Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Прекрасното, неповторимо и вечно щастливо същество PSYCHOSIS днес има честитрожденден!!!

:heart: :love :heart: :wub: :heart:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Боре, Боре, Боре! Жив и здрав да си, любимите ти хора и те да са живи и здрави, покрай теб, и ти желая да продължаваш да бъдеш себе си! Че малко качествени откачалки останаха... всичко изперка :P

Link to comment
Share on other sites

Борисе, Честит Рожден Ден!!! Да си жив и здрав, много усмихнат и обичан! Всичко хубаво с Копчето :) Весело изкарване! :)

Link to comment
Share on other sites

Кармелита! Честит Рожден ден! Да сте живи и здрави и ти и Копчето! Само хубави неща, светло бъдеще, здраве, щастие и прочее!

 

post-12-1234437055.gif post-12-1234437080.gif post-12-1236941026.gif

 

 

Link to comment
Share on other sites

ЧРД и от мен , жив и здрав ! ;]

Link to comment
Share on other sites

Честито и от мен, всичко най-хубаво... и късмет във всичко!

Link to comment
Share on other sites

Сапунчето от маг. Касиопея с морската трева (или каквито там треви или водорасли бяха) е просто един път... за чесане на топки... честно не бях си представял че чесането им може да е такъв кеф, при това на почти цялата им площ едновременно

Link to comment
Share on other sites

Което ми напомня, ти какво направи с тая твоята кола? Имаше едни разкрасителни продцедури, после едни други работи да й правя :) Давай инфо, че както е тръгнало от понеделник до неделя все да съм зает ще излезе, че това ще е невероятно събитие :)

Link to comment
Share on other sites

................................Имаше едни разкрасителни продцедури, после едни други работи да й правя :) ...............................................

 

 

 

Обаче по-интересния момент е КАК това за сапуна ти напомни за колата?

Не виждаш ли връзката. :lol:

Да поясня:Ти си, си разкрасявал топките с някакъв препарат, следва аналогията - препарат за разкрасяване на автомобила.

П.П.В случая, думата разкрасявам, може да се замести с чеша, търкам или втривам. :))

Link to comment
Share on other sites

Не виждаш ли връзката. :lol:

Да поясня:Ти си, си разкрасявал топките с някакъв препарат, следва аналогията - препарат за разкрасяване на автомобила.

П.П.В случая, думата разкрасявам, може да се замести с чеша, търкам или втривам. :))

 

 

Аналогията е, че само се мотка и разкрасява по цял ден :D :D :santa:

Link to comment
Share on other sites

И брада пуснах даже.

А, ква беше връзката между брадата ти и сапуна ти за топки ?

Link to comment
Share on other sites

Май всеки се чуди как просто да измисли как да включи "сапуна за топки" към поста си, че просто да се отчете с тоя лаф :D :D :D

 

________________

 

Днес гениите ми колеги измолиха (няма майтап) писмен за който ТЕ не са подготвени, пред цялата аудитория асистентката им се подигра, и после й лизаха обувките 15 минути след 3 часово упражнение.

 

Дано някой ден ако стана толкова жалък да имам приятели и те да имат милост и да ме убият.

Link to comment
Share on other sites

Разкрасителна е връзката... и почесваща :lol: ... a и мирише хубаво поне за известно време :D

 

Пич ! Ама ти успяваш да си помиришеш попките :blink: !?! .... Пък аз щото си помислих, че като си ги чешеш и брадясваш...

Link to comment
Share on other sites

Здравейте всички, аз съм нов във форума!

 

Или поне ми се струва че съм в друг форум. >_>

 

То ако се брадясваше от чесане... "място за размисъл"!

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...