Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Днес викам да спретнем конкурс "Кой колко пъти си бута снега от сателитната чиния" laughing.gif

 

-----

 

Пеше, ся нарочно или случайно изпусна буква К? ph34r.gif

Link to comment
Share on other sites

Абе, минава ми през главата, че вчера мернах наш Вууксчо с някакво детенце..., дето бая се зачудих гадже ли му е или малката му сестричка (щото щерка няма как да му е понеже и той е много малък)

Link to comment
Share on other sites

На мен пък ми минава през главата че преинсталирането на основната работна машина е ОГРОМНА болка в г.з. 2 дни нон-стоп докато наглася всичко... а има и още... пфуууу

Link to comment
Share on other sites

На мен пък ми минава през главата че преинсталирането на основната работна машина е ОГРОМНА болка в г.з. 2 дни нон-стоп докато наглася всичко... а има и още... пфуууу

С коя болка си... xp/server/vista/7? :)

 

А на мен ми минават едни мисли (алко в стил лирики)... "it happens ones, it happens twice and if that happens for a third time, they'll pay their price" почвам да се изнервям леко.

Link to comment
Share on other sites

На мен пък ми минава през главата че преинсталирането на основната работна машина е ОГРОМНА болка в г.з. 2 дни нон-стоп докато наглася всичко... а има и още... пфуууу

 

Незабравяй имиджа на системата след като свършиш с нагласите...спасява дни после :)

Link to comment
Share on other sites

Пак ще подготвям уроци, а съм толкова уморена. 9 часа сън за два дни :( И ставам сутрин в 5:30 ч. УжасТ!

 

Честит Рожден Ден на sandman! Забравихме го този човек, ей, никакъв го няма. Да е жив, здрав, усмихнат, обичан и късметлия! Весело му изкарване на празника!

Link to comment
Share on other sites

Пак ще подготвям уроци, а съм толкова уморена. 9 часа сън за два дни :( И ставам сутрин в 5:30 ч. УжасТ!

 

Честит Рожден Ден на sandman! Забравихме го този човек, ей, никакъв го няма. Да е жив, здрав, усмихнат, обичан и късметлия! Весело му изкарване на празника!

 

Не ти се приема... след като изкараш на подобен режим над 10 дена имаш право на оплакване. 2 дни с 9 часа сън не е нищо което дори може да се доближи до класификация за екстремно недоспиване :P

Link to comment
Share on other sites

"Индира Ганди е на Индира Радич брат му".

 

ЩЕ СЕ ЗАСТРЕЛЯМ!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Не ти се приема... след като изкараш на подобен режим над 10 дена имаш право на оплакване. 2 дни с 9 часа сън не е нищо което дори може да се доближи до класификация за екстремно недоспиване :P

 

Не е екстремно, Ники. Просто не се спирам, по цял ден съм на крак, днес с мокрите крака преподавай в тоя студ... Досега писах урок, утре пак имам 2 часа... Майката ми се е*а тия дни от заетост, време нямам да ям и да спя :(

Link to comment
Share on other sites

Не е екстремно, Ники. Просто не се спирам, по цял ден съм на крак, днес с мокрите крака преподавай в тоя студ... Досега писах урок, утре пак имам 2 часа... Майката ми се е*а тия дни от заетост, време нямам да ям и да спя :(

 

Така се става нинджа :lol:

Link to comment
Share on other sites

Не ти се приема... след като изкараш на подобен режим над 10 дена имаш право на оплакване. 2 дни с 9 часа сън не е нищо което дори може да се доближи до класификация за екстремно недоспиване :P

 

а, когато си махмурлия на бачкане и те карат да чертаеш разни неща, а в главата ти е само сочна, сладка, мила, пухкава ......възглавница :):)

 

"Индира Ганди е на Индира Радич брат му".

 

ЩЕ СЕ ЗАСТРЕЛЯМ!!!!!!!

