Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Просто вмяташ, ама съдейки по фермана, който изписа - май все пак си намерила някакъв смисъл;) Когато почувствам, че имам нужда от нов психоаналитик, ще те информирам. За момента сегашния се справя добре.

 

Иначе се опитваш умело да изкривиш казаното, да ми сложиш в клавиатурата думи, които не съм написал, за това ще ти го повторя, самата ти си го цитирала, "Не твърдя, че не можеш, а че по някаква причина отказваш да го правиш". Има разлика между написаното от мен и "не можеш да мислиш". Потвърждаваш казаното от ov3rm4n, ако твърдиш наистина, че между двете няма разлика.

 

И ми е безкрайно забавно. Наистина ли си мислиш, че на някой реално му пука за теб? В този форум се броят на пръстите на несръчен стругар хората, за които давам пет пари. Готов съм да си заложа каската, че и с повечето от останалите е така. А нашата дошла вчера и вече едва ли не ни се кара. Отдавна го твърдя и отново ще го повторя - никой нищо не може да ти причини, ако ти самия не го допуснеш. Заядливи сме били - еми това е много отдавна така. От преди мен, от преди теб и вероятно така и ще остане. Коя си ти да ни съдиш? Кой въобще има право да съди действията на другите?! Или приемаш дадена среда и оставаш в нея, или като не ти отърва - чантата, шапката и за хляб. Щом намираш дадена среда за малоумна - себе си обиждаш, оставайки в нея.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

може да не си питала, но сме ти отговорили, защото не сме зловещи или велики, нито лоши и човекоядни, а абсолютно чистосърдечно и безкористно помагаме на нуждаещите се. пък и сме длъжни все пак, щото процеса е взаимен. ето например аз вече знам, че е обидно да те мислят за глупав, съдейки по глупави твои съждения, споделени в публично пространство. хитро е много.

Link to comment
Share on other sites

Да,чудя се и аз какво правя в тая "среда" .

 

И къде видяхте да се карам? В кой мой пост,преди да започне някой да се прави на интересен.

Вие наистина не сте добре.

 

С никой никога не се карам,казвам си мнението.

 

Все си мисля,че и по-добре можеше да се справи психоаналитика ти. И започването на поста ми не означава ,че аз вмятам, а те цитирам тебе. Все едно повтарям думите ти просто. Аз не просто вмятам в този свой пост,както сами виждате.

 

И вие ми слагате думии действия тук в този форум,които не съм казала и правила. Просто ви се чудя на акъла.

Link to comment
Share on other sites

Antares, glory, неможе ли да си ги водите тези дискусии на скайп или на пм.

Обарнахте го на "разтърстващ сериал" :throw:

Link to comment
Share on other sites

Честит Рожден Ден и от мене,че в цялата суматоха забравих. Бъди жив и здрав и много,много щастлив.

 

Antares, glory, неможе ли да си ги водите тези дискусии на скайп или на пм.

Обарнахте го на "разтърстващ сериал" :throw:

 

 

И на мен това ми е странното, но явно всичко тряя да е на показ,иначе кой ще гледа колко са оригинални и велики,овъра и скорпиона..

 

И понеже Овъра вече не се обажда,спирам и аз,пък Скорпиона да си плещи.

Link to comment
Share on other sites

А на кубето на Санта Лучияяяяя, седим с Психара и лющим ракияяяяя...

 

Всичко на показ, та да има смях, зъби, мерене на органи, кръв, лимфа... ;)

 

 

 

А на бате Пламен мога да му пожелая само хубави моменти, по-малко работа, та да може да се наспива, но повече доходи, за да може спокойно да си ходи до Калояново и да тренира повечко :) Честит Рожден Ден!!!

Link to comment
Share on other sites

И вие ми слагате думии действия тук в този форум,които не съм казала и правила. Просто ви се чудя на акъла.

 

Това е едно от три неписани правила.

 

1. Ако имаш заучена реплика, но не можеш да я пробуташ в конкретният случай - препиши я на някой.

2. Ако отговора на някой не ти харесва, но все пак има дума или словосъчетание, за които би могъл да напишеш известно количество остроумни шеги - използвай ги извън контекста.

3. Позволено е да четеш повече, отколкото другият е написал. Пример: Ако е написал само "цигара", позволено е прочитането като "Виктори" и защитаването на противникова марка цигари, на които ти си потребител.

 

Antares, glory, неможе ли да си ги водите тези дискусии на скайп или на пм.

Обарнахте го на "разтърстващ сериал" :throw:

 

По-интересно ще е ако си водят в спора в новооткритата тема Е-прайм.

