops!" по-добре като можеш.

 

Както каза Винил Мастера, "Опа" е доста по-подходящо, но пък както каза Чистача - в писмен вид такъв род изразявания и възклицания просто не са уместни. На английски може и да стои "oops", но не и на български...народопсихология.

 

П.П. И изобщо цялото изречение с големия шрифт просто не трябва да го има, тъй като не ми дава никаква полезна информация.

Link to comment
Share on other sites

Както каза Винил Мастера, "Опа" е доста по-подходящо, но пък както каза Чистача - в писмен вид такъв род изразявания и възклицания просто не са уместни. На английски може и да стои "oops", но не и на български...народопсихология.

 

П.П. И изобщо цялото изречение с големия шрифт просто не трябва да го има, тъй като не ми дава никаква полезна информация.

Що бе... хаха, можеше да се преведе "ииии въъъъъ, к'о праим ся?!" за да се изтъкне каква голяма грешка се е появила.

 

500    вътрешно омазване
404    къде!?
401    тука само с покана пич
403    ръгаш се без позволение
400    не знаеш как да си поискаш

Link to comment
Share on other sites

На английски може и да стои "oops", но не и на български...народопсихология.

 

Къде къде по-обичайно би изглеждало за нашенеца ако беше нещо започващо с "Пу да му..." и завършва на "мамата" :lol:

Link to comment
Share on other sites

Днеска природата беше в лошо настроение и ме нападна. Първо едно дърво ми изскочи и ме блъсна, после земята ме нападна от всички посоки. Добре, че се бях опаковал в консервeната кутия :lol:

Link to comment
Share on other sites

Днеска природата беше в лошо настроение и ме нападна. Първо едно дърво ми изскочи и ме блъсна, после земята ме нападна от всички посоки. Добре, че се бях опаковал в консервeната кутия :lol:

 

Хахахаха. Лоша природа.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...