Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Всеки освен мен. :P Единствената грешка в изписването на думи, която правя по форуми, е това, че много често не членувам подлозите си с пълен член, защото изглежда измъчено и сакато. Започнал съм да свиквам да пиша така, както говоря. :|

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Ей вие като видите грешка и направо ви се активизират всички мозъчни клетки.Бас ловя че в университета дори и сека правите правописни грешки.Е да тези са леко фрапиращи но все пак всеки греши :D

 

А не мислиш ли че елементарни очевидни неща е мега тъпо да се грешат? "Аз Е взех", "кОпувам", "омръзна ми от простотиЙ" - отговори ми ти - КОЛКО точно неграмотен трябва да си за да го пишеш по този начин?

 

 

Едит: И да, всеки греши но някои грешки са от недоглеждане, други от натискане на съседното копче а трети от откровенна простотия. Последните ме дразнят

Link to comment
Share on other sites

Ей вие като видите грешка и направо ви се активизират всички мозъчни клетки.Бас ловя че в университета дори и сека правите правописни грешки.Е да тези са леко фрапиращи но все пак всеки греши :D
Сека... опа, брех, то било заразно... Сега, младежо. Всички грешим, но мамка му - ти го правиш постоянно. Имам чувството, че при теб инцидент са правилно изписаните думи. Едно е да удариш 'ъ' вместо 'у' или обратното. Може да сбъркаш 'а' със 'ъ'. Но да объркаш 'к' с 'г', дето дори не е пред беззвучна съгласна, това вече ми звучи като предизвикателно развян среден пръст пред българската граматика. Подобни грешки могат да се простят на човек, родил се и израстнал в друга държава, комуто българския е чужд език. Но ти УЖ го учиш от люлката, еми не върви някак си...

 

Ред:

Никога не забравяй третата опция - твоето липсва! :D
О, да. Но за съжаление ужасно много хора живеят със твърдата вяра, че проблема няма как да е в техния телевизор...
Link to comment
Share on other sites

Айде ти на мойте години като си бил,си бил видно начетен с речник 500000 думи :D

 

Ако си на 14 ти е простено.

 

Между другото, моите, на Скорпиона, а и на голяма част от потребителите езиковата култура можеш да ни я видиш в първите мнения, които сме писали тук. Аз лично съм потребител на този форум от 7 години, така че съм бил на 17.

Link to comment
Share on other sites

Айде ти на мойте години като си бил,си бил видно начетен с речник 500000 думи :D
На твоята възраст не спирах да чета книги. На твоята възраст бях изчел Пътеводителя, всичките Хроники на Зелазни, цялата серия с повелителите на Филип Фармър, всичко излезнало до момента на Тери Пратчет, всичко на Саймък, излезнало на пазара до момента (майка ми е голям фен), една кофа с книги на Зелазни. Което поне малко развива речника ти. Правописа ми може и да не е бил перфектен (не че сега е), но дори и тогава знаех къде горе-долу да слагам запетайките, знаех в голяма част от случаите къде е 'а', къде 'ъ', и определено не съм допускал такива фрапантни грешки като теб.

 

А толкова думи се съмнявам да има в българската книжовна и жаргонна реч взети заедно. Което за пореден път доказва трагичната ти езикова култура. Но, предполагам, си жива енциклопедия, ако тръгна да те разпитвам за skill-овете на warlock-а, как да си наредя талантите за PvP със human sorcerer или какво парти ми трябва за различните raid boss-ове...

Link to comment
Share on other sites

На твоята възраст не спирах да чета книги. На твоята възраст бях изчел Пътеводителя, всичките Хроники на Зелазни, цялата серия с повелителите на Филип Фармър, всичко излезнало до момента на Тери Пратчет, всичко на Саймък, излезнало на пазара до момента (майка ми е голям фен), една кофа с книги на Зелазни. Което поне малко развива речника ти. Правописа ми може и да не е бил перфектен (не че сега е), но дори и тогава знаех къде горе-долу да слагам запетайките, знаех в голяма част от случаите къде е 'а', къде 'ъ', и определено не съм допускал такива фрапантни грешки като теб.

 

А толкова думи се съмнявам да има в българската книжовна и жаргонна реч взети заедно. Което за пореден път доказва трагичната ти езикова култура. Но, предполагам, си жива енциклопедия, ако тръгна да те разпитвам за skill-овете на warlock-а, как да си наредя талантите за PvP със human sorcerer или какво парти ми трябва за различните raid boss-ове...

ОО не си мисли че съм чак толкова запален фен на Wow и всякакви други игри... Все пак и аз чета.И със сигурност съм прочел повече книги от всички в моя випуск И съжалявам,но Българският Език ми е слабата страна,или да го кажем не го тача толкова колкото математиката и физиката.

ПС:Добре прочели сте повече книги,личи си хубаво. Ооо и забравих да добавя в момента не играя игри.Кандидат-Студент съм и трябва да уча.

Link to comment
Share on other sites

Роди ме мамо тъпа - аз сама ще се изруся :)

 

Овър, глори не е кухо парче, тя е малко дете!

