Jump to content
BulForum.com

Да се посмеете малко...


Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

София е готова да приеме Председателството на ЕС! 1f3a9.png1f4a6.png1f1ea_1f1fa.pngЛично хидроинжилера на Републиката Ахмед Доган е изградил инсталация 2 в 1 - водопойка с ибрик, която да подмокря гордия столичанин, посредством пожарен кран, мека връзка и 2 гивгира с констипация! ® 

Машалла, ашколсун, аферим, аолин, кокаин, амин! 

 

20257988_10214248839843520_4974031866926

 

20245964_1626457110731563_44636244349441

Link to comment
Share on other sites

Ей тва е да си имаш мечта. За който изпитва трудности с руския...става въпрос за семейство от Бразилия, които след като сключили брак решили, че мъжът ще даде име на детето ако е момче, а жената ще даде име ако е момиче. Вече са родени 13 деца, всички момчета и всички кръстени от баща си, който освен всичко друго е и фен на футбула и ги е кръстил с имена на футболисти, всички започващи с Р. Но са решили да продължават да правят деца до като не се роди момиче.

Link to comment
Share on other sites

 

То това не е много за смях - някак си не е редно да експериментираш с живи хора заради твоите си мечти...В някои общества (дори и в нашето) някои се скъсват от мерак да имат момче, а тоя има 13 броя, ама пък щял да продължава до момиче. И после к'во - като го гледам май не живее в имение, че да има доходи с които да издържа и осигури тия деца, които междувременно растат и си имат своите нужди. Малко като нашата циганска работа - дай да ги правим на конвейер по някаква тъпа причина (или без причина), пък к'вото стане...тя държавата ще дава пари. Явно оня не се влияе от разни реклами на Durex, като тая дето Раптора я сложи над твоя пост. ;)

Link to comment
Share on other sites

Сега тъкмо си сипнах една бира и не мога да не споделя:

В сетор НЕ Е ЛЕСНО ДА СИ ТЪП

Одеве тръгвам за вилата с цел да кося тревата и да пръскам против китайски молец. 15 минути проверявам нещо да не съм забравил

Понеже съм в селски вид по къси работни панталонки и потник, за пръв път решавам да ползвам една чанта тип "телефонен техник", която имам от 10 години, но не ползвам по ... разбираеми причини. 

 

Слагам вътре телефони, портОфейли, зарядно ако реша да преспя, бла бла.... Жена ми на вратата както винаги повтаря на глас - телефон, портфейл, ключове... Сичко ок. 

 

Слизам аз, паля бабината Хонда и смело заминавам, мислейки си как през къде ще минавам, жена ми с моята кола тръгва с детето към аеробиката му.

 

Къмто митницата забелязвам огромен черен облак точно там, накъдето съм тръгнал... Звъня на едни комшии - те пък в Хисаря в тоя момент. Викам си - на хорото съм вече, ще я карам на късмет. Може пък нас да не удари. 
 

Още на разклона за Брейнпол Сити и Брестник почва да капе - аз обаче съм упорит! Горе може да не вали. Действително капе леко. Малко след като завих към Първенец запраска мощно. На борсата имах чувството, че ще ме прасне град.

 

Няколко стотин метра по-нататък пред Ритон - само пръска и слънце се показа... Говорим си в метри. Купувам си аз за вкъщи луканки, суджуци и т.н. и продължавам. 

Още няколко стотин метра пред магазина в Първенец вече дъжд няма, яко пече. Зимам си бира, лападови сърмички за мезе и продължавам. Викам си тук ще да е много късметлийска ситуацията - личи си, че е валяло, но малко и вече съхне. 

 

В Храбрино асфалта сух, от кеф си отварям бирата в движение - викам си тая ако стане - да свърша работата днес - ще черпя.

 

Катеря се бавно с Хондата към Извор - асфалтът дими и съхне за секунди... Пече яко слънце, пуснал съм пак климатика.. Не бързам да се радвам, защото Извор има собствен микроклимат, тотално различен от общия.

 

Пристигам в селото - личи си, че е валяло по-силно и обилно. Викам си поне да напръскам - пак ще е нещо. 

 

Стигам пред вилата - нито един комшия наоколо няма - рай. Обръщам колата, паркирам, слушайки приятни парчета по Енерджи. Гася и посягам към барчето между седалките, където стоят всички мои ключове. И чукът ме удря - това е Хондата, не Шкодата. 

УЛТРАГИГАМЕГА фейспалм в тиквата, погледнах 2-3 неща в двора, па си запалих и хайде надолу... 

 

Та - не е лесно да си прост.... :laughing:  :laughing:  :laughing:  

Link to comment
Share on other sites

Ся, с тебе още една тема... Извор... Точно днес там изскочи една къща /още не съм я гледал/, та...

 

Едит: И не те ли беше срам, сега... Сърми ми се ядат... Еее...

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Ако идем двамата, няма да косиш. По-скоро по пътя ще хванем някой да коси, а ние ще пием, като проблемът е, че няма да може да се приберем вечерта, щото ще сме росни китки... :laughing:  :laughing:  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Много смешен диалог правите...и само вие си го разбирате, така че май ЛС-тата са по-добрия вариант...или пък темата на Теди и Сие...

Link to comment
Share on other sites

Много смешен диалог правите...и само вие си го разбирате, така че май ЛС-тата са по-добрия вариант...или пък темата на Теди и Сие...

 

Той смешен, ама за хора в нашето състояние, си е направо високоинтелектуален. Това за общото състояние, го разбрахме сутринта де, ама...

Link to comment
Share on other sites

Нещо чувството ми за хумор се извращава.... На това клипче дори не издишах по-внезапно.

Не е в теб проблема. Аз даже изражението не си смених.

Link to comment
Share on other sites

Не знам кой си губи времето да снима такива "смешни" ситуации - сега го пуснах да видя за какво говорите и установих, че "актьорската" игра е потресаваща, на ниво "първокласник рецитиращ заучено стихотворение". ;)

Link to comment
Share on other sites

Ми проблема си е у вашия телевизор. Смешките са хубави, а актьорската игра е по-добре такава да е, обаче на хубава тема като тази, отколкото 90% от глупостите дето ги правят разните наши комици напоследък.

 

П.П. ето ви нещо за душата, сигурно ще ви хареса :D

 

Edited by instinct
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...