Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Спри и на двете машини firewall-a. Ако няма пинг значи имаш проблем с кабела. Малко вероятно е с лан картата на някоя от машините.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Само не казвай кабела, че вече ще ме вземат в лудницата от тоя кабел.

Аз мътно си спомян как изкарах пинг, обаче след като смених настройките в нищожни опити да пусна нета, лан връзката изчезна.

Сега ако ми кажеш каква антивирусна да си сложа на тоя пентиум 3 на 300 мхз с 196 рам и ХР, направо ще те коронясам. Мислех си за Ф-Прот ама никъде не намирам кракната версия. АВГ е тежка, Авирата също (според системните изисквания де) и не знам к'во друго може да се сложи.

Вече се отказах да търся даже.

Link to comment
Share on other sites

Сега ако ми кажеш каква антивирусна да си сложа на тоя пентиум 3 на 300 мхз с 196 рам и ХР, направо ще те коронясам.

 

Никаква. Или в краен случай Symantec Corporate ако много настояваш.

 

Аз пък след 2 безкрайни дни и много малко сън смятам да изпия едно питие и сега сравних 2 ужким хубави коняка - Martell определено ми хареса повече и то МНОГО повече. Тоя си е само за мен и никой няма да черпя с него!!!

Link to comment
Share on other sites

Никаква. Или в краен случай Symantec Corporate ако много настояваш.

 

И аз винаги тази слагам на познати. Но изключи сканиране при първоначално включване. Няма смисъл.

Link to comment
Share on other sites

И аз винаги тази слагам на познати. Но изключи сканиране при първоначално включване. Няма смисъл.

 

То на тази машина няма много избор тъй или иначе... няма вече оптимизирани до безобразие антивирусни като ДОС-овската cleanup - май някакви нашенци я правеха едно време и беше в пъти по-бърза от F-Prot освен това ги и чистеше а не като prot-a само да ги открива и трие в повечето случаи...

Link to comment
Share on other sites

Аз на работата съм с Комодо - ще ти кажа, че каквато и антивирусна да сложиш, то си зависи изцяло от твоите ръчички - къде се ровиш и какво сваляш. Иначе не са зле американците, но май на lil_stenly тази няма да му върши работа.

Link to comment
Share on other sites

да, но за сметка на това можеме да вземеме напредвид как да ходиме да видиме дали да решиме.......

и всичко това от четци на новини по национални телевизии. всеки си има кусури.

а диалектите са част от богатството на езика, а това е една от причините да им плащаме на депутатити да могат да си се връщат по родните места редовно, за да не не ги забравят и да ги опресняват.

Link to comment
Share on other sites

ама малко е парвенюшко да натякваш за всяка грешка. звучиш малко като евгени минджев, който както и да говори си остава само ватман-педераст.

също така не е възпитано, нито пък забавно да натякваш на хора с говорни дефекти, че имат такива. диалектирането е дефект, защото не се осъзнава от говорещия, а само пресъздава каквото е възприел от околната си среда.

правилно говорящи няма, защото нормата се определя от масовостта.

само да попитам дали осъзнаваш че ебавайки се с диалекта, се ебаваш с всички от дадена географска област. що не се ебаваш с народните им танци, ами с начина им на приказване? или трябва да има само един национално признат народен танц или говора е част от културата на дадена общност.

 

 

едит: плещя си да си разнообразявам мислите. не ме зимай насериозно.

Link to comment
Share on other sites

Добро утро хора!

 

Аз на работата съм с Комодо - ще ти кажа, че каквато и антивирусна да сложиш, то си зависи изцяло от твоите ръчички - къде се ровиш и какво сваляш. Иначе не са зле американците, но май на lil_stenly тази няма да му върши работа.

 

То тая машина не е за ХР ама 98 е толкова оутдейтед вече, че никъв софтуер няма да намеря, който да ми свърши работа, за да може да се използва що годе нормално.

Няма нещо което да ми сврши работа, защото нормалните (слаби) компютри са поне с 500мхз процесор. Иначе На мен ми трябва антивирусна без резидентен щит, просто да сканирам файловете който свалям.

:)

 

Вече почвам да се чудя дали 98 ще ми свърши работа?

Link to comment
Share on other sites

Хохохоо.., доволен Гадо :D (почти като нерез в кална локва) В този ред на мисли =>

Баси! Как може тези пичове да са толкова вечни... ???

Link to comment
Share on other sites

Today's Top 20 Posters

 

w00x - 26 8.13%

dRiNKiN_pARk - 9 2.81%

dvdrw - 8 2.50%

tedy - 8 2.50%

 

Направо невероятно. Втория е само с 9 поста? Това никога не е било. Верно има затишие.

Link to comment
Share on other sites

Има и още как.Само вие двамата с tedy се опитвате да вдигате шумотевица в другата тема. :lol:

Народа явно е избягал някъде за почивните дни.Но съм забелязал, че във форума има два или три определени периода:

Единият е като сега - Пълна сушааа.Чат пат някой драсне нещо.

Втория е чат-форум(по-точно някои теми само).Всички ще се избият взаимно.Разделят се на два лагера и бой колкото може.Чат пат минава Raptor или Taz да поозаптят ситуацията.

Може би съществува и този трети период, в който всичко е почти пълна идилия.Разни хора пишат и се забавляват.Аз се регистрирах преди 2 год. някъде и не пиша кой знае колко, но чета редовно и съм забелязал, че тези периоди се повтарят периодично. :lol:

Естествено не визирам целия форум, а само някои теми.

 

ПП.Е баси анализа направих.Нещо съм се изчаткал.Отивам да пия бира и да смуча цигари.

Link to comment
Share on other sites

AC/WC...

Абее..., що не идеш да се содомизираш с прясно откършен дрянов клон ? :tongue

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...