Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Улица Младежка в началото на пазарчето, като идваш от посока гребната.

Не го знам значи. От там само с кола съм минавал и не съм оглеждал. Другият край на пазара покрай кръстовището ми е по познат.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

То там май само една кръчма има под блока дето е. До входа на бившето кино. Ако е там, кухнята е добра. Като карах курсовете за шофьор обядвахме там редовно и беше окей. Ама вечер не съм сядал там.

Link to comment
Share on other sites

Не, не :) почти отсреща на тази кръчма е.

 

Епитети за "кухнята" на Водолаза са последното нещо, което ще се сетиш да кажеш след посещение в него :D

 

Ода за "Водолаза"

 

"Водолаза", "Водолаза", искам тамо да навляза,

Бира, цаца, к'во ли не, радват моето сърце.

Чаши-Мариански падини, с пиво пълни до зори.

Пенсионери и студенти са редовните клиенти.

Стъкларията е дефицит, всеки пие като кит.

А русалката едничка носи цацички в паничка.

От прочутите мезета вече всичко е в лекета.

Чуден пикчър на стената - водолаза под водата

А сепаренцето зелено, с пейчици е заменено.

Свети надписът красив - "Кафе-кръчма-апeрAтив"

Тук клиентите непретенциозни зяпат спортове луксозни.

А от всичко най-любим е цигареният дим,

Тоз божествен аромат на изпарения богат.

Тамо нейде в тъмнината чака те вратата.

Кат' самотен фар в морето, вика те WC-то

Нужник, вомиториум в едно - помещението е добро.

И сапун обагрен с косми, чака всички важни гости.

Къркани алкохолици се изнасят по терлици.

Всеки е пиян на чук и утре пак ще бъде тук.

 

Тук събираме се всеки ден, аз със теб и ти със мен.

Нижем строфи, пием бири, от живота сме щастливи

И тапетът ни един и същ, "Водолаза" вездесъщ.

Фен-клубът, това сме ние, ха, наздраве и да пием!

Link to comment
Share on other sites

Не, не :) почти отсреща на тази кръчма е.

 

 

Сетих се, то е на алеята това кръчме. Но там не съм влизал даже :) Никога не е късно да се реши проблема :)

Link to comment
Share on other sites

Сетих се, то е на алеята това кръчме. Но там не съм влизал даже :) Никога не е късно да се реши проблема :)

 

Ако ти е мил живота няма и да влезеш. По принцип кръчмето си е култово :lol: Както и името му. Как може да не го знаеш!?

 

A това за което се сещаш е ресторант екстаз или поне така мисля се казваше който изобщо не е зле и градинката лятото е приятна.

 

 

То па едни хора...

 

Хахаха. Тая вечер много ме развеселяваш :)

Link to comment
Share on other sites

Още се смея с глас :lol: :lol: :rofl:

 

Мобо, с интелекта на стайното растение, Наско и хуйтоазията му и тапата от Галин просто ме утрепаха... вий не сте хора аакйах ах ахахаха

 

 

Ред: root, Водолаза няма АБСОЛЮТНО нищо общо с водолазите. Там единствените гмуркания, за които се говори са в бурето с домошарката на собственика...

Link to comment
Share on other sites

Добро утро, трътки :) Какво ми е на хуйтоазията бе, Пешо? В момент, в който хуйтоазията е национална политика и се преподава в училищата...Да не говорим за масмедиите...

Link to comment
Share on other sites

Ъхъ... при това почна и Биг Брадър, където са събрали една купчина тъпанари (половината от жените спокойно минават за "кака лесна" а другата половина са си просто тъпи, пък за мъжете да не казвам нищо от мъжка солидарност...ужким... ама и те са същия дол дренки)

 

Ай лека от мен че коняка взе да ме хваща :)

Link to comment
Share on other sites

А "Бай Брадър" не ща и да го коментирам, ако това е представителна форма на обществото ни, ебах тва общество, още по-яко ми е, че съм дистанциран от него.

 

Еййй...Сега се сетих!!! Вчера почина Никола Рударов, един от великолепните български артисти, оставил незабравими образи в киното и театъра... Царство му небесно!

Link to comment
Share on other sites

Еййй...Сега се сетих!!! Вчера почина Никола Рударов, един от великолепните български артисти, оставил незабравими образи в киното и театъра... Царство му небесно!

Бог да го прости! Голям човек, незабравим актьор и режисьор! :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Опитах да смъркам "Табаско" през носа...НЕ ГО ПРАВЕТЕ! Много е гадно...щот е трудно да пиеш бира през носа...

Link to comment
Share on other sites

За през носът е ясно. Ако случайно ти хрумне да смъркаш Табаско през други телесни отверстия..., тогава ще е интересно да споделиш преживявания....

Link to comment
Share on other sites

Ако случайно реши да смърка/смуче/каквото там се явява през телесни отверстия различни от устата или носът искам да видя КАК аджеба ще го направи. Примерно с оная си работа досега не съм чувал някой да успее да засмуче нещо но ще е любопитно ако някой успее :lol:

Link to comment
Share on other sites

Доколкото знам Йогите си правят клизма само с помощта на леген с вода... Демек топват гъза и засмукват.

Link to comment
Share on other sites

Абе, Галя, де си?

 

Тук съм. Прочетох ти простотиите, не се притеснявай. Форумът не се отваряше вчера цял ден, затова не съм ти отговорила. А отговорът ми ще е : Много слабо ме вълнува какво мислиш за мен ти, zlobil, mobo или някой друг. Има достатъчно други хора от форума, чието мнение е важно за мен, както и моето за тях. О, да, повярвай ми, има такива. Не желая повече да се занимавам с неКУРтуазните ти постове и персоната ти. Ничий проблем не е, че мнението ни не съвпада, камо ли пък за аватарите, и особено, не е мой проблем.

Link to comment
Share on other sites

Чудя се какво да ви правя. За толкова време, някакъв проблясък на акъл, нещо така да пораснете малко, а ? Искате да докажете на света, какво ? Че можете да се държите просташки. То това всеки го може. Всички, които направихте повече от грозни коментари, заминавате за по един месец почивка, мненията ви ги трия. Следващата такава свинщина ще е директно край за вас в този форум. Жоро ти също го отнасяш. Разбирам че защитаваш приятелката си, но има репорт за тая работа. Дръж си нервите другия път.

Link to comment
Share on other sites

И к'во с'я..., мина Килъра да пусне водата и настъпи тишина...

Link to comment
Share on other sites

Бат Весо мина раздаде банани, на който трябва, евала за което :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...