Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
надявай се, че иначе лошо...

 

:laughing: много забавно прозвуча даже, не се притеснявайте.

С течение на времето ще ми мине. Желанието за джафкане..

Link to comment
Share on other sites

Парадирам ли аз ми кажи,с това , че съм умна или нещо от сорта. Мълчи си там.

 

 

 

....

 

а ти така добре си мълчеше. още малко ти оставаше да убедиш някой друг освен себе си, че си възпитана и разумна.

освен всичко друго, топките са ми добре и се мандахерцат свободно в боксерките, точно където си ги бях оставил - току що проверих и дори ги понаместих. знам че те интересува, както знам и че не са ти в ръцете. та с тоя заповеден тон скачай само на баща си, щото иначе може да забършеш нещо по-тежко от "кухо парче".

ако все пак решиш да опиташ как е да не си център на света, представи си че във форума(а ако имаш свободно място във въображението, добави и доста по-голям свят извън форума) съществуват и други теми за обсъждане и ако се напънеш повечко, представи си и наличието на други личности освен твоята, които пък нямат интерес към твоята... представи ли си? а сега си представи, че е наистина.

Link to comment
Share on other sites

Парадирам ли аз ми кажи,с това , че съм умна или нещо от сорта. Мълчи си там.

 

Дълго време седя и гледам като един true neutral human druid, но вече почвам и аз да не мога само да седя и да гледам. Глори, целия форум не се върти около теб бе, момиче! Мобо говори за другата нова тема, не за твоя пост. Моля ти се, стегни се малко, защото започва да става срамно.

 

[Edit] Mobo - internet high five o/\o [/Edit]

Link to comment
Share on other sites

а ти така добре си мълчеше. още малко ти оставаше да убедиш някой друг освен себе си, че си възпитана и разумна.

освен всичко друго, топките са ми добре и се мандахерцат свободно в боксерките, точно където си ги бях оставил - току що проверих и дори ги понаместих. знам че те интересува, както знам и че не са ти в ръцете. та с тоя заповеден тон скачай само на баща си, щото иначе може да забършеш нещо по-тежко от "кухо парче".

ако все пак решиш да опиташ как е да не си център на света, представи си че във форума(а ако имаш свободно място във въображението, добави и доста по-голям свят извън форума) съществуват и други теми за обсъждане и ако се напънеш повечко, представи си и наличието на други личности освен твоята, които пък нямат интерес към твоята... представи ли си? а сега си представи, че е наистина.

 

 

Ти пък си представи,че изобщо не ми пука дали съм център на внимание,и че на вашите мозъци нещо им има! Сега си представи , че е истина!

Бахти,как преобразявате хората тука. Аре , млъквам,мълчете и вие..

Link to comment
Share on other sites

Само на Преображение господне. Тонът ти е много неподходящ предвид ситуацията. Все повече хора ти казват да свиеш малко перките, да не плещиш каквото дойде всеки 5 минути, защото това не е twitter, а ти вместо да се поспреш и замислиш казваш "Си праа кот си искам уе ееее!", на това отгоре ни казваш и да си мълчим.

 

Пак ти казвам, дълго време бях неутрално настроен, исках да ти дам шанс, но ти правиш всичко възможно да разочароваш.

 

[Edit] Очевидно поста е за Глори. [/Edit]

Link to comment
Share on other sites

Абе щом двама модератора (Таз и Зган) се обадиха, че почва да им писва и да призовават към успокояване....

Link to comment
Share on other sites

Ей тоз риъл лайф трябва да е много страшен. Някой бил ли е там да сподели как е?

Аз, ама веднъж и за малко. Ама стана така, че не бях този който съм във форума - кофти работа ти казвам!

Link to comment
Share on other sites

Ей тоз риъл лайф трябва да е много страшен. Някой бил ли е там да сподели как е?

 

Само разкази съм чувал аз. Неприятни разкази. Пък и не изглеждал добре разправят. Аз тъй като съм много плашлив, съм си поръчал фолио за задно осветяване с дизайн по мой избор и съм си го залепил на прозореца, за да не е тъмно все пак, но и да ме предпазва от ужасните гледки навън. Ти не си ли се осмелявал изобщо?

Link to comment
Share on other sites

край! навихте ме. отивам да проверя.

щом тук пишете че е гадно, а всъщност е съвсем различно, значи трябва да е хубаво.

 

 

едит: и на мен не ми хареса. добре че се върнах.

Link to comment
Share on other sites

Първото, благодаря за още 20-те процента, които съм сигурен, че ще получа и вероятно заслужавам.

Бих искал да помоля някои форумни опитомени бозайници, използвани за добив на вълна, месо и мляко, да престанат да се обясняват. Нека се знае, че по същата причина, поради която намират за нужно да си ръсят дардонките във всяка тема и на всяко мнение да отговарят - по тази същата причина и лошите чичковци ще я затапват и ще й правят нелюбезни намеци. Лично моето мнение е, че за доброто на човечеството би допринесло, ако подобни индивиди си стоят дълбоко в хралупите и не тровят света с присъствието си, да си седят мирно на село и някой селски овчар да ги стриже и дои, а те доволно да му блеят. Без да има значение дали хралупата им е някоя селска землянка или апартамент в панелка, "село" се използва като метафора, описваща интелектуалната беднота на лирическия герой.