Link to comment
Share on other sites

Петко Славейков

Басненик. Езопови басни - Котка

 

Някоя котка влязла в ковашка работилница (дюген) и зела да ближе една

наблажнена пила. Като и ся претривал язикът, течал много кръв, та са

ослаждавала, щото мислила, че изблизва нещо от желязото, догдето и ся притрил

сичкий язик.

 

Който обича да ся кара, без да ся угади, себе си поврежда.

 

---

Link to comment
Share on other sites

Чу ли, шматке? Скара'а ни се - аре пу скайпо. Там да ти дърпам плитките, щото, разийши си падам по теб и ме е страх форума да не разбере!

 

w00x, кое е интересното да водим спора си в онази тема? Или смяташ, че премахнването на "съм" от изреченията е трудно и смяташ, че така ще е с всички?

Link to comment
Share on other sites

Тука може да поспорим, но както се изрази един съфорумец по-горе: "Всеки си има вкус".

От двете изброени бих купил Дъмпъла.Много по-добро е от паркетния пешеходец, макар и 12 годишен.

 

Абе и "пешеходеца" има много хубави - swing-a е по-добър от дъмпъла ама не е на цената на черния етикет.

Link to comment
Share on other sites

Който обича да ся кара, без да ся угади, себе си поврежда.

 

---

 

Малко по-рано тряяше да го прочетеш това.

 

Чу ли, шматке? Скара'а ни се - аре пу скайпо. Там да ти дърпам плитките, щото, разийши си падам по теб и ме е страх форума да не разбере!

 

Каза си го най-накрая.

 

Ама аз хора,дето не знаят как да си изразяват чувствата и емоциите-не харесвам. :rolleyes: :laughing: Ай стига толкоз.

Link to comment
Share on other sites

писането на многосричкови думи в граматически правилен, но разговорно неудобен ред, като се избягват определени или всякакви глаголни форми....хммм... признак на интелект?!

Link to comment
Share on other sites

Абе и "пешеходеца" има много хубави - swing-a е по-добър от дъмпъла ама не е на цената на черния етикет.

За това, което е в бутилка от черно стъкло ли става въпрос? :)

Link to comment
Share on other sites

w00x, кое е интересното да водим спора си в онази тема? Или смяташ, че премахнването на "съм" от изреченията е трудно и смяташ, че така ще е с всички?

 

Не смятам, че е трудно, но ще е някакси по-интересно. Ти пробвал ли си или вече си го представяш, че коментираш така уверено.

Link to comment
Share on other sites

О, мое сърце. Как да продължа в нощта? Къде е алхимика, да ми направи еликсир, за да забравя за всички плиткоумни тийнейджърки, да забравя тази горчилка... Ще изкача петата планина и ще се хвърля от нея!

О, несправедлив свят, тръгвам си, искам да знаете...

Link to comment
Share on other sites

Абе и "пешеходеца" има много хубави - swing-a е по-добър от дъмпъла ама не е на цената на черния етикет.

А бе че има, има.Но там отиваме на съвсем друго ценово ниво.Пък и нали сравнявахме гореописаните.

Link to comment
Share on other sites

писането на многосричкови думи в граматически правилен, но разговорно неудобен ред, като се избягват определени или всякакви глаголни форми....хммм... признак на интелект?!

 

 

Парадирам ли аз ми кажи,с това , че съм умна или нещо от сорта. Мълчи си там.

 

О, мое сърце. Как да продължа в нощта? Къде е алхимика, да ми направи еликсир, за да забравя за всички плиткоумни тийнейджърки, да забравя тази горчилка... Ще изкача петата планина и ще се хвърля от нея!

О, несправедлив свят, тръгвам си, искам да знаете...

 

 

Попътен вятър ти пожелавам,Вероника. Добре ще направиш. Сигурна съм,че и повече планини има. Пробвай.

 

И изписа толкова много думи,само и само да се направиш на интересен пак. Пред кой,девойко,пред кой питам? Не се ли знаете вече на кой колко му е..

Link to comment
Share on other sites

Парадирам ли аз ми кажи,с това , че съм умна или нещо от сорта. Мълчи си там.

 

 

 

 

Попътен вятър ти пожелавам,Вероника. Добре ще направиш. Сигурна съм,че и повече планини има. Пробвай.

 

И изписа толкова много думи,само и само да се направиш на интересен пак. Пред кой,девойко,пред кой питам? Не се ли знаете вече на кой колко му е..

Ти бе, Глория, не се ли усещаш как те хързулкат по Петьовчината ливада? Не си куха, а просто си малка. Крайно време ти е да порастнеш и да се научиш, че в този живот има такива кофти батковци, дето ти развяват шареното парцалче с единствената идея ти да търчиш и да го джафкаш!

 

Надявам се, че това не ти е прозвучало обидно.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...