Jump to content
BulForum.com

Да се посмеете малко...


Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Това става...само ако се развали бутона или електрониката под него, тогава какво става. :P  Абе не знам за какво са ви тия прозрачни плоскости - като го правите между стени клаустрофобия ли ви хваща...

Link to comment
Share on other sites

Експресна доставка от Спиди - изпратена в понеделник, трябва да бъде доставена във вторник. След 3 дни опити да ми достигнат адреса в София, казват че били много натоварени и ще могат да я доставят следващия понеделник. При което им казвам да я оставят в най-близкия офис и да не ми търсят пари, понеже иначе ще го запаля. Ето тракинга: https://drive.google.com/file/d/0ByLOqlkr0DflWWNNdVZvQjhTbUk/view?usp=sharing

Link to comment
Share on other sites

Големи боклуци са спиди, последно като ги ползвах ( не по мой избор) умишлено ми държаха пратката едно денонощие, защото искат да изкарат 2 лева повече. Беше си дошла в склада в Пловдив през нощта, но чак на другата сутрин я натовариха да ми я донесат. Рапидо са същите. Еконт нямат грешка - поръчвам нещо следобед и на другата сутрин в 9 най-късно 10 е в местния ми офис. За същата цена, без условия, без доплащания.

Link to comment
Share on other sites

Всичките са един дол дренки, всеки ден ги ползвам. Еконт пък ни трошат пратки на килограм, хем са застраховани и предупреждавам клиента, да гледа. Те обаче не му казват и така той като плати и вземе пратката му викат да си бара ушите...

 

Спиди са АД, в което участва собственика на Рапидо, а са съсобственици и в Омникар, та се сещайте.

 

Спиди сега нямат капацитет, защото куриерите им са по отпуски, а за забавянето в склада е сигурно икономична доставка, там разноса е за 2 дни и ги държат в склада до последно.

 

П.П. Пробвайте веднъж Стар Пост и другите ще ви се видят, като S класа. :D

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

В Новотела в София е с прозрачна стена, но си има трикче. Имаш бутон вътре който при натискане прави стъклото прозрачно или непрозрачно :))

https://goo.gl/photos/DnLpmyVHm9rPfkh96

С тези ваши разкази се сещам, че преди време бях отседнал в някакъв супермодерен хотел в Амстердам където тоалетната беше вградена към леглото и самата тоалетна нямаше врата + стаята нямаше прозорец...

 

Screenshot_from_2017_07_08_21_40_33.png

Edited by Ferante
Link to comment
Share on other sites

Езикът на тялото е много важен.

 

19748420_10212764570124984_3220041304395

https://drive.google.com/file/d/0B90V3FpsVLAiWUIyM0xrazljNWM/view?usp=drivesdk ;)

 

Това също е готино https://twitter.com/SimonNRicketts/status/883353965483741185

;)

Коментарите си струват да бъдат прочетени :D

 

"He's explaining the time he fly his Mig upside down over an American plane and threaten to slap the pilot if he didn't go home."

Edited by ARPAnet
Link to comment
Share on other sites

Уилям Шекспир пушел опиум, написа гениални книги. Кърт Кобейн се друсал с хероин, написа невероятни песни. Криско, поне лепило подишай, моля те!

Link to comment
Share on other sites

19390876_868730736623657_764272865765347

Адидас нацепените батки не го вдигат пред царевските батки!

Така, че не могат да се произнасят компетентно по такива екзЕстенциални въпроси!

Когато помъкнат по половин кубичен метър куха кинкалерия по вратовете и ръцете си, да. Но докато ми се размотават с некви верижки като за пинчери, нека си траят и кротко се къпят в отблясъците от златистите маратонки на божествата от Царево.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...