Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Е те т'ва го обожавам! Да ме чака работа, да знам, че ще трябва да се излиза, да се работи нещо, но "да свърша това и ще ти звънна", "ами след десетина минути ще ти звънна", "след малко ще ти кажа кога тръгваме"... вече няколко задачки да съм свършил, ако не ме мотаха така!

 

Бил си отишъл комунизма, в тоя завод комунизма е безсмъртен!

Link to comment
Share on other sites

Мисля, че това е квинтесенцията на всички постове на дядомраз на тоя форум!

 

Ето един получил прозрение за житейската ми философия :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ми, щом държиш половият ти орган да е окосмен.... :P

Кой е казал че ми е окосмен ? Нищо не сме говорили за тва.Или и на онова окосмяване също му се вика брада :confused

Link to comment
Share on other sites

Кой е казал че ми е окосмен ? Нищо не сме говорили за тва.Или и на онова окосмяване също му се вика брада :confused

Е, то на дечурлигата по принцип по- късно им се окосмява.....

 

П.с. В някои случаи, устата също минава за полов орган.

Link to comment
Share on other sites

Е, то на дечурлигата по принцип по- късно им се окосмява.....

 

П.с. В някои случаи, устата също минава за полов орган.

Е стига де чак толкоз млад не съм :(

Link to comment
Share on other sites

Скука я... аз пиша простотии но гледам и това не помага...

 

А доколкото помня overman и pazu са в почивка заради едни глупости в темата за ГМО. А Бънди от доста време не съм го виждал да пише.

Link to comment
Share on other sites

Скука я... аз пиша простотии но гледам и това не помага...

 

А доколкото помня overman и pazu са в почивка заради едни глупости в темата за ГМО. А Бънди от доста време не съм го виждал да пише.

 

която би трябвало да е изтекла, но единия подозирам че просто вече няма интерес към форума или участниците в него.

 

 

бънди пък явно не понесе постоянните закачки за ниското му летене и може би вече е открил друг форум, където пуберите ще му се възхищават на изказванията.

 

на вещицата твърде много любов и топли прегръдки за посрещане й дадохте. така и не се намери кой да й отпери 2 шамара да й завинти бушоните.

 

светлия пък зацикли в някаква приказка за пораснали момченца с цветни картинки и се влюби в котка с цици (и то синя - от тва по-перверзно здраве му кажи).

 

злобила, горкичкия така и не си купи нова кола и нема с кво да се похвали и си трайка докат натрупа пачките. и дори не внася нови предложения за 15-20 страници обсъждане между феновете на "премиум" марките.

 

 

 

 

ред! законност! справедливост! форевър! 

 

enjoy.

 

 

Link to comment
Share on other sites

злобила, горкичкия така и не си купи нова кола и нема с кво да се похвали и си трайка докат натрупа пачките. и дори не внася нови предложения за 15-20 страници обсъждане между феновете на "премиум" марките.

 

 

то теми няма и да има повече вече съм го измислил каква ще бъде... въпроса е че направихме леко разширение на бизнеса и за сега колата остава леко на заден план поне още месец-два.... :)

Link to comment
Share on other sites

След пълно разкостване на компа и замисъл за ново дъно, се сетих да погледна процесора...80 градуса по Целзии...Утре ще се купува паста за подмяна...Бахти, мога да го ползвам за духалка тоя комп...

Link to comment
Share on other sites

Мале как са ни олепили във фейса със снощните изпълнения! Ама то така става като се роди Георги laughing.gif

Ха, ся глей го оня другият "Мъж", след 2-3 месеца на кво ще за мяза...., пък ти си прави сметката сам.... :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Пак ще пия!!! И пак! И пак!!! Като има махмурлук и главоболие - има и шкембе чорба с бира! Като има излагация, поне е качествена!!!ПЪК!

Link to comment
Share on other sites

... Вещицата (сигурно тренира нова мусака)...

 

...

на вещицата твърде много любов и топли прегръдки за посрещане й дадохте. така и не се намери кой да й отпери 2 шамара да й завинти бушоните.

...

 

Даммм... Военното обучение по м***ка свърши, та... ей я Вещицата.

 

Разправят... (разни безобразни хора, дето не знаят какви ги говорят), че и Вещицата можела да раздава топли прегръдки, ама нЕма кой да търпи толкоз “разнежени” на едно място ;)

 

Ще си сподели тя нещо искрено и лично с ясното съзнание, че е от решаваща важност за жизнеутвърждаването на почти всеки един от потребителите тук и т.н., и т.н. Не всемирната любов й секна “творческия устрем”... Толкоз.

 

П. П. На Дедото сапунчето доволно да я разсмя... (с глас). И не поради функционалното му приложение (на сапунчето това)...

 

П. П. 2 Инак... Само ти си мъж Мобо, само ти мислиш за душевния мир на ИЛО-ти...

 

П. П. 3 Въх, и Вещицата успя да вмести на Дедо сапуна в постчето си ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...