Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

аз залагам на индексацията в гугъл и че често излиза при търсене на някои думи на български.

 

Мхм. Възможно е.

 

Един път с една колежка дискутирахме нещо за едни визитки. Тя решила да потърси в интернет информация с която да ме оборва. Започна тя да ми говори нещо, след като беше прочела информацията. Станах да видя какво чете и видях отворено моето мнение в този форум, в една тема за визитни картички.

 

Аз се засмях и и казах, че няма нужда да търси мнението ми по интернет, при положение, че съм на съседното бюро.

 

Истинска история.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Мислех, че има някакви съществени разлики и затова попитах :) То има някакъв огромен избор до нас и общо взето ги сведох до тези две. Може и нещо друго да е подходящо, но това ми се стори прилично :) Мерси все пак :) Лека!

Link to comment
Share on other sites

Аз лично с парите за (скъп) алкохол на Еос бих взел толкова мастика, че да не мога да я нося и всички на партито щяха да са много доволни :D

 

true, true...

 

аз бих взел и бутилка Бакарди и много лимони... много върви ром с кола и лимон по партита...

Link to comment
Share on other sites

Аз имам един въпрос. От къде новите потребители попадат на този форум? Преди беше свързан с Warez.ru, а сега?!

Ами и сега си е свързан - само, че вече с Wrzru . com :rolleyes:

true, true...

 

аз бих взел и бутилка Бакарди и много лимони... много върви ром с кола и лимон по партита...

По партитата от един момент нататъка върви всичко! Е, зависи и от това към каво е ориентирано самото събитие де....

Link to comment
Share on other sites

Искам да попитам кое е по-добър избор: Johnie Walker, 12 г. - черен етикет, 1 л или Уиски Дъмпъл, 15 г., 0,70 л.? Трябва да взема две бутилки за едно парти, което организирам и т.н., а не разбирам нищо от алкохол, че цяло проучване направих :laughing:

 

1 бутила Glenfiddich 15 годишно и още 1 нещо по-евтино. Далече по-добро е и от 2те.

Link to comment
Share on other sites

1 бутила Glenfiddich 15 годишно и още 1 нещо по-евтино. Далече по-добро е и от 2те.

 

Ммм не съм съгласен, мен лично и двете изброени от нея ме кефят повече от Glenfiddich... :)

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че Пловдив е станал суууупер селски град и запада всеки ден все повече и повече. В момента няма нито едно място, което да правят доставки по домовете. Бахти в целия град нито едно заведение с денонощни доставки. Ужас. Даже тъпите селтаци от Варна имат денонощни доставки. А сега съм пил прекалено много за да запаля колата и да ида някъде....и съм ядосан даже. Някой да може да предложи някакви варянти?

 

Edit:

Даже шибаните Русе и Добрич имат доставки по това време. Fuck.

Link to comment
Share on other sites

Честит Рожден Ден, Пламене! Желая ти да си здрав, изключително усмихнат и щастлив! Дано положителните емоции в живота ти са повече от негативните! Весело изкарване! А по темата - леле, как ми се спииии... Супер изтощена съм вече, искам малко почивка.

Link to comment
Share on other sites

Ммм не съм съгласен, мен лично и двете изброени от нея ме кефят повече от Glenfiddich... :)

Тука може да поспорим, но както се изрази един съфорумец по-горе: "Всеки си има вкус".

От двете изброени бих купил Дъмпъла.Много по-добро е от паркетния пешеходец, макар и 12 годишен.

 

П.П.Честит рожден ден Midex.Дано не се отървеш от здраве.

Link to comment
Share on other sites

Мамка му! Защо винаги когато ми се наложи да се костюмирам се чуствам като хамбургски салам..... ?

Link to comment
Share on other sites

Мамка му! Защо винаги когато ми се наложи да се костюмирам се чуствам като хамбургски салам..... ?