 

Клайне хексе, ако дупето ти е мъничко мъничко, страхотно ще си пасне на моите огромни шепи и мъничко пиленце :lol:

 

(това са репликите до 687 стр.)

 

[688]

Килър, ако накажеш дори един участник от дискусията тук, която се ограничава единствено в тази чат тема, ще секнеш всички ентусиасти и ще развалиш седянката! Недей с тоягата - няма смисъл.

Дриймър, и аз вече си купих софтуер. Естествено не Уиндовс :) Накефи ме и си купих лиценз,

Овър, продължаваш да изкуфяваш! Не си такъв човек, какво те е стегнал нерва?

Link to comment
Share on other sites

a word of advice: в този форум не използвай в едно изречение думите "кухо", "глори" и "парче". носи нещастие и ще се чудиш от къде ти е дошло. вервай ми. :)

Link to comment
Share on other sites

ПС:Добре прочели сте повече книги,личи си хубаво. Ооо и забравих да добавя в момента не играя игри.Кандидат-Студент съм и трябва да уча.

 

Не искам да ти развалям кефа, но кандидат-студентските изпити за тази година минаха. Или ти учиш за следващата? Пък и то дали играеш игри или висиш по форумите целодневно е едно и също. :)

 

П.П. Не съм чел книги (много), но това не ми пречи да не бъркам думите.

Link to comment
Share on other sites

Въпроса е,че само ти ми се дразниш толкова.. И 100% не е защото си нещо "по-" в добро отношение,от другите.

Някъде в теб е проблема.

Повече няма да се обаждам.

тцъ, дразниш на общо основание понякога. само дето овъра е имал време и желание да се занимава с теб за разлика от другите потребители. а и него не си го стиснала за топките като килъра.

Link to comment
Share on other sites

тцъ, дразниш на общо основание понякога. само дето овъра е имал време и желание да се занимава с теб за разлика от другите потребители.

+1

Ангеле, вземай я като искаш. Чудя се колко ли ти плаща за личен адвокат?! Или ти получаваш в натура?! На мен лично нищо не ми е направила, но ме дразни. Пак казвам, нищо лично. Всеки има право на мнение. А и не забравям, че и аз бях и съм съдена много пъти (къде с причина, къде не) в този форум. Е, позапознах се с хората и сега нещата са малко по-различни. Абе к'во ли се занимавам. Ни мъ кефи и толкоз.

Link to comment
Share on other sites

Ехее. Какво и се нахвърлихте на тази глори? Мен пък повече ме дразни кралицата на мусаката. Глори поне не се опитва да се представя за един измислен образ.

 

Аз имам един въпрос. От къде новите потребители попадат на този форум? Преди беше свързан с Warez.ru, а сега?!

Link to comment
Share on other sites

Искам да попитам кое е по-добър избор: Johnie Walker, 12 г. - черен етикет, 1 л или Уиски Дъмпъл, 15 г., 0,70 л.? Трябва да взема две бутилки за едно парти, което организирам и т.н., а не разбирам нищо от алкохол, че цяло проучване направих :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ехее. Какво и се нахвърлихте на тази глори? Мен пък повече ме дразни кралицата на мусаката. Глори поне не се опитва да се представя за един измислен образ.

 

Аз имам един въпрос. От къде новите потребители попадат на този форум? Преди беше свързан с Warez.ru, а сега?!

 

аз залагам на индексацията в гугъл и че често излиза при търсене на някои думи на български.

 

другата версия е от тийнпроблем да са ни проследили и сега да си отмъщават за бъзикните с тях от тукашни потребители като пренасочват насам някои свои безнадеждни случаи.

 

едит: еос, 1л > 0,7л, а мечо пух, знаем, отдавна е казал, че колкото поече, толкова повече....

Link to comment
Share on other sites

Искам да попитам кое е по-добър избор: Johnie Walker, 12 г. - черен етикет, 1 л или Уиски Дъмпъл, 15 г., 0,70 л.? Трябва да взема две бутилки за едно парти, което организирам и т.н., а не разбирам нищо от алкохол, че цяло проучване направих :laughing:

 

Всеки си има вкус :)

Link to comment
Share on other sites

Всеки си има вкус :)

 

по принцип е така... на практика някои са безвкусни :) още по-напрактика един има вкус, останалите се съобразяват с него. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

по принцип е така... на практика някои са безвкусни :) още по-напрактика един има вкус, останалите се съобразяват с него. :laughing:

 

И ти си прав, каквото вземе еоs тва ще се пие :D, но щом е решила да взима 2 бутилка, да вземе по една от двете, аз лично не съм пил дъмпъл, с радост бих го опитал :D, доколкото за Иван пешеходеца - не мисля, че е лош избор :)

Link to comment
Share on other sites

Искам да попитам кое е по-добър избор: Johnie Walker, 12 г. - черен етикет, 1 л или Уиски Дъмпъл, 15 г., 0,70 л.? Трябва да взема две бутилки за едно парти, което организирам и т.н., а не разбирам нищо от алкохол, че цяло проучване направих :laughing:

Според дали са много хората и дали ще го пият. Дъмпела е хубав по-принцип, а бутилката е яка и може да си я запазиш ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...