Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
AC/WC...

 

Ako не бяха строгите правила на форума, щях да ти кажа, че като правиш свирчоци, не си толкова оригинален, но понеже трябва да спазвам правилата на форума, ще си замълча. Само ше те проклинам цял живот чалга да слушаш! :angry1

Link to comment
Share on other sites

Готино било, разправяш?

Ммм..., това не съм ти го разправял аз! Това може би са твои спомени от детството. Ама ти не се стеснявай да споделиш за преживяването ако искаш.... след като я свършиш тая работа, ако не си я вършил вече де.

Link to comment
Share on other sites

Ako не бяха строгите правила на форума, щях да ти кажа, че като правиш свирчоци, не си толкова оригинален, но понеже трябва да спазвам правилата на форума, ще си замълча. Само ше те проклинам цял живот чалга да слушаш! :angry1

от орГИналдЪ ли трябва да е :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Е ко му и, аз имам изпиратстван музикален софтуер за около 10 бона :D

 

Добре че го ползвам за некомерсиални цели и безплатна любителска музика, иначе кво щяхме да правим, не знам! :D

Link to comment
Share on other sites

605545 прегледа на темата. Ако всеки преглед е отнемал по 10 секунди, това означава, че има прекарани 71 дни в 24 часово ровичкане в темата. Но ако сложим факта, че има хора, които четат всички мнения, има и дядо мраз, който пише фермани, и още други глупости и ги сложим 2 минути, хамалогията показва - 2 години и пловина... МЪКАААА! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Да ти е честит рожденния ден тогава :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Пие ми се черно джони , ама ако пък тая вечер пия черно джони утре няма да имам пари..... ебахти дилемата да си изпия всичките пари и да получа вътрешно задоволство или пък да се стискам и да се събудя финансово стабилен..... мъкаааааааааа :JC_golly: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Пие ми се черно джони , ама ако пък тая вечер пия черно джони утре няма да имам пари..... ебахти дилемата да си изпия всичките пари и да получа вътрешно задоволство или пък да се стискам и да се събудя финансово стабилен..... мъкаааааааааа :JC_golly: :lol:

 

Аз имам едно woodford reserve Айде ела да ти дам празните шишета, това е до половината ще ти до дам и него - може пък да ти хареса повече от джонито :)

 

 

(мислех да не го пиша тука ама като ти е пълна кутията и не мога на ЛС)

Link to comment
Share on other sites

..
..
Не, просто след такива титанични доводи в защита на любимата ви група, просто не мога да не се съглася - AC/WC са номер едно!

 

Сега ще ви помоля да ми кажете Левски или ЦСКА...оопс, тука беше Локо или Ботев. Да не би, недай си боже, да се окаже, че не харесвам правилния отбор.

 

Бях забравила колко хубаво е да караш колело на Гребната :rolleyes: и спокойно
Хм... утре може да ида да видя как е, ако се довлека до мача ;]
Link to comment
Share on other sites

Тихо, че да не ти кажат да се содомизираш с дрянов кол*. Или, че си оригинална като духаш... Щото пред такива смазващи доводи никой не е устоял.

 

___________________________________

* и все пак, толкова конкретен избор на материали ме навежда на мисълта за личен опит от страна на предложилия.

Link to comment
Share on other sites

Не, просто след такива титанични доводи в защита на любимата ви група, просто не мога да не се съглася - AC/WC са номер едно!

 

Сега ще ви помоля да ми кажете Левски или ЦСКА...оопс, тука беше Локо или Ботев. Да не би, недай си боже, да се окаже, че не харесвам правилния отбор.

 

Хм... утре може да ида да видя как е, ако се довлека до мача ;]

Ей...., ама иначе си толкова забавен...., мани - бегай! Сладур! :music

 

Правилният отбор е ПФК ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ!!! :)

Надали има нещо по-нелепо от жена - ултрас!

... Щото пред такива смазващи доводи никой не е устоял.

Тази ситуация с твоите доводи ми напомня за времето когато бях 'лапе и ей така си плещех дивотии за Флойд и Бийтълс.... просто защото тогава не ги оценявах. Ама после ми се отвориха очите за някои неща.....

 

П.п. Надявам се и ти някой ден да пораснеш ;)

Link to comment
Share on other sites

Тази ситуация с твоите доводи ми напомня за времето когато бях 'лапе и ей така си плещех дивотии за Флойд и Бийтълс.... просто защото тогава не ги оценявах. Ама после ми се отвориха очите за някои неща.....

 

П.п. Надявам се и ти някой ден да пораснеш ;)

Флойд и Бийтълс са ми съответно любима и приятна група от маса време. Гореоплютата (страх ме е да Й изпиша името) ми е досадна от ужасно много време и продължава да ми е такава. Какво, нямам право да не харесвам дадена група? Или щом не ми харесва нещо, значи съм или тъп, или недорасъл, или //попълни тук//... Такова нещо като лично мнение няма. Щом на теб и на аверите ти от ма'алътъ им харесва - значи това е истината. О, да, наистина, страшно зряло ;) Дано никога не порастна до твоето ниво...
Link to comment
Share on other sites

Флойд и Бийтълс са ми съответно любима и приятна група от маса време. Гореоплютата (страх ме е да Й изпиша името) ми е досадна от ужасно много време и продължава да ми е такава. Какво, нямам право да не харесвам дадена група? Или щом не ми харесва нещо, значи съм или тъп, или недорасъл, или //попълни тук//... Такова нещо като лично мнение няма. Щом на теб и на аверите ти от ма'алътъ им харесва - значи това е истината. О, да, наистина, страшно зряло ;) Дано никога не порастна до твоето ниво...

Не, не! Недорасъл си не защото не ти харесва тази банда, а защото препикаваш предпочитанията на другите! Нъ'л са сещаш, че мненията са като задниците...

Или кво, викаш дай да дигнем крак щот сме мноо големи?

И аз не понасям чалгата и всичките и деривати, но да съм седнал да храча по линковете които се постват тук? Ай със здраве!

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...