Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Абе да му ееа майката.

ПЦ1

192.168.0.1

255.255.255.0

разреши на еди кой си да използва интернет

 

ПЦ2

192.168.0.203

255.255.255.0

192.168.1.1

192.168.1.1

 

ДХЦП 192.168.1.1

 

Имам нет на т'ва пц ама не разбрах защо не достигам другото пц на ЛАН само! :laughing:

 

Работил съм със сървари а най-простото нещо ме спъва хахаххаха баси излагацията.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Ами по-голяма физически непреодолима пречка от това да си използвам матрака по предназначение за сега не откривам. Не мога да си развъртя любимият черпак, пък той черен при това, а и си умирам от кеф като готвя :laughing:

Не е лесно някой да ти присъди черен черпак в тоз живот :laughing:

Айде сядай си пиши есетата, че направо се излагаш вече с тях. Бих ти помогнала, ама тоз материал отдавна го минах и вече съм позабравила от тези матраци, черпаци, манджи и форуми... :D

Link to comment
Share on other sites

Ами по-голяма физически непреодолима пречка от това да си използвам матрака по предназначение за сега не откривам. Не мога да си развъртя любимият черпак, пък той черен при това, а и си умирам от кеф като готвя :laughing:

Не е лесно някой да ти присъди черен черпак в тоз живот :laughing:

Айде сядай си пиши есетата, че направо се излагаш вече с тях. Бих ти помогнала, ама тоз материал отдавна го минах и вече съм позабравила от тези матраци, черпаци, манджи и форуми... :D

 

Хахаха. :)

 

Да, съгласен съм за есетата. Чак ме е срам от себе си.

Link to comment
Share on other sites

Абе да му ееа майката.

ПЦ1

192.168.0.1

255.255.255.0

разреши на еди кой си да използва интернет

 

ПЦ2

192.168.0.203

255.255.255.0

192.168.1.1

192.168.1.1

Тези защо са в друга мрежа? Направи ги 192.168.0.1.

 

Edit:

Post 4400 - Любим мой сериал.

Link to comment
Share on other sites

Post 4400 - Любим мой сериал.

 

На мен също ми беше интересен в началото, но много го разводниха и го зарязах. Пък и нещо не му беше наред на тоя сериал. Режисурата ли беше, звуковите ефекти ли, актьорската игра ли.. Нещо не беше наред.

Link to comment
Share on other sites

На мен също ми беше интересен в началото, но много го разводниха и го зарязах. Пък и нещо не му беше наред на тоя сериал. Режисурата ли беше, звуковите ефекти ли, актьорската игра ли.. Нещо не беше наред.

Беше ми приятен. Не бих казал нещо уникално, но беше много приятен за гледане. Аз реално ги изгледах всичките епизоди един след друг. 4-ти сезон беше доста по - особен от останалите.

Link to comment
Share on other sites

за георги марков знаех само, че е писател от средните векове на комунизма, но не се харесал по някое време на властимащите и са го ръчнали с едно чадърче с рицинче насред лондон.

а днес в края на работния ден докато ровех с какво да се разсея и попаднах на това. човека бил доста кадърен и интересен за четене.

Link to comment
Share on other sites

Новото видео на Рамщайн :punk :punk :punk :punk :punk

http://www.visit-x.net/CAMS/US/specials/Ra...tml?track=Index

Хахахаа...., тези са е***ти феновете! :)

 

Edit:

Post 4400 - Любим мой сериал.

Само на мен ли ми се струва, че това наистина ти е бил 4400ният пост? :)

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че Етрополе е един скучен и еднообразен град, по-зле и от Хисар. Иначе изкарах добре :) Лека вечер на всички :)

Link to comment
Share on other sites

човека бил доста кадърен и интересен за четене.

 

Имаме и доста друга интересна дисидентска литература, която обаче е малко разпространена.

Link to comment
Share on other sites

Многооооооо ме дразни рекламата на вафли "Мура" с онзи пича, който се опитва да пее и свири на китара и скача на батут по етажите на един блок.... :angry1

Link to comment
Share on other sites

Многооооооо ме дразни рекламата на вафли "Мура" с онзи пича, който се опитва да пее и свири на китара и скача на батут по етажите на един блок.... :angry1

Значи не си единствен . :angry:

Link to comment
Share on other sites

Преди година най-прекрасният човек на света искаше да ме повози на мотор, но ужасно се уплаших и отказах... Тогава усетих, че го разочаровах, че все едно не приемам насериозно това което харесва. Почти всеки ден това лято карах мотор и днес постигнах най-добрите резултати на изпита. Също така знам, че не мога да върна времето назад, но винаги, когато карам ще си мисля за един пропуснат миг ...

 

http://www.vbox7.com/play:d14f7b96

Link to comment
Share on other sites

Оф, още потъва в нафталина, прелиствайки старите фото албуми и превъртайки наново и наново видеокасетата със спомените... Аман, мислех, че съм само аз толкова загубен...

 

Ред: Божичко, човек, не винаги става дума за теб! Съвсем другиго визирах...

Link to comment
Share on other sites

Оф, още потъва в нафталина, прелиствайки старите фото албуми и превъртайки наново и наново видеокасетата със спомените... Аман, мислех, че съм само аз толкова загубен...

 

Не бе. Не си ме разбрал. Не потъвам в нафталина. Просто ми напомни и реших да покажа. Иначе снимките не съм ги гледал откак съм ги изснимал, а спомените от подобно преживяване остават за цял живот.

Link to comment
Share on other sites

Плейарът тотално ми заби и вече няма как ще трябва да се носи в София за ремонт :( Или подмяна.Което ще се случва за втори път.То тия китайски боклуци ...

Link to comment
Share on other sites

Смитолина смени и е ужасно деформирана. Ще му скъсам ушите на Виден дето съсипа толкова прекрасно животно.

Link to comment
Share on other sites

Тези защо са в друга мрежа? Направи ги 192.168.0.1.

 

Edit:

Post 4400 - Любим мой сериал.

Боже, трябва ли да правя грешки и като пиша!?

ГВ: 192.168.0.1

ДНС: 192.168.0.1

Така са си и пак нямам достъп до другото пц което ми дава нет, нито мога да му дам пинг... явно някъде бъркам и не мога да си намеря грешката.

Защитната стена на пц-то "сървър" е настроена да разрешава мрежата.

Абе в мойте очи всичко е настроено, ама явно само аз така го виждам.

Човек сам трудно открива свойте грешки! :)

 

И да съм по темата.

О БОЖЕ!!! Тая Опера направо лети на т'ва старо пц, омг Connectix virtual game station ми пуска пс1 игрите с нормално фпс, втф скайп портабъл работи добре, ролф уинамп си е същата боза и си харесвам новият уолпейпър или както строителите го наричат... тапет на екрана.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...