Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Малко на куц крак, ама да са живи и здрави mobo и ov3rm4n-а :) Съжалявам за късното включване, но дори имах работа тия дни...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Бахти, тва да правиш скримшоу е като да разекипираш пещера...Няма лесен метод... Сега разбирам защо шедьоврите струват минимум хиляди долари...нечовешки труд си е!

Link to comment
Share on other sites

Днес се навършват точно 4 години от както работя и живея в Босна. Страшно много неща видях и много места посетих през това време. Много бързо обаче минаха тези години. Времето направо лети.

Link to comment
Share on other sites

Днес се навършват точно 4 години от както работя и живея в Босна. Страшно много неща видях и много места посетих през това време. Много бързо обаче минаха тези години. Времето направо лети.

 

 

1. Предлагам да питаме Мартин как му минаха годините в Афганистан и по други географски точки:)

 

2. Общо взето изтъркаля къде 200к с колата и си единственият, който може да ме накара да се включа в Скуби-ду аферата ph34r.gif

Link to comment
Share on other sites

Поне си го прекарал приятно xmas.gif Само 4 години ли минаха бе ? Мене ми се струва сякаш 10 са минали xmas.gif

 

Ми виж ги - порастнаха:)

Link to comment
Share on other sites

Ай стига и вие за остаряване сте приказвали бе!! Не ва е сТрам! Ние не остаряваме(пфу, ква мръсна дума!), ние ставаме по-опитни.

Link to comment
Share on other sites

Ижовката ми е в съседната стая бе , Насе. По административни причини съм я изкарал от касата, но е все така лоша. Е верно - друго си е ИН3316ХХ beer.gif

Link to comment
Share on other sites

Ти си бил като хлебарките бре ... неизтребим си :lol:

Пффф... само гледай... а, кат се надишам с остатъчни фреонови продукти - ставам направо безсмъртен!

 

 

biggrin1.gif beer.gif Никсън, тя да си излезе жива и здрава (като я гледам как щъка в тая теснота и чак пръстченцата малки сладки си ги слага в устата) ке се олеем със секви видове хмел, грозде и спирт и производните, ама нека дойде юли beer.gif

 

Поручик Галицин да се готви - Фиестата запали след 10 минути въртене и изора на ръчна вилаета - кучка и половина! Тулата съм казал си е направо негова, а скарата, салатата (без ГМО и фалш) и питиетата под изконната беседка са от мен! Ники, отсвирвай Хамеричките тиквеници и дай ден да дойдеш с нас в рая, даже два дни!

Бахти ! Ти не спиш ли бре?

 

Видене, не се заричай много, защото повишените нива на адреналин имат странния ефект да неутрализират бързо големи количества алкохол. Аз така и не можах да се напия в деня, когато се роди сина ми преди 15 години, въпреки нечовешките количества. Трябваше да минат два-три дни за да почне да ме хваща алкохола. :lol:

Иначе стискаме палци всичко да мине нормално! ;)

Абсолютно вярно! Докато чакахме да се роди моята щерка, бях се омазал като животно - направо се бях направил дигитален. Такова напиване не съм имал никога през животът си :wacko: Приятелите са ме разнасяли по кръчмите едва ли не - на ръце... и когато в 05:15 сутринта ми съобщиха благата вест - изтрезнях за няма и половин час (толкова ми отне да отида до родилното щото никой в компанията не беше в състояние да шофира, а годните бакшиши - никви ги нямаше)

Link to comment
Share on other sites

Жената е като китайски вентилатор: Първо спира да духа, след това спира да се врътка, а накрая само бучи и хаби ток

:lol::rofl:Един приятел си го написа на фейсбук направо се размазах от смях като го видях :lol:

Link to comment
Share on other sites

Даже и по зле.Днес бях на погребение.Поне баба ми не се мъчи повече :) След 4 месеца непрестанни мъки вчера почина :(

Link to comment
Share on other sites

kotora, моите най-искрени съболезнования. Дано да е отишла наистина на по-добро място...

 

 

Но знаете, че животът е въртележка, на единия ден си отгоре, на другия долу...

 

Така де, идеята ми е, че искам все пак да честитя Рождения Ден на chicatillo! Да е жива, здрава, много щастлива и обичана!!! :woot Весело изкарване!

Link to comment
Share on other sites

Ох, педагогическата ми практика свърши :) Ще ми липсват малките калпазани! :)

Link to comment
Share on other sites

Голям предполагам, е отговорът, който търсеше. А какво, да си лепна като теб някакъв гнусен аватар ли? Какво лошо има в това да си харесвам някои от снимките? Като не те кефи, не ми гледай постовете. Много ясно...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...