Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Голям предполагам, е отговорът, който търсеше. А какво, да си лепна като теб някакъв гнусен аватар ли? Какво лошо има в това да си харесвам някои от снимките? Като не те кефи, не ми гледай постовете. Много ясно...

 

Верно тоя аватар е супер гнус :) Като на Психара гнусотията .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Стига бе на психара аватара пък какво му е толкова гнусното? Не че е кой знае колко красив, но чак пък гнусен не ми изглежда. Не е като да е сложих някой анимиран зерг да точи лиги там :)

 

Галя само я чакаме да се сдобие с рожба и ще замени собствените си снимки с други

Link to comment
Share on other sites

Предпочитам гнусен аватар пред гнусна снимка...

 

Ред. Всъщност моя аватар е най-гнусен и мазохистичен...

Link to comment
Share on other sites

Галя само я чакаме да се сдобие с рожба и ще замени собствените си снимки с други
Да, вместо нейни снимки с Жозо, нейни снимки с колата на Жозо, нейни снимки пред огледалото в тоалетната - ще има нейни снимки с бебето, снимки с бебето в парка, снимки с бебето в макдоналдс и т.н.
Link to comment
Share on other sites

е не е успяла жената да влезе в никой биг брадър и да я знаят всички. що ти трябва да й се подиграваш на неуспехите?

 

Ами ами... отвори форумите на БГ-мама и гледай какво е там.. то не са линийки, то не са снимки то не са отчети кой колко пъти къде е пръднал.... а после се оплакват че нямало анонимност и разни ги следяли какво правят и знаели къде са били ходели защото са прочели във форума и са прегледали и снимковия материал. Като че ли някой ги кара да дават отчети и да слагат снимки нон-стоп... ама женска им работа - можеш ли им хвана логиката. Пък ако им кажеш нещо се обиждат.

 

 

 

 

 

ПС:

 

Днес е Благовещение - вярва се, че на този ден излизат всички змии. Не забравяйте да поздравите жените си за празника :D

 

Жена ми страшно го хареса това. Посъска си малко от радост на слънце даже :lol:

Link to comment
Share on other sites

То моя пич е от Остин Пауърс и целия си е изкуствен. В пълен размер си личи гумата и разните подплънки, не е толкова реалистичен, за да е гнусен или нещо подобно. Не съм фен да си ги сменям често и за сега ще си седи.

@Галче, дай всички да си те сложим на аватари и в подписи, та да си гледаш цяла фотосесия от горе до долу. То така с 2-3 твои снимки на пост не е работа :)

Link to comment
Share on other sites

Ааа... Аз веднага обявявам Анти-Снимки-на-Галя протест.. В 12 пред Водолаза... :D

 

Добро утро.

Link to comment
Share on other sites

Ааа... Аз веднага обявявам Анти-Снимки-на-Галя протест.. В 12 пред Водолаза... :D

 

Добро утро.

 

 

Това живо ли е още? :)

Link to comment
Share on other sites

И предполагам, че протестното шествие ще затвори водолаза XD И ще е свързано със сериозно и взаимно уважение.

Link to comment
Share on other sites

Ех спомням си аз как се хилих на болните две страници назад в темата, ама ся хич не ми беше смешно тея три дни.

 

Тъкмо си легнах след това и се събудих с такова замайване, излезнах вънка :sick два пъти и както нищо ми нямаше, после на легло, нямах сили да стисна юмрук ей.

И още ме държи... пълен комплект.

 

Ся вместо кафе пия глюкоза и пуша една цигара от няколко дни.

Късмет на останалите, натравяне ли беше, грип ли, вирус ли, не искам да го знам, живи и здрави... дано да не ви сполети! :zzz

Link to comment
Share on other sites

е не е успяла жената да влезе в никой биг брадър и да я знаят всички. що ти трябва да й се подиграваш на неуспехите?

 

Тя още със стъпването си във форума реши да прбоие като "тупалка" и покаже на всички снимките си по бельо и ........ тенис ракета....

 

 

Иначе водолаза си бачка и то стабилно.... най-странното е че цял ден "градинката" пред него е пълна с пенсионери. То хубаво сте решили да го затворите ма тва май си е мисия невъзможна, съмнявам се да можете да погълнете толкова алкохол и миризма на пържена цаца.

Link to comment
Share on other sites

Галя само я чакаме да се сдобие с рожба и ще замени собствените си снимки с други

 

Ники, аз рожба си имам, една почти 24 годишна и тя присъства на доста от снимките ми от последните 2 години. Баси, голям човек имам чувството, че по-трудно се гледа от бебе. Иначе, чул те Господ и след някоя годинка да си имам бебче. Че ако не създадем поколение (надявам се свястно), за какво да се борим и да живеем?! Валя едва ли ще е съгласна, но c'est la vie. А днес за хиляден път се уверих, че с Жоро много си приличаме по характер.

Link to comment
Share on other sites

Водолаза е лесен за затваряне, въпросът е къде да се иде след това(излази евентуално)? Уф, Галя, моля те, не пиши такива кошмарни неща - поколение, деца, туй-онуй...Ти ни стигаш...Както и аз ви стигам, предполагам...Нещо грандоманията ме гони...Валентино, имаш двойничка, между другото...

 

 

Поздрав с тоя парцал...

Link to comment
Share on other sites

Еб*х тоя гнусен комерс, прецакал ретро комерс който поне си беше добър.

 

_________________

 

В момента така ме цепи главата, че ми иде да се умра. Такова обостряне на синузита... :cry

Link to comment
Share on other sites

въпросът е къде да се иде след това(излази евентуално)?

 

Бухахахахаха... ааа задавих се с кафето си.... изключително e вярно при това :lol:

Link to comment
Share on other sites

2. ... и си единственият, който може да ме накара да се включа в Скуби-ду аферата ph34r.gif

Май месец или юни се приготви за едно 40 минутно къпане ;).

 

Поне си го прекарал приятно :) Само 4 години ли минаха бе ? Мене ми се струва сякаш 10 са минали :)

Само 4 в Босна са. Ако се добави и Албания стават малко повече.

 

Иначе водолаза си бачка и то стабилно.... най-странното е че цял ден "градинката" пред него е пълна с пенсионери. То хубаво сте решили да го затворите ма тва май си е мисия невъзможна, съмнявам се да можете да погълнете толкова алкохол и миризма на пържена цаца.

Къде се намира водолаза?

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...