 

Нов костюм ти трябва явно :)

Link to comment
Share on other sites

Наивитет, Валя. Наивитет, който често ни крепи. Понякога си мисля, че ако можем трезво да възприемем заобикалящия ни свят, бихме се побъркали :)

 

Което ми припомня най-голямото наказание, описано в Пътеводителя ;) Този човек наистина е гений :)

Link to comment
Share on other sites

Да, извадено от контекста и изречението, но често ти се случва. Не твърдя, че не можеш, а че по някаква причина отказваш да го правиш. И в момента не целя заяждане и конфронтиране. Просто вмятам.

 

... Просто вмятам.. Има ли смисъл да се обръща внимание на такъв пост като твоя,питам се. Просто вмятал,човека. Нищо друго не целял.. :rolleyes: Казах ти, момченцата пред блока спъват момиченцата дето харесват,щото няма кво друго да им кажат. Не че нямат,а не могат.

 

Наистина тук е като в сапунка,щото това е просто един форум и тук всеки пише каквото си иска,без изобщо да му пука от нищо, и изведнъж разбирам,че някой си е преценил от глупостите , които пиша,че аз не мога да мисля. Та това е ужасно,забога!

 

Беше ти скучно и реши,че прекалено дълго беше настрана от спора. Ами- Заповядай.

 

 

Понякога се чудя дали наистина е нормално това вашето държание. Дрън-дрън-кухо парче.

 

Мое и да съм куха,деца, ама поне нямам НУЖДАТА да обиждам всеки и да го критикувам. Това не е нормално,само искам да ви кажа. За мен тука е място,дето да се забавлявам, а за някои от вас,това е място,дето да седнете след отвратителния работен ден и да наплюете някой,след което се чувствате по-велики. Изобщо попринцип такова държание за мене не е нормално. В смисъл,че нещо или ви липсва на някои от вас,или ви е в повечко.

Хората ходят на лекар за такива работи,ама от де да знаят,че могат да се лекуват и по форумите,като се заяждат с малките деца.

Никой не искам да обиждам,помислете просто. Не е нормално това. Взех да се взимам много на сериозно и аз.

 

Продължавай,Овъре,да ме наричаш кухо парче, единственото,което правиш е да продължаваш да ми доказваш това,което си мисля.

Не казвай,че не ти пука кво си мисля,щото ако не ти пукаше изобщо нямаше да се стремиш да ми се доказваш толкова усилено. И то не на мен,а на себе си.

 

И много добре знам,че в реалния живот дори не би ми заприличал на тоя Овърмен от форума. Чудно,много чудно.

 

 

 

 

аз залагам на индексацията в гугъл и че често излиза при търсене на някои думи на български.

 

другата версия е от тийнпроблем да са ни проследили и сега да си отмъщават за бъзикните с тях от тукашни потребители като пренасочват насам някои свои безнадеждни случаи.

 

едит: еос, 1л > 0,7л, а мечо пух, знаем, отдавна е казал, че колкото поече, толкова повече....

 

 

Аз пък го намерих,като написах в гуугъл " как да намеря една песен,на която знам само част от текста",или нещо такова. То си личи,от първия ми пост,който е там мисля че.

 

Да са ви проследили и да си отмъщават. Ама вие във всички форуми ли сте така лоши и човекоядни? Уууу.Колко велико и зловещо.

 

Другите въобще не съм ви питала какво цели Овърмен. Или какво Галченцето мисли за мен.

 

Когато наистина ми омръзне да се занимавам с малоумщини,ще кажа точно какво мисля по този въпрос.

Засега продължавам да се уверявам,че не греша,за това,което си мисля.

 

Народа е болен. Един нормален човек,доволен от себе си,работата си,изобщо доволен от живота си,никога не би изпитал нужда да се дрънка с хората и да се прави на умник в някакъв си форум-за да се почувства по-добре.

 

Нека да съм кухо парче. Поне имам много място,да си напълня кратунката с каквото на мен ми харесва.

Сигурна съм, че на 30 не бих стояла в някакъв форум за да се заяждам с хората. Толкова тъпо ми изглежда. Живота е прекрасен, ние само с*рем на всичко.

И определено се понаучих и тук на разни неща. Ще знам към какво да НЕ СЕ стремя.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...