тва е култово :)

Link to comment
Share on other sites

Не е екстремно, Ники. Просто не се спирам, по цял ден съм на крак, днес с мокрите крака преподавай в тоя студ... Досега писах урок, утре пак имам 2 часа... Майката ми се е*а тия дни от заетост, време нямам да ям и да спя :(

 

Съчувствам ти ама пак ти казвам - изкарай на този режим седмица и ще те приемем в клуба :lol:

 

Имаше един момент спях 2 дни на третия - не... като под спане нямам предвид 8 или 10 часа... 7 в най-добрия случай иначе 5-6 някъде... и така половин година. Преди това пък не помня колко бях колко не но факт е че бах заспал облегнат на едно шкафче след като за 3те преди дни ми се бяха събрали няма и 4 часа сън общо. (и после уикенда май почти не станах от леглото)

 

 

а, когато си махмурлия на бачкане и те карат да чертаеш разни неща, а в главата ти е само сочна, сладка, мила, пухкава ......възглавница :):)

 

Е и? Лигльо. Махмурлия бил пък го карали да бачка а на него му се спяло... е и? Учуди света направо... я да се стягаш бързо!!!

Link to comment
Share on other sites

Съчувствам ти ама пак ти казвам - изкарай на този режим седмица и ще те приемем в клуба :lol:

 

Имаше един момент спях 2 дни на третия - не... като под спане нямам предвид 8 или 10 часа... 7 в най-добрия случай иначе 5-6 някъде... и така половин година. Преди това пък не помня колко бях колко не но факт е че бах заспал облегнат на едно шкафче след като за 3те преди дни ми се бяха събрали няма и 4 часа сън общо. (и после уикенда май почти не станах от леглото)

 

 

 

 

Е и? Лигльо. Махмурлия бил пък го карали да бачка а на него му се спяло... е и? Учуди света направо... я да се стягаш бързо!!!

Стегнал ссъм се....тва е веднъж в годината. :)

Link to comment
Share on other sites

Ей тоя сняг няма ли да спира вече.:angry1Ся като се сетя как мрънкаха началото на годината как било много топло и нямало да има сняг ми иде да убия някой.....

Link to comment
Share on other sites

Снегът е хубаво нещо, кишата не е. Вънка вие страшен вук, ние с Милото се гушим тук. Така не ти ли харесва? :wub:

Link to comment
Share on other sites

И на мен ми пречи тоя сняг. Исках да отида да потренирам, имам да пазарувам и трябва и китка да купя на една девойка. Първите 2 задачи ще отпаднат явно и днес...

Link to comment
Share on other sites

Днеска чета следната глупост дето е казал президента:

 

 

Отбелязвайки, че енергийната тема му е много любима, той посочи, че в Европа се наблюдава завръщане към ядрената енергетика, а пък "вятърните и слънчевите инсталации" му се виждат не много екологични. По думите му ядрената енергия е чиста, а България е решила и въпроса за съхранението на отработеното ядрено гориво. Към момента то се връща в Русия.

 

"Не знам дали сте виждали добруджанските полета осеяни с тези вятърни системи. Не съм сигурен, че това е най-естетичното. По-важното е, че това е един от пътищата на птиците. Така че ние нарушаваме биологичното равновесие с намесата си по този начин в природата", разясни президентът.

http://mediapool.bg/show/?storyid=162855

 

Общо взето го разбирам по следния начин - искам да продължи монополът в сферата на Енергетиката... ако навсякъде вземем да слагаме вятърни централи, ще си загубим силните позиции, които имам в момента...

 

А по темата за завръщането на Европа към ядрената енергетика - това е пълна глупост - нека даде пример :)

 

Вие какво мислите? :)

Link to comment
Share on other sites

Днеска чета следната глупост дето е казал президента:

 

 

 

http://mediapool.bg/show/?storyid=162855

 

Общо взето го разбирам по следния начин - искам да продължи монополът в сферата на Енергетиката... ако навсякъде вземем да слагаме вятърни централи, ще си загубим силните позиции, които имам в момента...

 

А по темата за завръщането на Европа към ядрената енергетика - това е пълна глупост - нека даде пример :)

 

Вие какво мислите? :)

 

 

След изказването му в Брюксел по бъдещето на европейската енергетика доколкото знам никой от др. държавни глави не му е пляскал, само го излгедали странно и оставили да свърши без да го прекъсват, че да си ходи.

 

Този ловец е крайно време и нас да лиши от личността си.

 

______________

 

Цитат от "чистия ум" >

 

"...България е решила и въпроса за съхранението на отработеното ядрено гориво. Към момента то се връща в Русия..."

 

Не, той не лъже, той не е русофил, не той не въвежда в заблуждение ученичките. Това решение ли е на нещо?

 

Да живей нашия светъл водач, точно като комунистически лидер се снима сред приветстващата го младеж. Идеал, светъл идеал на Вълци, Дамбовци, млади бизнес дами празнуващи медийни акции срещу финансови министри в Син Сити. Хвала.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...