Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

Жалко за хората.

 

П.п. Но пък в Русия не раздават мечета на черногъзите. И за подобни щуротии черпят с по двойна доза мечоци в камуфлажи. Което иде да рече, че скоро пак се очаква либерастки вой и рев, щот видиш ли, не се спазвали човешки права, докато спец частите си вършат работата и изнасят някоя паланка правоверни...

 

   Първият път ,когато отидох в Крсноярск (2002г.) бях на "голяма сватба" - 35 човека, от тях около десетина от ФСБ. Та иначе много готини хора ,но след това с по няколко командировки в Чечня. Преди това Красноярския ОМОН даде жертви спирайки "КамАЗ" с взрив пред една болница.  Не мисля,че сватбарите са бягали по баирите, какво са правили не знам , но след третата командировка нашият познат се е прибрал ,един месец само е лежал на дивана и е казал да не го закачат. Едното му дете му казало нещо,тоя като му забил един,щял да го убие!   А какво е правил бандитите....

  Та тия изроди не ги чака нищо добро ! Ама аз лично предполагам,че са от Западна Украйна.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

„Лукойл“ държи 92% от складовете за бензин

 

Няма монопол да знаете. БайХуй не им удари сериозно рамо още в първият си мандат точно по отношение на складовете и законите относно вноса на горива.

Link to comment
Share on other sites

В никакъв случай!  :laughing:

 

=================

 

Абе що не сте жу сюи след атентатите? Или това е запазено само за шибани френчета? 

Link to comment
Share on other sites

Фейсбук пуснали ли са опцията? Трябва Фейсбук да пуснат опцията, защото какъв е смисъла от солидарност, ако не могат всички да видят, че си солидарен?

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

И картел няма.

Е как ше има!?!

Просто шибаните бензинджийчета от различните по марка бензиностанции, в обедните си почивки си спрятат седянка и си обсъждат текущите и прогнозните цени на горивата. Та по този начин само навличат беди и подозрения на иначе чистите като сълза на сърна горивни босове. А сега парламентарната комисия като излезе със становището си и наложи пълна забрана тия келеши да си хортуват такива работа, кога са на баничка и боза, да ги видим как ще създават такива проблеми!

Тоест, скоро очаквайте истински диференцирани и конкурентни цени на тунджата, така че аре си сипем по една домашнярка :drunk:

Link to comment
Share on other sites

Кое му е циничното ?

Абсолютно подкрепям решението им след цялата полемика от руска страна след атентатите в Европа.

Целия европейски либерализъм се изразява в твоя коментар. Само нашите жертви са "истински" жертви на тероризма, а другите са руснаци. Направо ме е гнус..., а ти си пиши квито искаш глупости.

Link to comment
Share on other sites

Кое му е циничното ?

Абсолютно подкрепям решението им след цялата полемика от руска страна след атентатите в Европа.

И каква е била тази полемика?

Link to comment
Share on other sites

Целия европейски либерализъм се изразява в твоя коментар. Само нашите жертви са "истински" жертви на тероризма, а другите са руснаци. Направо ме е гнус..., а ти си пиши квито искаш глупости.

Нищо такова не съм казал.

 

Но след всички коментари от рашките как Европа си го е заслужила едва ли не заради политиката си към бежанците, какво точно се очаква от същата тази Европа сега ?

 

От друга страна си е съвсем нормална човешка реакция - за нашите страдаме, а останалите кучетата ги яли. Което изразява и виждането на рашките, та така. :)

Link to comment
Share on other sites

Имаше една карта на трагедиите :) Която показва като цяло колко сме лицемерни. Щото в Африка продължават да си гърмят пазари, училища, малкото университети, дори не го отразяват по нашите новини. 

Link to comment
Share on other sites

Целия европейски либерализъм се изразява в твоя коментар. Само нашите жертви са "истински" жертви на тероризма, а другите са руснаци. Направо ме е гнус..., а ти си пиши квито искаш глупости.

Защо трябва да ме интересува и да ми пука какво става някъде из Северна Азия, след като дори на тях не им пука за това какво се случва в Европа, дори напротив - проявяваха нескрито злорадство преди време? Ние поне не злорадстваме, просто ни е безразлично. От къдЯ накъдЯ трябва да се интересувам и да проявавам съпричастие към нещо случващо се в едни северноазиатски територии? Дали територията е Русия, Китай, Виетнам или Мианмар - все тая. И мен ме е гнус, само като си помисля как азиатците ядат кучета, ама гледам да не ми пука много-много.

Link to comment
Share on other sites

Примерче от форума ни относно реакции към терактовете в Европа

 

Все си мисля, че мълчанието е по-добро

Link to comment
Share on other sites

...Която показва като цяло колко сме лицемерни. Щото в Африка продължават да си гърмят пазари, училища, малкото университети, дори не го отразяват по нашите новини. 

 

То дори и не е само до лицемерие, а до новинарска политика - просто не е интересно в коя забита африканска държава нещо си било станало, пък било то и атентат, наводнение, свлачище или нещо друго с жертви.

Link to comment
Share on other sites

A 800+ загинали по пътищата на страната ни през 2016? Или когато са по 1-2ма на ден не е трагедия - ежедневие, фон някакъв си. Но когато се случат 10-тина вече е. Сещаме се за жертвите по пътищата само когато ги отчитаме. И бездействието и липсата на контрол си е държавен тероризъм!

Link to comment
Share on other sites

Защо за Бога?

Кому е изгодно това? Баси хората...

 

Сега ли го прочете? :) Това го казаха още преди десетина дена и досега нищо чудно вече да са изтровили всичките. Подозират, че най-вероятно не става дума за целенасочено тровене точно на лешоядите, а за отровни примамки за други хищници, които лешоядите кълват.

Link to comment
Share on other sites

Хвърляли са отрова срещу вълците, доколкото разбрах. Пет пъти тръгнах да пиша мнението си за съществата, хвърлили отровата и петте го трия...

Link to comment
Share on other sites

Примерче от форума ни относно реакции към терактовете в Европа

 

Все си мисля, че мълчанието е по-добро

И какво точно показваш с това примерче? Че са едни от малкото, които им казват истината в очите ли? Кой е отговорен за създаването на ИД, които бяха уж "умерена съпротива" против Асад? Някакви си ей такива дреболии:

We finally know what Hillary Clinton knew all along – US allies Saudi Arabia and Qatar are funding Isis
Link to comment
Share on other sites

 

И какво точно показваш с това примерче? Че са едни от малкото, които им казват истината в очите ли? Кой е отговорен за създаването на ИД, които бяха уж "умерена съпротива" против Асад? Някакви си ей такива дреболии:

We finally know what Hillary Clinton knew all along – US allies Saudi Arabia and Qatar are funding Isis

 

Ами прочети какво обсъждаме, може и да ти светне лампичката какво показва примерчето ми. 

Link to comment
Share on other sites

Сега ли го прочете? :) Това го казаха още преди десетина дена и досега нищо чудно вече да са изтровили всичките. Подозират, че най-вероятно не става дума за целенасочено тровене точно на лешоядите, а за отровни примамки за други хищници, които лешоядите кълват.

 

 

Хвърляли са отрова срещу вълците, доколкото разбрах. Пет пъти тръгнах да пиша мнението си за съществата, хвърлили отровата и петте го трия...

Вълци, лешояди, лисици, орли...като им гонят стадата има други начини, не да тровиш.Могат да си организират по-добра охрана на животните.Това си е дива природа все пак, едни биват изяждани, за да оцелеят другите.Нищо ненормално.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...