Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Дреме ми на шнура!!! Взривявайте каквото искате - пък после като се изпонатръшкате аз ще ви се смея. След като повече от година моята ранима същност успя да оцелее в условия на ежедневен чалга - терор (вече почти съм научил репертоара на всички разпоретини и селски бичмета - дет се пишат "певци"), значи ще преживея и ядрен холокост, че и последващата зима... Само дето ще ми бъде някво тегаво такова - щото хептен няма да има с кой да си плещя простотии...

Link to comment
Share on other sites

Ех, тежък ден беше!

Аз искам да кажа : Честит Рожден Ден на ov3rm4n и mobo! Да са живи, здрави, по-позитивни и много щастливи! Весело изкарване :)

Link to comment
Share on other sites

Към котките съм неутрален обаче кучетата трябва да се изтребят

Аз подкрепям Дядо, котките кастрация, те са лесни. Кучетата обаче са друга работа, за тях да ги прибират в приюти или евтаназия, по-добре 100 мъртви псета, от колкото едно нахапано дете.

Link to comment
Share on other sites

Дреме ми на шнура!!! Взривявайте каквото искате - пък после като се изпонатръшкате аз ще ви се смея. След като повече от година моята ранима същност успя да оцелее в условия на ежедневен чалга - терор (вече почти съм научил репертоара на всички разпоретини и селски бичмета - дет се пишат "певци"), значи ще преживея и ядрен холокост, че и последващата зима... Само дето ще ми бъде някво тегаво такова - щото хептен няма да има с кой да си плещя простотии...

 

Ти си бил като хлебарките бре ... неизтребим си :lol:

Link to comment
Share on other sites

фак ми!

цели двама ми честитят рожден ден тая година. йупиииииии!!!

 

всички останали - чувствайте се неудобно. пишете ЛС да ви дам IBAN да превеждате извинения, че да не ви гризе съвестта до догодина.

Link to comment
Share on other sites

фак ми!

цели двама ми честитят рожден ден тая година. йупиииииии!!!

 

всички останали - чувствайте се неудобно. пишете ЛС да ви дам IBAN да превеждате извинения, че да не ви гризе съвестта до догодина.

 

Да ти кажа честно, тия пожелания към хора дето не ги познавам малко ми идват странни. Все едно те грее тебе, че някакъв ник те е поздравил някъде си из интернет :) Но пък ако ти липсва.....

 

ЧРД и на тримата рожденници. Да сте живи и здрави и прави и корави. :beer:

Link to comment
Share on other sites

+1 (наистина не бях видял горното)

 

да сте живи и здрави всички, не само рождениците (хм, с "нн" или с "н").

 

____________________

 

Тази вечер има снукър :) http://www.gledaisport.com/p-42663.html май е свършила срещата...жалко.

Link to comment
Share on other sites

Няколко дни отсъствие от Форума... Тотално са изкозяли някои тиквеници с разни сапуни, дръгнене, ресане, окосмяване и прочее глупости... Резил laughing.gif

 

-------------------------

 

Честитио на рождениците, да са живи и здрави, всичко най-хубаво.

 

-------------------------

 

Няма по-хубаво нещо от двора и градината през пролетта... Изобщо не ни се прибираше в града...

 

-------------------------

 

Всъщност има нещо много по-хубаво.... Кажете здрасти на дъщеря ми Радост - ХОП!

 

-------------------------

 

Наздраве на всички!beer.gif

 

ЕДИТ: Този път мисля е излишно да обяснявам кое какво е biggrin1.gif

Link to comment
Share on other sites

Аре, почвайте да избивате, аз отивам да си взема кафе и да наблюдавам.

Избивайте всичко, няма да му мислите!

 

Само да ви видя като стигнете до бат бойко или чък норис, какво ще правите тогава? XD

Link to comment
Share on other sites

Ами голяма скука беше и поизпростяхме някои...

 

А честито за момиченцето но гледайте да не накупите розови неща че не е 100% сигурно.

 

Между другото къде е правена снимката - хубав ехограф е определено!

Link to comment
Share on other sites

Ами голяма скука беше и поизпростяхме някои...

 

А честито за момиченцето но гледайте да не накупите розови неща че не е 100% сигурно.

 

Между другото къде е правена снимката - хубав ехограф е определено!

 

 

4D/3D Ехография му се вика - туй е скъпата платена версия laughing.gif

 

За тоталното изпростяване ке ти троша сол на главата като се видим

Link to comment
Share on other sites

E само на това не успяхме да отидем. Докато се наканим и то се роди.. защото имаше избор и не беше само 1 в Пловдив ами 2-3 и се чудехме къде точно пък доктора при който ходехме пък нямаше и тъй докато си се чудим те минаха 9те месеца

 

За солта - няма проблеми, само да носиш лимони и текила :lol:

 

 

ЕДИТ: Пия ХОСЕ КУЕРВО а.к.а 1800 в сериозни количества

 

Пий пий... други сме на антибиотици още..

