Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата (Нова тема)


Veno

Recommended Posts

  • Replies 13.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Just now, tedy said:

Не смятам съвсем така, че едни такива думи говорят за мисъл единствено за себе си. Какво може да каже човек.... ако разбира се са искрени (в което и аз се съмнявам де). Свърши светът ми - осъзнавам какво съм направил, за мен вече няма живот, не мога да живея с тази мисъл, и все от този род. Дали изпитва вина е отделен въпрос, никой не знае, освен него. Да не сме 100% предубедени, винаги има вероятност нещо да не е съвсем както е представяно по телевизията. Да не се превръщаме в някакви диви народи, които вярват на всичко, което им се каже по медиите. Просто така го казвам, по принцип. Само между другото - готови сме с камъни като в някои много диви народи и исторически времена, да утрепем някой само защото сме луди и вярваме първосигнално на всичко, което някакси не ни отърва. Затова трябва да се залага на правосъдие, иначе си оставаме едни диваци. Е, зависи кой къде иска да се числи и към какво се стреми в този живот.

 

Има много неща, които може да каже. Той е съкрушен и депресиран, не защото е убил някой, а защото знае какво следва.

Има вероятност, но аз не вярвам. Пречерняло му, но това другите пасажери в колата дали са го видяли или сега си го измисли? Иначе на мен ми е ясно, че това се случва. Една приятелка така беше минала през бариерата на Билла с колата. Завила да влиза в паркинга и следващия спомен е как колата е спряла и бариерата е счупена.
А и в случая медиите не сочат пръсти. Те цитират, а аз си правя извод въз основа цитираното. Такива и трябва да са медиите. Безпристрастни.

 

Трябва да се залага на правосъдие, но както сме видяли, правосъдието не е равно за всички и тази безнаказаност на единици, започва много сериозно да дразни.

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, mIRCata said:

При бай Ставри!


Там напълно доброволно отива Токев, който абсолютно нищо лошо не направи, освен че се изложи като кифладжия пред цяла България. Нито се е състезавал, нито е убил някого. Съвсем лесно можеше да се измъкне с не много пари. Мислим дека разликата е осезателна.  

Link to comment
Share on other sites

Аха Видене викаш да стане като с Милен Цветков, че чак тогава да почнат да го съдят Токев ? 

 

Нищо лошо не е направил, само кара пиян на гъз... 

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, kotora said:

Аха Видене викаш да стане като с Милен Цветков, че чак тогава да почнат да го съдят Токев ? 

 

Нищо лошо не е направил, само кара пиян на гъз... 


Не става въпрос затова - пробвай да мислиш. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, RaptoR said:


Винаги и всеки път 

vqzcmSn.jpg

Не - знам, че твойта уста цял полк да $%ре в нея не може я затъкна като в старата приказка, но определено грам не ме интересува какво правиш с времето си. 
За долната част пък няма измислен фейспалм - смя ли се сам като го написа? 
Няма да ревеш тогава - краткия ми отговор. Предизвикваш умишлено това развитие, след това цивриш. Интересно ми е какво се върти в главицата ти... Вероятно че с тъпите си провокации предизвикваш нещо различно от смях в мене? Ти си като петокласник, по-сле си и от петокласник... 

 

Ти докога си мислиш, че ще я караш така и хората тук ще ти търпят просташкия тон? За някакъв богопомазан и много важен ли се имаш? Някакво величие ли си, какъв си, че обиждаш наред с комичното си снизхождение и очакваш да оставаш безнаказан до безкрай?


@Godfather Явно е, че за 2 месеца промяна няма. Няма и да има. Бих желал максимално да се дистанцирам от мегаломанията на този ... индивид и да бъда премахнат от групата на модераторите. Както вече написах, да си модератор на нещо, което не можеш да модерираш е подигравка с личността и времето ми. Не съм лична прислужница или иконом на RaptoR, за да тичам наляво, надясно и да му подреждам мненията, докато той погазва всяка точка от правилника на форума и ми обяснява как нищо не правя и "защо изобщо си модератор ти питам аз??". Вероятно това е причината да си мисли, че е нещо повече от останалите. Защото му се "прислугва", докато той използва форума за трибуна на .... не съм сигурен вече какво.

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, w00x said:

 

Ти докога си мислиш, че ще я караш така и хората тук ще ти търпят просташкия тон? За някакъв богопомазан и много важен ли се имаш? Някакво величие ли си, какъв си, че обиждаш наред с комичното си снизхождение и очакваш да оставаш безнаказан до безкрай?


Случайно да то прави впечтление, че само и единствено с теб водя такива разговори по този начин? Да си видял с някой друг да комуникираме така?
Случайно да ти прави впечатление, че винаги ти довеждаш нещата до този момент? ВИНАГИ! Всяка една размяна на реплики се превръща в три страници попара. Аман! 
Случайно да ти прави впечатление, че грубото ми отношение е просто последното нещо, което оптитвам, белким престанеш? В смисъл всичко друго съм опитал, а нямам намерение да хабя часове в писане и нерви да ти се обяснявам цял живот? Достатъчно хиляди часове съм посветил на този форум в полезна работа, не смятам вечено да губя още и още с тебе.  Кой си мислиш, че си ти пък да питам аз? 

ЕДИТ: И още едно последно нещо - смяташ ли че са ми приятни на мене тия вечни напълно безсмислени разправии? 

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, RaptoR said:


Случайно да то прави впечтление, че само и единствено с теб водя такива разговори по този начин? Да си видял с някой друг да комуникираме така?
Случайно да ти прави впечатление, че винаги ти довеждаш нещата до този момент? ВИНАГИ! Всяка една размяна на реплики се превръща в три страници попара. Аман! 
Случайно да ти прави впечатление, че грубото ми отношение е просто последното нещо, което оптитвам, белким престанеш? В смисъл всичко друго съм опитал, а нямам намерение да хабя часове в писане и нерви да ти се обяснявам цял живот? Достатъчно хиляди часове съм посветил на този форум в полезна работа, не смятам вечено да губя още и още с тебе.  Кой си мислиш, че си ти пък да питам аз? 

