Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата (Нова тема)


Veno

Recommended Posts

Не знам с какъв акъл им давате на тия деца да го гледат тоя канал и още няколко други. Заглеждали ли сте се колко малоумни са детските предавания по тия канали? 

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 13.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 minute ago, RaptoR said:

 

СЪТРАШНО ТЪП СИ !!!!! Защо трябва и в неделя вечер да ни го доказваш? 

 

 

Неделя вечер с какво е по-различна от всяка друга вечер? Или ден.


А между другото, ти кога слизаш?

 

Пак ли си напънал ракията от Петък? Ако ти сложат дрегер на логин екрана на Уиндоуса, ще забравиш как се пуска браузъра..

Link to comment
Share on other sites

Just now, w00x said:

 

Неделя вечер с какво е по-различна от всяка друга вечер? Или ден.


А между другото, ти кога слизаш?

 

Пак ли си напънал ракията от Петък? Ако ти сложат дрегер на логин екрана на Уиндоуса, ще забравиш как се пуска браузъра..

 
Така е - всяка вечер си все същия... Просто не знам още колко вечери и/или дни ще те изтрая... :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, RaptoR said:

 
Така е - всяка вечер си все същия... Просто не знам още колко вечери и/или дни ще те изтрая... :laughing1:

 

Колкото - толкова. Ако ти дойде в повече, винаги е вариант да спреш да се опитваш да комуникираш тук. Така или иначе с годините само по-зле става.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, w00x said:

 

Колкото - толкова. Ако ти дойде в повече, винаги е вариант да спреш да се опитваш да комуникираш тук. Така или иначе с годините само по-зле става.


Аз няма да спра да комуникирам с нормалните хора в тоя Форум, просто ще трябва да се отърва от ненормалните - ДОКАЗАНИТЕ ненормални, вечно грешни, тотално объркани, винаги неразбрани и прочее.. 

 

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, RaptoR said:


Аз няма да спра да комуникирам с нормалните хора в тоя Форум, просто ще трябва да се отърва от ненормалните - ДОКАЗАНИТЕ ненормални, вечно грешни, тотално объркани, винаги неразбрани и прочее.. 

 

 

Интересно. Как ще стане това "отърваване" по-точно?

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, w00x said:

Интересно. Как ще стане това "отърваване" по-точно?


Не съществува начин да не бъдеш неразбрал и окензинен пак, така че няма да се хабя да обяснявам. 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, vikktorpenchev said:

Хора, много навътре го приехте.  Много буквално. Хабите ресурси ненужно. 

 

Ами... с подобна реакция, как да го приемем? Обиди, основно. За пореден път.

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че когато човек си е природно прост - то е за цял живот, без значение колко си надарен в други области. Мдам, мисълта ми е за балканското тарикатче Джокович, който има все по-голям шанс да бъде запомнен като такъв, вместо като най-големия тенисист в историята. И то защо - само за да него "чипират" с мръсната ваксина. Значи не знам всички тия, дето се прехласват по малоумно-идиотското му изпълнение дали си дават ясна сметка какво Джоката е поставял от двете страни на везната, когато е претеглял ситуацията преди да вземе въпросното решение. Отстрани изглежда изобщо да не го е правил. Иначе няма как да си обясним, как изобщо е възможно "чипирането" да излезе по-тежко от десетилетията "кървави" битки на корта, всякакви лишения в преследването на титли, уникалното постижение да си на крачка от историческия връх в тениса за всички времена плюс десетките милиони долари в спонорските договори. И всичко това последното зачертано с един замах щото ... земята е плоска и искат да ни чипират! И да отбележим също така, че милиони хора по света биха се отказали на драго сърце от жизненоважен орган, ако златната рибка им предложи да ги постави в ситуацията на Джокович. :Facepalm::Facepalm::lol:

Link to comment
Share on other sites

Джокович е промит мозък. Казват, че вероятно жена му е виновна. Ама след като беше писал в туитър коментар под пост на Бил Гейтс, че хората вече знаят - не мисля, че има какво повече да се каже. Просто е промит мозък. В своите очи той е боецът срещу новия световен ред. Ама... това, че си добър в едно, не означава, че не можеш да се изложиш като кифладжия. Примери бол - Том Круз и сциентологията, Хоаким Финикс и веганските му изцепки, Кръстника и снимките :lol:

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, RaptoR said:


Ти си некъв култ, честно!!! :Facepalm::Facepalm::Facepalm:

Понеже си Мисир и трябва да ти се обяснява допълнително и бавно, имах предвид снимката от горния ти пост. :lol:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Godfather said:

Понеже си Мисир и трябва да ти се обяснява допълнително и бавно, имах предвид снимката от горния ти пост. :lol:


Абе ти след наакване мажеш повече от Ангел бре!!! :laughing1:
И какво общо имам АЗ с твоите осирации, за които справедливо те поднасят? :effemine2:

=================================


Мога ли да си изискам новата книжка от РПУ или трябва да се вра из КАТ? Че както си и знаех ми изтече незабелязано

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, RaptoR said:


Абе ти след наакване мажеш повече от Ангел бре!!! :laughing1:
И какво общо имам АЗ с твоите осирации, за които справедливо те поднасят? :effemine2:

=================================


Мога ли да си изискам новата книжка от РПУ или трябва да се вра из КАТ? Че както си и знаех ми изтече незабелязано

Аз така случайно видях, че моята изтича след 1 седмица и пуснах бърза поръчка хаха. 

Link to comment
Share on other sites

На Джокович грешката му беше, че демонстративно показа на всички, че е пуснат с медицинско изключение. А нищо чудно и да са му го дали, точно заради статута му и да са му казали тънко "мълчи си", но той реши да се изтъпани. Иначе никой нямаше да му обърне чак такова внимание, хората щях да решат, че е вероятно ваксиниран и всичко щеше да отмине бързо. 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, kotora said:

Аз така случайно видях, че моята изтича след 1 седмица и пуснах бърза поръчка хаха. 


Аз добре си знаех, че изтича на 10-ти и още по-добре си знаех, че ще забравя... Отделно с тия карантини и тъпотии... Малко след три днес се пробвах да ида - във Второ такава лудница не съм виждал отпреди 20 години поне... И половината хора заради ковид вън на студа. Незабавно филма Кръгом и пак напред...  

Link to comment
Share on other sites

С баща ми ноември ходихме да си сменим книжките, понеже ни изтичаха декември. Има по няколко човека. Наложи ми се да чакам малко повечко, след 15 дни като си я взимах. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...