Jump to content
BulForum.com

Да се посмеете малко...


Recommended Posts

Аз не мога да разбера, какъв олигофрен трябва да си, да ти изпаднат 3 болта без да усетиш. То един само леко да се разхлаби и почва да тропа като спираш... И да, не е невъзможно да ти се развиват редовно, пробвайте цилиндрични болтове на джанта с конусни легла. Аз съм го пробвал и се развиват съвсем редовно. Тъй че по-скоро гумаджията им е някой дебил като мен.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

...пробвайте цилиндрични болтове на джанта с конусни легла.....

 

И кой идиот ще тръгне да завива цилиндрични болтове на джанта с конусни легла и то на кола от висок клас, че и за капак в сервиз на НСО?

Link to comment
Share on other sites

Тотално увиснА като свински мЪди....

Кое му е нормално на този или който и да е друг пловдивски отбор? В Бг има един отбор който е на ниво и това е Лудогорец. Всички други са девета глуха.
Link to comment
Share on other sites

Кое му е нормално на този или който и да е друг пловдивски отбор? В Бг има един отбор който е на ниво и това е Лудогорец. Всички други са девета глуха.

Български футбол няма от години благодарение на БФС!!! Ти си фен на Лудогорец ли? Нека позная другия ти любим отбор е Манчестър Сити?

19366514_1232467073543262_43218342521722

Link to comment
Share on other sites

Български футбол няма от години благодарение на БФС!!! Ти си фен на Лудогорец ли?

Няма втора такава простотия като Бг футбола. Не бих си причинил такова нещо като да го гледам. Споменах Лудогорец понеже са пример как трябва да се правят нещата. За съжаление са единствените. Не съм фен на никой Бг отбор още по - малко пък на Сити.
Link to comment
Share on other sites

Български футбол няма от години благодарение на БФС!!! Ти си фен на Лудогорец ли? Нека позная другия ти любим отбор е Манчестър Сити?

 

 

Никой не го интересува за Българския футбол :) В чужбина, като чуят за България и асоциацията им е Лудогорец. Те дори си мислят, че Лудогорец е Софийски отбор, но това е друга тема на разговор. И тука идва големият въпрос дали феновете правят отбора или отбора трябва да играе добре :) *не съм фен на Лудогорец, но просто ако не друго поне стигат по - напред от останалите отбори.

Link to comment
Share on other sites

Въпреки, че звучи като виц - не е... ;)

 

Столичните катаджии решили да си купят дрон, за да си помагат в работата и да бъдат в крак с технологиите на 21-ви век. Събрали си дребна сума пари и купили машината за около 400 лева, споделиха униформените. Решили да го тестват в двора на столичния КАТ как лети. Направили няколко изпитания, а след това решили да го пуснат на по-голяма височина. Щом катаджиите пуснали дрона да лети, съвсем забравили, че трябва да въведат вGPS-а координати на мястото, където трябва да се върне. На него имало бутон “home” (дом), който бил автоматичен. Катаджиите го щракнали и дронът отлетял в неизвестна посока пред очите им. Чудехме се къде е отлетял – я към „Илиянци“, я към Китай“, шегуват се униформените. По думите им имало и инструкция, която обаче не прочели кой знае колко задълбочено...
Link to comment
Share on other sites

Чък Норис не чака Новата година ... Новата година чака Чък Норис.

 

Когато Марк Зукърбърг направил фейсбук и за първи път влязал в него имал покана за приятелство от Чък Норис.

 

Чък Норис хвърли граната и уби 50 човека. После гранатата избухна.

 

gmail акаунтът на Чък Норис - gmail@chuknorris.com

 

Чък Норис спечелил "Тур дьо Франс" с велоергометър!

 

На Чък Норис всичките му зъби са мъдреци.

 

Малките деца гледат под леглата си и в гардероба за чудовища преди да заспят. Чудовищата гледат под леглата си за Чък Норис...

 

Когато Чък Норис инсталира нов софтуер, той изпраща на софтуерната компания неговите условия за ползване.

 

Чък Норис може да пие вода от чешмата на екс.

 

Чък Норис си има собствен сайт, нарича се интернет.

 

Чък Норис носи каска, когато кара мотор, за да предпази земята от главата си.

 

Чък Норис може да иэстиска портокалов сок от един лимон.

 

Чък Норис е най-известния челист. Може да нацели всеки в челото.

 

Чък Норис може да завие гайка с отверка.

 

Когато Чък Норис иска да се посмее, той чете Рекордите на Гинес.

 

Чък Норис участва във всички серии на "Междузвездни войни". Той играл Силата.

 

На Чък Норис каубойските ботуши са направени от истински каубои.

 

Само Чък Норис може да натисне Ctrl + Ald + Del с един пръст!

 

Застрахователните агенции се застраховат при Чък Норис.

 

Чък Норис може да сложи дограма на Windows XP.

 

Чък Норис има меча кожа пред камината. Мечката не е мъртва, просто я е страх да мръдне.

 

Чък Норис няма проблеми, проблемите имат Чък Норис.

