Jump to content
BulForum.com

Да се посмеете малко...


Recommended Posts

...и момичето си го заслужава ли?

 

И то на сватбата си...оня да покаже пред всички какъв мъжкар е и какво я чака занапред....

 

А Чефо ще го пратим да живее в Турция или някоя подобна мюсюлманска страна - ще му дойде дюшеш с кадъните... :P...ама преди това трябва да го обрежем, че някъде може да го бият с камъни. :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Не съм сигурен как да тълкувам коментарът ти. Искаш да кажеш, че това на клипчето е нормално поведение и момичето си го заслужава ли?

Както намериш за добре. Не, не е нормално и от двамата. Тя трябваше да спре по-рано или той да и го намекне. Но... Който търси - намира, са казали хората ;)

И то на сватбата си...оня да покаже пред всички какъв мъжкар е и какво я чака занапред....

 

А Чефо ще го пратим да живее в Турция или някоя подобна мюсюлманска страна - ще му дойде дюшеш с кадъните... :P...ама преди това трябва да го обрежем, че някъде може да го бият с камъни. :lol:

Няма нужда. И така ми харесват пилето :)
Link to comment
Share on other sites

Това и аз го гледах вчера :D Тия лелки грам не ги ебе от този с патлака :lol:

 

Това май всички дето имат ФБ го гледаха :)

 

Както намериш за добре. Не, не е нормално и от двамата. Тя трябваше да спре по-рано или той да и го намекне. Но... Който търси - намира, са казали хората ;)

Няма нужда. И така ми харесват пилето :)

 

Стефче, не е ясно тя дали прави нещо нарочно и колко пъти го прави. Каквото и да е обаче - подобна реакция говори за тежък дебилизъм, омесен с имбецилизъм и късопишковщина от високия клас. 

Link to comment
Share on other sites

Без значение кой е прекалил, това не е адекватен начин за справяне със ситуацията. Представи си да реши да му спретне някоя шега на тоя нещастник. Какво ще я прави тогава? Ръцете ли ще ѝ реже?

 

Аз например бих се обърнал и бих си тръгнал на шега. Ще има много по-закачлива нотка от това да я бие през ръцете. Това на видеото не е брак, който трябва да се състои. Това ще е мъчение и за двамата, но най вече за момичето.

Link to comment
Share on other sites

....

 

Нервите му издържаха точно 3 секунди - по таймера на клипа...така я прасна, че онази изпусна и вилица, и всичко. А се предполага, че в този ден ще има веселие, закачки и кодоши - хубаво, че оная не се пробва с "настъпването" кой ще командва в къщата, понеже не ми се мисли оня нервният как можеше да реагира. ;)

Link to comment
Share on other sites

 Това ще е мъчение и за двамата, но най вече за момичето.

Много далеч от истината, колега!

В мюсулманския свят жената (в почти сто процента от случаите) е просто част от движимото имущество на човека и е разпределена в графа - Мулти функционални уреди.

Та в този ред на мисли, на амуджата му е точно през липсващото му краекожие за брака, стига пингвинката да му шъта, подгъзува, ражда паразити на конвейер и... да му не кръшка.

 

П.п. Само за сведение относно нищожността на жената в онова общество ще те светна, че според нЕкои техни изтъкнати мъдреци - Мъжът не бива да млати жена си с тояга по-дебела от палеца му*. Понеже според онзи педофил и овцеебец, дето го имат за пророк - Жената е създадена от Бог за да радва мъжа си и да му служи (помага). Ерго, ако вземе да я извърти с някой ръбат кърпел, може да я загрози или осакати, така че да не може да изпълнява нещото, за което е създадена. Сиреч, пълноценно да радва и служи.

 

*Друг е въпросът, че има хора с наистина дебели палци....

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

......Жената е създадена от Бог за да радва мъжа си и да му служи (помага)....

 

Колко удобно, нали? Че и повече от една даже дават...стига да можеш ги изхрани всичките. :laughing:

 

..................

 

Простотията с плакатите и лозунгите тръгва от Съюза, понеже за разлика от нас, те имат предварителен опит от около 25 години. А иначе човек наистина може да попадне на доста интересни пропагандни плакати - като тоя в спойлера долу, който звучи доста актуално и днес...хеле пък на 1-ви юни. :P

 

 

1245.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Колко удобно, нали? Че и повече от една даже дават...стига да можеш ги изхрани всичките. :laughing:

 

 

Простотията с плакатите и лозунгите тръгва от Съюза, понеже за разлика от нас, те имат предварителен опит от около 25 години. А иначе човек наистина може да попадне на доста интересни пропагандни плакати - като тоя в спойлера долу, който звучи доста актуално и днес...хеле пък на 1-ви юни. :P

 

 

1245.jpg

 

Като си говорим за лозунги, виж ми първия ред от сигнатурата :))

Link to comment
Share on other sites

И после защо дори не се съмняваме, че нещо може да е фейк...  :moon:  

МЕГА ДЕБИЛ!!!  :laughing:

 

Обаче как хитреците СВЕТКАВИЧНО почват да правят пари не е истина...

Link to comment
Share on other sites

Само ако нещо свише ме беше ударило миналия уикенд и да бях ресгистрирал домейна covfefe.com ... :lol:

 

Още по темата:

 

DBOPbE2W0AIGmhA.jpg

 

DBKqEGPW0AMuhvq.jpg

 

DBOTJVKV0AA2sWF.jpg

 

DBQ4s79VoAEWkPQ.jpg

 

funny-covfefe-reactions-donald-trump-fb6

 

DBJtP6PUAAIDsaV.jpg

 

covfefecode.png?1496235357

Link to comment
Share on other sites

 

Принцесата на Иран Анис, която имала 145 обожателя 13 от, които са се самоубили, защото не им била пуснала…

 

FAKE. 

Link to comment
Share on other sites

Ама баш Фейк е, обиколи ФБ, доказаха, че това е мъж от некъв цирк и няма МЕКО казано нищо общо с Иран, но пък НЪЛИ! Требе да има упорити балъци все пак.

Link to comment
Share on other sites

Аха...явно просто кисне редовно във фейса...а аз като си нямам акаунт съм спасен от подобни снимки, дето може да ти докарат среднощни кошмари. Ама що ли ми се струва, че и ти не оставаш по-назад от него в кисненето... :evil

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...