Link to comment
Share on other sites

E само на това не успяхме да отидем. Докато се наканим и то се роди

 

За солта - няма проблеми, само да носиш лимони и текила lol.gif

 

 

Изтървал си голям купон laughing.gif

 

Всяко движение в продължение на 10-15 минути се вижда. И го имам и на диск филмирано - уникална история, Ники. Подритвания, стойки, пръстчетата в устата си слага даже, абе кво да говоря, техниката си е техника beer.gif

 

Гледаш главичка, крайници, ребърца, гръбнак, бъбреци, черен дроб, мозък - фул проверка. Забележи долу ти показва цветово кръвообръщението през сърцето! Страхотия. А за пола всички съмнения са аут след 4D/3D ехография biggrin1.gif

 

ЕДИТ: Пия ХОСЕ КУЕРВО а.к.а 1800 в сериозни количества

Link to comment
Share on other sites

Мале, аз се чудя какво изпускам в цялата ситуация... а то...!

ЧЕСТИТО!!!

 

 

 

 

 

 

Дядо... Мразе... к'ви са тея антибиотици, сестра ми в 12/1 часът през нощта към болницата и на системи.

Лошо... от к'во боледуват всички та мен не ме е хванало? О.о

Не мога да отрека че не ми е леко гадно в момента, едвам дишам де и все пак.

Link to comment
Share on other sites

Блееш, Станиславе, блееш. И на вълците им се случва понякога хахахахах

 

И не бързай с честитото - като излезе от там, където се гуши в момента жива и здрава - тогава ph34r.gif

Link to comment
Share on other sites

А нищо особено - клацид и то защото не се спрях навреме да си почина в къщи ми се размазах по-предната седмица.

 

Видене, недей като жена ми... достатъчно напред сте "с материала" че да говориш подобни неща. Ще излезе жива и здрава, зора е след това... всъщност аз не се оплаквам... само недоспиването ми беше проблем и то общо взето от лоша организация от моя страна пък и защото някак бях свикнал и мога само в един момент взе да ми идва малко отгоре

Link to comment
Share on other sites

biggrin1.gif beer.gif Никсън, тя да си излезе жива и здрава (като я гледам как щъка в тая теснота и чак пръстченцата малки сладки си ги слага в устата) ке се олеем със секви видове хмел, грозде и спирт и производните, ама нека дойде юли beer.gif

 

Поручик Галицин да се готви - Фиестата запали след 10 минути въртене и изора на ръчна вилаета - кучка и половина! Тулата съм казал си е направо негова, а скарата, салатата (без ГМО и фалш) и питиетата под изконната беседка са от мен! Ники, отсвирвай Хамеричките тиквеници и дай ден да дойдеш с нас в рая, даже два дни!

Link to comment
Share on other sites

Наско, видях те че се събуди, редник! Моят специален поздрав е за теб - ТУК... И дано дечурлигата го осъзнаят, защото всекий път като чуя думата "присъствие" ми треперят ръцете...

Link to comment
Share on other sites

biggrin1.gif beer.gif Никсън, тя да си излезе жива и здрава (като я гледам как щъка в тая теснота и чак пръстченцата малки сладки си ги слага в устата) ке се олеем със секви видове хмел, грозде и спирт и производните, ама нека дойде юли beer.gif

Видене, не се заричай много, защото повишените нива на адреналин имат странния ефект да неутрализират бързо големи количества алкохол. Аз така и не можах да се напия в деня, когато се роди сина ми преди 15 години, въпреки нечовешките количества. Трябваше да минат два-три дни за да почне да ме хваща алкохола. :lol:

Иначе стискаме палци всичко да мине нормално! ;)

Link to comment
Share on other sites

Да сте живи и здрави и вие и децата ви! И след като 22 години съм живял и израствал с мисълта, че парите са най-важното нещо в живота, искам да ви кажа, ЧЕ НЕ СА! Здравето е най-важно. Колкото и пари да имаш здраве - не можА си купиш! Ей тва е!

Link to comment
Share on other sites

Видене, не се заричай много, защото повишените нива на адреналин имат странния ефект да неутрализират бързо големи количества алкохол. Аз така и не можах да се напия в деня, когато се роди сина ми преди 15 години, въпреки нечовешките количества. Трябваше да минат два-три дни за да почне да ме хваща алкохола. lol.gif

Иначе стискаме палци всичко да мине нормално! wink.gif

 

 

Златен си, Момчиле, откровено казано миналата седмица като се роди Георги и ние се засрахме с колосални количества... И верно си е - не фаща лесно. Ский ме в 2 часа сутринта:

 

23510_1390961582807_1495163645_1030956_3620455_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...