Разбира се, нямам никого предвид, с горното повествование. И нищо не намеквам за зелени карти.

 

П.П. Днес си мислех, че Раптора не е писал отдавна и сигурно ще изригне с пет-шест снимки, и се види, че не съм грешал :D

Link to comment
Share on other sites

За това, което е в бутилка от черно стъкло ли става въпрос? :)

 

Това в черното стъкло е същото като другото (според zlobil аз не съм го пробвал), просто е юбилейна бутилка. Вместо това в черното може да вземеш зеленото което е 15 годишно, обаче пак си остава blend (както и dimple), докато Glenfiddich е single malt само че вместо 2 бутилки ще можеш да вземеш 1 и половина като за цената на половината може да вземеш нещо друго по-евтино. В тоя ред на мисли - колко човека ще бъдете че ви трябват 2 бутилки?

 

 

В тоя ред на мисли - колко човека ще бъдете че ви трябват 2 бутилки?

 

Аз бих заложил на 4.

 

За 4 човека 2 бутилки уиски? Купон ли ще правите или напиване? Ако ще се напиват ми се струва че червеното джони или някоя сливова е по-подходящ избор. Все пак напиване със хубаво уиски си е направо грехота (отделно че излиза солено)

 

 

А бе че има, има.Но там отиваме на съвсем друго ценово ниво.Пък и нали сравнявахме гореописаните.

 

Мисълта ми беше вместо 2 еднакви да вземе една по-скъпа и една по-евтина бутилка

Link to comment
Share on other sites

Първото, благодаря за още 20-те процента, които съм сигурен, че ще получа и вероятно заслужавам.

Бих искал да помоля някои форумни опитомени бозайници, използвани за добив на вълна, месо и мляко, да престанат да се обясняват. Нека се знае, че по същата причина, поради която намират за нужно да си ръсят дардонките във всяка тема и на всяко мнение да отговарят - по тази същата причина и лошите чичковци ще я затапват и ще й правят нелюбезни намеци. Лично моето мнение е, че за доброто на човечеството би допринесло, ако подобни индивиди си стоят дълбоко в хралупите и не тровят света с присъствието си, да си седят мирно на село и някой селски овчар да ги стриже и дои, а те доволно да му блеят. Без да има значение дали хралупата им е някоя селска землянка или апартамент в панелка, "село" се използва като метафора, описваща интелектуалната беднота на лирическия герой.

Разбира се, нямам никого предвид, с горното повествование. И нищо не намеквам за зелени карти.

 

П.П. Днес си мислех, че Раптора не е писал отдавна и сигурно ще изригне с пет-шест снимки, и се види, че не съм грешал :D

 

 

Много на сериозно се взимаш,пак ти казвам.

Гледай колко тъпотии изписа. Браво. Ама какво друго да очаквам..

 

Изби ли ги всичките комплекси вече? По-добре ли се чувстваш?

 

Аз наистина млъквам,и няма да ви чета за известно време.

Сигурна съм,че ще ви липсвам,няма нужда да твърдите обратното. Беше ми изключително приятно засега. Глорийка отива да се среща с безброй глупаци,и да се мъчи да разбере,че глупакът си е глупак,и промяна рядко настъпва.

Сега се сещам,че Ал Бънди имаше много интересен подпис.

Довиждане засега,пожелайте ми попътен вятър :)

Link to comment
Share on other sites

Абе щом двама модератора (Таз и Зган) се обадиха, че почва да им писва и да призовават към успокояване....

 

Що бе гледай колко се забавляват хората. Не че ги чета, но като гледам количеството постове за единица време сигурно им е интересно...

Link to comment
Share on other sites

Чудя се, каква школа требе да си завършил, че за 14-15 години с легален бизнес да си имал доходи от към 2 млн. лева, и още 141 млн. лева придобити от престъпна дейност, аха май се сетих "квантова електроника в елитния за държавите от съветския лагер Ленинградски институт за точна механика и оптика"

Link to comment
Share on other sites

Чудя се каква проява на краен мазохизъм е вярата в доброто у хората.

Май много станахме тез, които вярваме във хората. И доброто в тях. Но какъвто опита в живота, такава и вярата.

Link to comment
Share on other sites

ще има да патите.

 

ако нещо съм научил изобщо през тези 35 години, то е - хората не са добри, в най-добрия случай са просто лицемерни и казват истината само когато нямат друг избор или когато им е безразлично, във всички останали случаи - лъжат, прикриват, заблуждават. и при първа възможност - удрят, даже и без повод - просто ей така, защото им се е отворил случай и могат. това са най-"добрите" сред тях. най-лошите... те са ясни.

Link to comment
Share on other sites

Довиждане засега,пожелайте ми попътен вятър :)
С удоволствие: У лево! e.o.t.

 

А добри... хм, ако се има предвид изцяло, 100% добри хора - да, няма. Но вярвам, че съществуват хора, на които би могъл да имаш доверие. Аз лично ги наричам приятели.

Link to comment
Share on other sites

Май много станахме тез, които вярваме във хората. И доброто в тях. Но какъвто опита в живота, такава и вярата.

 

Човек си гледа на света от своята си камбанария. Затова и аз винаги ще вярвам в доброто у хората. Но пък опита ми позволява да вярвам в доброто, само когато го има наистина ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...