ЕДИТ: И още едно последно нещо - смяташ ли че са ми приятни на мене тия вечни напълно безсмислени разправии? 

 

1. Да, видял съм.

2. Не. Може да погледнеш последния разговор и кой ги доведе до тази фаза. Предните не са изключение.

3. Не. Грешен подход имаш.
Аз може да съм никой за теб, но поне пазя добър тон. За разлика от теб.

 

А на мен да не смяташ, че са ми приятни? Защо ги започваш изобщо? Всеки път, без изключение. Има хронология, може да я прегледаш ако ти се занимава. Както казах обаче, за това няма нужда, защото има пресен пример.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, w00x said:

Защо ги започваш изобщо? 


Пак да те питам - от коя планета падаш? Четеш ли какво пиша, разбираш ли го? 
Я виж сега колко пъти по-точно се опитах да сложа точка и да се спре и #КОЙ продължава и продължава и продължава и продължава като ВСЕКИ ПЪТ без изключение докато я докараме до грубиянщините. 
То верно, че правим 85% от контента на форума, но на всички вярвам им писна от едни и същи безсмислени тъпотии.
 

Quote

И понеже на вкус ин а цвет товарищи нет, излишно е да спорим по тия въпроси. Пак ще стигнем до обичайния край. 


 

Quote

Направо спестявам на аудиторията 3 страници и директно отиваме на финала, където както винаги не си разбран.


 

Quote

Тебе докато не ти ги тегля няма да си затвориш устата.

 

Link to comment
Share on other sites

Другари и другарки, очаквайте скоро нещо много грандиозно да се случи. Нещо нечувано и невиждано досега в Булфорум! :D

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Sothbiss said:

Другари и другарки, очаквайте скоро нещо много грандиозно да се случи. Нещо нечувано и невиждано досега в Булфорум! :D

 

Ko?

Link to comment
Share on other sites

Да не се жениш за някоя прикрита съфорумка? 

Виден, виждаме се когато кажеш. Следващата седмица ми е леко натоварена... Но след това може да се видим и да обсъдим. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Mockingbird said:

Виден, виждаме се когато кажеш. Следващата седмица ми е леко натоварена... Но след това може да се видим и да обсъдим. 

 
Дай да се постопли малко, че буквално не ми се излиза от къщи без спешност... Мислех си, че ти имам телефона, но не го намирам, я ми го прати на ЛС ако обичаш. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Sothbiss said:

Другари и другарки, очаквайте скоро нещо много грандиозно да се случи. Нещо нечувано и невиждано досега в Булфорум! :D

Да не го закриваме форОма вече...?

Link to comment
Share on other sites

Имам 4 от описаните 5 симптома на омикрон при ваксинирани. Аз не съм, ама го карах. Хрема, кихам, и глава ме боля, сега и гърлото тази нощ ме удари и гласа ми е пресипнал. Хем основно излизам колкото за голямата да докарам/закарам на училище ипак съм го лепнал в някой магазин за храна явно. Ще взема да се чуя с личната лекарка и ще се изолирам за по сигурно. 

Link to comment
Share on other sites

Бързо да се ооравяш.

 

Омикрон минава с такава скорост през всички, че скоро няма да има човек който да не го е карал. За 2 дена минава всичко. Ваксините не помагат за него. И тук идва момента, че много почнах да се ядосвам за въпросните ваксини. Смениха всички сертификати да важат малко, а ваксината е за стари щамове. В момента се получава така, че до края на март трябва да си сложа бустерна доза за стар щам... На всичкото отгоре и бета изкарах и омикрон.

Link to comment
Share on other sites

Ако не беше кихането, просто за мен си е поредната сезонна настинка. Нямаше да обърна внимание. Но тези дни наистина се усетих, че се бях разкихал, преди да почне яката хрема. Чак малката щерка викаше "наздраве тате". Само заради това мисля, че е омикрона. Прекалено е странен симптом. Другите как да е.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, netrootbg said:

 

Омикрон минава с такава скорост през всички, че скоро няма да има човек който да не го е карал. За 2 дена минава всичко. Ваксините не помагат за него. И тук идва момента, че много почнах да се ядосвам за въпросните ваксини. Смениха всички сертификати да важат малко, а ваксината е за стари щамове. В момента се получава така, че до края на март трябва да си сложа бустерна доза за стар щам... На всичкото отгоре и бета изкарах и омикрон.

Изчакай поне да пуснат специалните ваксини за Омикрон. В момента преминават клинични изпитания за безопасност. Макар че след като си ги изкарал, освен за сертификат, няма за какво да се ваксинираш. 
Моя изтича май месец, и не смятам да слагам бустер.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, XMD said:

Изчакай поне да пуснат специалните ваксини за Омикрон. В момента преминават клинични изпитания за безопасност. Макар че след като си ги изкарал, освен за сертификат, няма за какво да се ваксинираш. 
Моя изтича май месец, и не смятам да слагам бустер.

 

Това потвърдено ли е? Преди месец четох, че още не са излезнали със становище дали е нужна промяна на формулата за новия вариант.

Link to comment
Share on other sites

Сутринта чух в Германия вече, ако си с векторна ваксина, щяло да се счита, че нямаш завършвен ваксинационен цикъл. Ще трябва задължително да си шибнеш една доза Модерна или Файзер, а за буст също една от тях.  

Това се превръща в ебахти долната пропаганда на тия две фирми. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...