Link to comment
Share on other sites

Шефа на цигански оркестър Идеал се обръща към колегите, които бичат на надиграване в центъра на Разлог. Навън е поне 40 градуса: "кат свършиха дървата, пеехте нека да е лято, майка ви дееба, те ви лято, майка виии деееба шашава".

 

Link to comment
Share on other sites

Чупеща новина от последния час:

Британската певица от албански произход "Рита Ора" била кръсница на оня ром дето ритна германска мома в берлинското метро.

Edited by kodi
Link to comment
Share on other sites

 

 

От форум на Мерцедес (без редакция на грешките!):

„Здравейте! Проблемата е следната. Мен ме изгониха от клуб Порше поради неприлично държание и сега няма къде да питам. Имам 3 въпроса: 

1. Някой да е крал скоро Mercedes ? "А" класа? Трябва ми електрониката 

2. Кога ще оправят пътищата? 

3. Къде е Сиса?

Разяснявам:

Имам зелен Mосквич, дванайстак. 73-а производство... 

Но всичко по него е тунинг. Малко ме дразни бордовия компютър, който ми говори на френски, защото е от Рено Лагуна 2.2 TDI, 96-a и постоянно ме 

пита дали се ебавам като наливам бензин на дизелова кола щото нямал база данни за друга. Седалките ми са Recaro. Подгряващи. Имам модифицирани катапулти от МИГ-21. Климатроникът и DVD системата за car 

theatre ги бях вързал на един бушон и отначало гореше, но сега го оправих. Съраундът в колата е THX, последното на Лукас, след DTS. 

Рисийвъра ONKYO е в багажника, имам 8+1 колони Таной . 

Задният мост отначало го бях направил по идея на Ситроен, понеже французите знаят как да правят коли, но когато я паркирам на неравни терени и колата след изгасяне клекне ниско се удряше в земята и ми трошеше сините неонови лампи по шасито (справка "Бързи и яростни"). Затова сега съм го сменил със заден мост на мерцедес, А класа, и затова ми трябва електрониката по управлението му. Това по първия въпрос.

Второ. Пътищата. Абе оправете ги, общинари и други твари. 

Дупките са изкривили шенкела на предницата. Той е предава изкривяване с 3 градуса. През няколко връзки градусите се увеличават и накрая през хидравликата волана ми е на 90 градуса завъртян. Както карам и колата 

почва да се държи странно. Понеже върви напред, а компютъра засича 90 градусово завиване на волана праща сигнали към ABSa все едно колата се занася и е неуправляема... И той се включва. Първо блокира предно дясно, после задно ляво колело. Колкото и да натискам педала за газта оборотите падат и колата спира, сама си пуска аварийните и праща по GPS-a авариен сигнал до сервиза на АЗЛК в Байконур. Така не може да се кара по тези пътища!

Освен това наскоро ходихме със Сиса на една гонка. След като ги накъсах на две коли разстояние останалите и рекох да я повозя по магистрала. Карам и изведнъж някаква яка дупка. Краш датчика е някакъв пиро-патрон, който се включи, осемте еърбега се издуха и дясната седалка катапултира. Едвам спрях, защото карах с около 250 км/ч и пътя беше станал като нишка. Спирайки се заех да прекъсна аварийните радио сигнали, защото няма нужда от пътна помощ. Тогава се сетих за Сиса. 

Нямаше я. Дожаля ми като си представих как се е изстреляла на 40 м. височина пристегната за катапулта и е наблюдавала отдалечаващия се зелен Mосквич.

Та по третия въпрос. 

Някой да е виждал Сиса? 

Трябва ми седалката обратно.“

Link to comment
Share on other sites

 

Някои са просто класика - бутоните на асансьорите, дето са подредени като блоковете в Тракия, прозрачната баня/тоалетна, стълбите дето свършват в стената, "прозорците" в стената, фотьойлите, на които за да седнеш трябва да се изкатериш по полилея, а #42 с пълна сила важи и за Слънчев бряг примерно... :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Прозрачната баня/тоалетна си е съвсем ок и е нещо стандартно за доста хотели

Вгледай се в снимката и ще видиш, че има вертикална щора.

 

3-33.jpg

 

Ето още един пример:

 

selcy_phototour10.jpg

 

 

Link to comment
Share on other sites

Прозрачната баня/тоалетна си е съвсем ок и е нещо стандартно за доста хотели

Вгледай се в снимката и ще видиш, че има вертикална щора.

 

И със щора - пак си е тъпо, това все пак е баня + тоалетна и не желая "витрина с щора"...а и доколкото виждам щората е толкова символична, че в най-добрия случай може да закрие само да не ти се види задника, а всичко останало си е на показ. ;)

Link to comment
Share on other sites

По нашето море съм виждал нещо подобно, но беше добре направено. Цялата баня беше стъклена, но от 30-40см и нагоре до към метър и нещо беше боядисано стъклото в черно. Така хем е стъклена, хем не смущава тези които я ползват. Поне в някаква степен...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...