Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата (Нова тема)


Veno

Recommended Posts

  • Replies 12.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 hour ago, w00x said:

 

Това потвърдено ли е? Преди месец четох, че още не са излезнали със становище дали е нужна промяна на формулата за новия вариант.

Сума ти колеги го изкараха. Кой с 2 дози, кой с 3. Ваксините не пазят от Омикрона. Аз хем съм го карал, след това ваксиниран и пак се заразих. Един от колегите декември месец сложи трета доза и пак се разболя.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, charmock said:

Ти сериозно ли?

 

Смисъл? Защо да не съм сериозен? В болниците например (в България), почти те броят "неваксиниран" ако си ваксиниран с Джонсън малко след въвеждането на зеления сертификат.  Те няма как да ти кажат "не си ваксиниран" или "този сертификат е фалшив", но видях как ме изгледа санитарката, докато чакаше да ѝ кажа с каква ваксина съм ваксиниран и кога.

 

2 minutes ago, netrootbg said:

Сума ти колеги го изкараха. Кой с 2 дози, кой с 3. Ваксините не пазят от Омикрона. Аз хем съм го карал, след това ваксиниран и пак се заразих. Един от колегите декември месец сложи трета доза и пак се разболя.

 

То от заразяване нищо не може да те опази. Освен мерките.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, w00x said:

 

Това потвърдено ли е? Преди месец четох, че още не са излезнали със становище дали е нужна промяна на формулата за новия вариант.

Днес го прочетох тук. 
https://novini.bg/zdrave/bolesti/700512

Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Въпреки лошите ревюта, HBO обмисля втори сезон на “Просто ей така”.

Критици и фенове останаха недоволни от новия сериал и го определиха като странен, фалшив и честно казано ужасен.

Излезе официалният трейлър на продължението на “Сексът и градът” (видео)

Негативната реакция обаче мотивира HBO да се завърне с по-добър втори сезон, за да се докаже пред зрителите. Все още не е потвърдено дали ще продължим да гледаме Кери, Миранда и Шарлот на малкия екран.

Въпреки лошите ревюта, HBO обмисля втори сезон на "Просто ей така"
Въпроси около бъдещето на сериала започнаха, след като Крис Нот, който играе Тузара, бе обвинен в секуално насилие.

Това стана известно малко след премиерата на първия епизод, а в следващия се сбогувахме в Тузара след внезапната му смърт, причинена от сърдечен арест.

 


Ей тва е либерастката действителност - посочва те някой с пръст и си заминаваш. Нито е доказано нещо, нито има официална присъда - нищо. Някакви спрънджи те набелязват и край. В страната, в която си "невинен до доказване на противното". Да измрете до крак дано, шибани либерасти, съсипахте света...  

Link to comment
Share on other sites

Сега гледах данните на Дания - 50К заболели - 20 починали. Ние 10 000 заболели - 70 починали. Ама ония гонят 90% ваксинирани. Чух, че смятали да махат и мерките.

Испания подобно - 300 000 случая(30 пъти над нас) 250 починали. 4 пъти само над нас. Те също гонят 90% ваксини. Все се пада под 1 на 1000. а ние тука 7 на 1000. Тъпо племе.

 

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, RaptoR said:

Миро, не те знам дали гледаш из ФБ кво се вихри... Дебилщината е потресающа, невиждана! 

Избягвам. Влизам колкото да видя има ли нещо смислено в една група. Избягвам четенето на странични неща. Особено след като игнорирах едната ми първа братовчетка, че ми писна да и оборвам глупостите и да ѝ обяснявам, как това дето пуска  оборва изказванията ѝ, които вади като изводи от долу.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Godfather said:

Баси якото спускане ударих днес. :)

 

 

cypress-12.jpg

Офф аз се чудя кога ще отида. Може би Другата неделя ще прежаля 70лв и ще ида на Боровец :D 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, kotora said:

Офф аз се чудя кога ще отида. Може би Другата неделя ще прежаля 70лв и ще ида на Боровец :D 

Евтинийка. Мен ме дерат със $100 за това. :lol:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kotora said:

Да бе ма не са 3 писти на кръст ;) 

Которе, това не е Уислър с хилядата писти. Това е едно локално нещо на 10 минути от къщи (Cypress Mountain), където има два ската за спускане с десетина писти и няколко лифта. Не вярвам Боровец да е по-зле като писти, иначе това нещо е уникално като природа, щото се виждат океана и всички чукари насевер до Уислър. Обаче на Уислър ти режат тиквата от кръста нагоре със $190. :lol:

 

ПП. Ето къде се вижда Уислър на тази снимка, заснежения връх в далечината под стрелката. :)

whistler.jpg

Link to comment
Share on other sites

Тея трябва да ми плащат по 100$ на час да си посинявам задника и да умирам от студ. То си има и обяснение де, мразя студ и още повече сняг. Предпочитам в това време да ида при каките на Копакабана и да гледам мадамите по монокини отколкото да ми замръзва сопола на носа.

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, jozo said:

Тея трябва да ми плащат по 100$ на час да си посинявам задника и да умирам от студ. То си има и обяснение де, мразя студ и още повече сняг. Предпочитам в това време да ида при каките на Копакабана и да гледам мадамите по монокини отколкото да ми замръзва сопола на носа.


Жорка, тая сценка помниш ли я? 


23UV3xO.jpg

Някой друг има ли проблем с директен драг и дроп на снимка в пост? 

 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, RaptoR said:

Аз и от двата си компютъра не мога да го направя... Ти мани ами и ръчно не виждам опцията къде беше. 

Вероятно зависи и от темата.


scr.jpg.15f97d381a41ce40ca905caba88f22a0.jpg

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Godfather said:

Евтинийка. Мен ме дерат със $100 за това. :lol:

Аз утре мисля да ходя на Jahorina. Имам карта за 10 посещения и още не съм я ползвал. Излезе ми 370 лева...

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, jozo said:

Тея трябва да ми плащат по 100$ на час да си посинявам задника и да умирам от студ. То си има и обяснение де, мразя студ и още повече сняг. Предпочитам в това време да ида при каките на Копакабана и да гледам мадамите по монокини отколкото да ми замръзва сопола на носа.

Всеки си има хоби :) С подходящата екипировка не е чак толкова студено. Термо-бельо, полар, добър панталон и хубаво яке. 

 

@Godfather на Боровец проблемите са други освен малкото писти, ако духа горе на Маркуджиците. Примерно нескопосаното обработване, не застъпват като хората и се получава един бордюр, който като замръзне и можеш спокойно да си се отшиеш на него. Последното ми по-скандално падане беше точно на Боровец при което си разтегнах вътрешна коленна връзка и 2 месеца бях аут и след това карах с наколенка. 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, kotora said:

Езерата, ако нямаш лопати не е мн оферта. Аз от 2години се каня да си взема по-широки ски. 102mm на талията. 


Езерата викаш...

69973-714x800.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...