Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

ТЕСТ ЗА ИНТЕЛИГЕНТНОСТ!

Пригответе си лист и химикал и започнете теста! Имате само ТРИ МИНУТИ, за да го завършите!

Ако успеета да намерите още някого за по-състезателен дух, би било чудесно!

Споделете резултатите!

 

1.Прочетете всички точки преди да започнете работа!

 

2. Напишете името си в горния десен ъгъл на листа!

 

3. Оградете с кръгче думата името от изречение 2!

 

4. Нарисувайте пет малки квадратчета в левия горен ъгъл на листа!

 

5. Сложете по едно малко кръстче във всеки от указаните в изречение 4 квадрати!

 

6. Около всеки квадрат нарисувайте кръг!

 

7. Напишете името си под заглавието на листа!

 

8. Под него напишете „да, да, да"!

 

9. Оградете с химикалка изречение 8!

 

10. Поставете кръгче в левия долен ъгъл на листа!

 

11. Около този кръг нарисувайте триъгълник!

 

На обратната страна на листа изчислете колко прави 70×30!

 

13. Оградете с химикалка думата листа от изречение 4!

 

14. Ако сте успели да стигнете до тук, извикайте на глас името си!

 

15. Ако сте убедени, че точно следвате всички правила, произнесете на глас изречението „Аз следвам точно указанията"!

 

16. Изчислете на обратната страна на листа 107×278!

 

17. Оградете с химикалка резултата от задачата в изречение 16!

 

18. Пребройте на глас от 1 до 10!

 

19. Пробийте три малки дупки с химикалка в долния ляв ъгъл на листа!

 

20. Ако пръв сте готов, извикайте на глас „Аз съм пръв готов в този тест!"

 

21. След като сте прочели внимателни, направете само това, което се изисква в точки 1 и 2!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
No screwing around - Без винтове наоколо :lol::rofl::rofl:Искам да му стисна ръката на тоя дето ги е писал субтитрите :rofl:

 

Навремето в "Терминатор 2", малкият като ограби банкомата и рече "Пийс ъв кейк", преводът пак си беше "Парче от торта"...да се чудиш тая торта де да я търсиш до банкомата, ама карай...:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Мнение 6666

 

Не си TRVE NECROKVLT, sorry ;D.

Link to comment
Share on other sites

Аз май повече навъртях ама гледам да не се хваля особено :lol:

 

PS: Архивирането се оказа доста дълга и досадна операция... 20+GB снимки примерно...

Link to comment
Share on other sites

Спамър. Макар и все още да си далече от постижението на уукса. :lol:

 

Аз съм като талисман на форума :D Затова гледам да си пазя преднината. Ама нещо тая седмица не съм писал много, та трябва да си наваксам.

 

През главата на мен ми минава слаба болка! Да ме пита някой закво я поръчах тая последната водка. И за капак, точно като я изпих, всички си тръгнаха и ме удари като си бях у нас. Та....

Link to comment
Share on other sites

Аз съм като талисман на форума :D Затова гледам да си пазя преднината. Ама нещо тая седмица не съм писал много, та трябва да си наваксам.

 

През главата на мен ми минава слаба болка! Да ме пита някой закво я поръчах тая последната водка. И за капак, точно като я изпих, всички си тръгнаха и ме удари като си бях у нас. Та....

Талисмане, имаш бая да наваксваш: :D

 

Група: Потребители Мнения: 30,198

Link to comment
Share on other sites

Спамър. Макар и все още да си далече от постижението на уукса. :lol:

 

 

Абе и от мойто е далече...

Link to comment
Share on other sites

Талисмане, имаш бая да наваксваш: :D

 

Група: Потребители Мнения: 30,198

 

Те тия си бръщолевят безцелно. Бях гледал един, че има 30 мнения на ден в един форум.

 

The spam is strong in you, young padawan!

 

Хахахаха.

Link to comment
Share on other sites

Те тия си бръщолевят безцелно. Бях гледал един, че има 30 мнения на ден в един форум.

 

 

 

Хахахаха.

Тва съм аз бре мен. И дори не съм на първо място(на второ съм). Основно за Ф1 си лафим, но има и малко бонуси :Д

Link to comment
Share on other sites

Днес ходихме да видим един нов търговски център до Метро на Цариградско шосе. Имам чувството, че половината град беше там. Паркингът на Метро беше пълен, както и тротоарите и градинките в радиус от половин километър. Даже имаше две патрулки за всяване на респект.

Оказа се, че откриването е било преди 3 дни, което до голяма степен обяснява огромния наплив. А като казвам наплив - като започнем от момченца с бритончета, шалчета, черни якенца с бели пухени качулки; бронзирани, никелирани и емайлирани момиченца с огромни очила тип "Мухата Цеце", по 180 гривни на всяка ръка, дънките задължително са завряни в пухените ботуши; минем през дебеловрати мутъри с ХанЦунг и кожено яке и стигнем до най-обикновени чичковци и лелки, някои даже бая оръфани. Няма как да се мине и без осем дузини ревнали бебета - майката граби блузки и роклички със 70% намаление, а бащата нервно друса малкото теле и само сумти "Айде, айде, давай да вървим". Аз ако съм, на входната врата ще сложа два четирикрилни гардероба, които да отсяват детното от бездетното поколение.

 

Въпреки цялата лудница останах доволен, защото си тръгнах с това:

4a429de8.jpg

 

Честит ми рожден ден (преждевременно) :)

Link to comment
Share on other sites

Mile Kitic - Posljednja adresa и вече почти 2 седмици не ми се пие... ама хич. 1 по обяд, 2 вечерта и съм готов за сън. Нито съм преуморен, нито имам зор някакъв. Ама и не ми се чете :D

 

__________________

 

Vasilis Karras - Tha'rtei също.

Link to comment
Share on other sites

Днес ходихме да видим един нов търговски център до Метро на Цариградско шосе. Имам чувството, че половината град беше там. Паркингът на Метро беше пълен, както и тротоарите и градинките в радиус от половин километър. Даже имаше две патрулки за всяване на респект.

О

 

 

В същия търговски център от наплива на коли в подземния гараж се задейства противопожарната аларма...Да не говорим за задръстването по Цариградско, което беше запушило и Горубляне, и околомръсното, и стана причина да закъснея с два часа...

Link to comment
Share on other sites

В същия търговски център от наплива на коли в подземния гараж се задейства противопожарната аларма...Да не говорим за задръстването по Цариградско, което беше запушило и Горубляне, и околомръсното, и стана причина да закъснея с два часа...

 

Има ли нещо интересно в този център? Че ме увещават тука едни колеги "колко е на сметка" и да сме ходели?!

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...