Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата (Нова тема)


Veno

Recommended Posts

2 minutes ago, Dunc said:

С баща ми ноември ходихме да си сменим книжките, понеже ни изтичаха декември. Има по няколко човека. Наложи ми се да чакам малко повечко, след 15 дни като си я взимах. 


Е то и в районнот са по 3-4 човека. Да не би случайно за книжки да имат отделни гишета? Щото и днес само отвън пушеха над 20 души, а вътре колкото пъти съм ходил е пълен панаир.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Доколкото си спомням, бяха удължили срока на всички лични документи с шест месеца след изтичане заради пандемията.Нямам идея важи ли още... за да не се буташ студа де.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, HEMO said:

Доколкото си спомням, бяха удължили срока на всички лични документи с шест месеца след изтичане заради пандемията.Нямам идея важи ли още... за да не се буташ студа де.


О, нямам НИКАКВО намерение. Явно има нещо, защото втори човек ми казва за книжка, че няма грижи. 

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Godfather said:

Минава ми през главата, че когато човек си е природно прост....

За мен остана пълна загадка защо не се сдоби с един сертификат,при неговите финансови възможности... австралийците щяха да мирясат,щеше да си играе като пич.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, RaptoR said:

Асене, това май сме го гледали отдавна :bgrin:
И дали не го беше пуснал именно ти... 

Ам излезе ми като спомен във фейса, тъй че нищо чудно да съм го поствал и тук преди. Извинявам се за което.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, HEMO said:

За мен остана пълна загадка защо не се сдоби с един сертификат,при неговите финансови възможности... австралийците щяха да мирясат,щеше да си играе като пич.

Щото някой щеше да изпее за тая схема. Нали е анти-ваксър пък ся изведнъж е със сертификат, ще лъсне много мощно :D 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, charmock said:

Ам излезе ми като спомен във фейса, тъй че нищо чудно да съм го поствал и тук преди. Извинявам се за което.


Няма какво да се извиняваш, просто веднага се сетих, че тук вместо да гледат водката веднага почнаха да плямпат срещу Русия. :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, kotora said:

Щото някой щеше да изпее за тая схема. Нали е анти-ваксър пък ся изведнъж е със сертификат, ще лъсне много мощно :D

И това го има,ама срещу едни пари ще го боднат с водица пред камерите...

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, RaptoR said:

Няма какво да се извиняваш, просто веднага се сетих, че тук вместо да гледат водката веднага почнаха да плямпат срещу Русия. :laughing1:

 

Коментарът ми веднага след публикуването на клипа тогава:

On 1/19/2021 at 7:56 PM, plameni said:

Румънците доста са се постарали. "Напипали" са някои особености на руската душа и успешно ги експлоатират..

 

Както се разбра наскоро, в други армии също има подобни изцепки :lol:

On 12/28/2021 at 11:52 AM, netrootbg said:

през какви неща е минало въпросното уиски: хеликоптери, хамъри, частни военни компании...

 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, plameni said:

 

Коментарът ми веднага след публикуването на клипа тогава:


Знаех си, че ако има някой да помни подробности - това ще си ти! :laughing1: 

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, RaptoR said:


О, нямам НИКАКВО намерение. Явно има нещо, защото втори човек ми казва за книжка, че няма грижи. 

 

 Да не се бъркаш с голямата опашка отпред, която е на самия паркинг ? Там е за друго, там чакахме след това да сменим талоните на колата. За книжките е отстрани в един вътрешен двор се влиза, който се намира в дясно от тая опашка. 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, plameni said:

 

Коментарът ми веднага след публикуването на клипа тогава:

 

Както се разбра наскоро, в други армии също има подобни изцепки :lol:

 

 

4 hours ago, RaptoR said:


Знаех си, че ако има някой да помни подробности - това ще си ти! :laughing1: 

@plameni е младо момче и ги помни тези работи. На нас и Гинко Билоба вече не ни помага. :)

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kotora said:

На Волга последните пъти като съм ходил, нямаше почти никой, ама тва беше преди година точно. 


Пълна лудница и днес! А иначе не е лошо да помни човек, че искат медицинско за книжка... Добре че имах да си прибирам личната карта, та да не чакам на халост половин час от обедната почивка. 
 

1 hour ago, charmock said:

 

@plameni е младо момче и ги помни тези работи. На нас и Гинко Билоба вече не ни помага. :)


Ние си имаме водка за целта. хич ми не пука за помнене, честно...
 

1 hour ago, mIRCata said:

Имах колега, който почна да пие гинко билоба, да не забравял. Ефекта беше, че почна да забравя да я пие :lol:


ХАХАХАХАХАХАХАХАХ
И той ли беше слакър? :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, charmock said:

@plameni е младо момче и ги помни тези работи. На нас и Гинко Билоба вече не ни помага. :)

 

Младо, младо, колко да съм младо. Благодаря за оценката, ама очевидно Гинко Билобата не ви помага, иначе щеше да се сетиш, че почти от две години съм дядо...

...не от малцинствата :lol:

Link to comment
Share on other sites

Както все по-често повтарям - не са 80%, над 95% са от наличните на територията... Междувременно ако аз напиша нещо такова, най-малко 30 дни ще получа. Сега ще го докладвам това да видим резултата


dsfiopjjf.jpg

Link to comment
Share on other sites

Който симпатизира на възраждане е тотално неадекватен. 

 

И обичайното, лягам си, дори не е почнало да вали, ставам и 1 педя сняг. 

 

п.п. Снимката е в портретен режим ;) 

 

IMG_20220121_084436.jpg

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

"Когато разбрах, че Милен Цветков е починал, светът ми свърши."
LOL

 

Доказателство, че мисли само и единствено за себе си, без да изпитва грам вина.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, w00x said:

"Когато разбрах, че Милен Цветков е починал, светът ми свърши."
LOL

 

Доказателство, че мисли само и единствено за себе си, без да изпитва грам вина.

Не смятам съвсем така, че едни такива думи говорят за мисъл единствено за себе си. Какво може да каже човек.... ако разбира се са искрени (в което и аз се съмнявам де). Свърши светът ми - осъзнавам какво съм направил, за мен вече няма живот, не мога да живея с тази мисъл, и все от този род. Дали изпитва вина е отделен въпрос, никой не знае, освен него. Да не сме 100% предубедени, винаги има вероятност нещо да не е съвсем както е представяно по телевизията. Да не се превръщаме в някакви диви народи, които вярват на всичко, което им се каже по медиите. Просто така го казвам, по принцип. Само между другото - готови сме с камъни като в някои много диви народи и исторически времена, да утрепем някой само защото сме луди и вярваме първосигнално на всичко, което някакси не ни отърва. Затова трябва да се залага на правосъдие, иначе си оставаме едни диваци. Е, зависи кой къде иска да се числи и към какво се стреми в този живот.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...