Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Добре че не се е опитало това дърво да те гризне или да ти отхапе част от колелото,че ...

 

get a life...

Link to comment
Share on other sites

^ Заради поста ти в "една песен"...

 

Нека бъде лято , е па днес си беше баш :)

 

И да кажа на лекето, което ме размина на "Житница" с кирливата 316i, че щеше да ни убие и двамата ако не бях намалил (един рейс искаше да го цунка).

 

Също така пътя над язовир Пясъчник е УЖАСЕН!!!! Никога не минавайте от там.

Link to comment
Share on other sites

^ Заради поста ти в "една песен"...

 

Нека бъде лято , е па днес си беше баш :)

 

И да кажа на лекето, което ме размина на "Житница" с кирливата 316i, че щеше да ни убие и двамата ако не бях намалил (един рейс искаше да го цунка).

 

Също така пътя над язовир Пясъчник е УЖАСЕН!!!! Никога не минавайте от там.

 

На Бачково как вървяха бирите днеска....лелееееее

Link to comment
Share on other sites

Ох не си чувствам краката.Май винаги е така след дългата зимна почивка.

Това не е хардуерен проблем, а временно явление след некоректна употреба на самите крака.

Пробвай се да ги раздвижиш, а ако ти създават проблеми отново и чувстваш някакъв дискомфорт при работата с тях, тогава внимателно ги почисти.

После виж дали създават проблеми при по-голямо натоварване, малко по малко ги разтягай.

Може да искат студена или топла баня в зависимост от това какво е предизвикало дискомфорта.

 

телесен съпорт

-лс

 

XD

Link to comment
Share on other sites

Аз главата си я чувствам - при това много добре... Честит ми първи за годината слънчев удар... Може да плясна един аналгин, може и да не плясна, ама със сигурност ще си лягам... в 21 :Х

Link to comment
Share on other sites

Колко слънце си поел днес та чак и слънчев удар?Аз само зачервих фациеса,след мачлето.

Link to comment
Share on other sites

Добро утро, кучки, кучета и малки бездомни кученца... Да избиваме повече бездомни псета, воглаве с разните там защитници от 4 копита, дето и понятие си нямат колко е вкусна кучешката муцуна или супата от кучешка кожа.Помните ли едно време как се правеха чистки против бяс?Аз помня. И сега е редно да се прави така.Или ако искате - можем да се върнем в Средновековието, когато животните са имали еднакви права с хората в съда, и са можели да бъдат подвеждани под съдебна отговорност? Тогава поне ще имаме законово основание да избиваме разнасящите зарази гадинки.Ай чакам ВА да ревнИтИ.

Link to comment
Share on other sites

Ненавиждам кучетата, мразя котките. Ако могат да избият котките зад блока - евала.

 

ако намериш кой да го направи прати го и до нас , бих дал по левче на отстреляна котка.....

Link to comment
Share on other sites

аз бих дал по 2 кинта на отстреляна котка, имайки предвид че пред нас са над 20 парцала и ми съсипаха предния капак на колата

Link to comment
Share on other sites

Не само предния - и джама ми е съсипан. Да не говорим, че една от тях беше влезнала ПОД капака на един от автомобилите. Пича запали и котката стана на пух и прах, а двигателя беше ... Без коментар. Не знам как може хората да се привързват към подобни твари. Господ е създал къде къде по-благородни създания от тези.

Link to comment
Share on other sites

Чакай сега. И аз не харесвам това, че си ги изхвърлят и ги хранят на улицата. Ама да се трепят бедните животни..., защо? Те какво са виновни? Да ги кастрират и дават учреждения (тия които не са агресивни) да им търсят домове.

 

Иначе наистина е крайно неприятно и има прекалено много котки в Плд. На пък и този подход "да трепем котките" въобще не ми допада.

Link to comment
Share on other sites

Абе всичко трябва да се избие дето ни пречи. Чудно ми е само какво ще остане след това.

Обезлюдено Столипиново.

Link to comment
Share on other sites

Ами като се има предвид, че обикновено най-много ни пречат други хора - може би резултата от подобно избиване би бил добър - обезЛЮДена планета :) Пък ако ще и да е с ядрен холокост - пак, един-два милиона години и планетата ще е като нова :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...