Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата (Нова тема)


Veno

Recommended Posts

38 minutes ago, w00x said:

От доста време. Бодеш се в пръста вкъщи и капеш на една пръчица, където една хартия реагира. Като тест за бременност.

Не знаех. Дали е толкова точен колкото PCR примерно? 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 13.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 hours ago, Mockingbird said:

Виден, от кога има кръвен антигенен тест? 

 

Още от 2019. Но този вид тест аз също не му вярвам. На мен тогава ми правиха Елайза тест и ясно видяха в коя фаза на заболяването съм и на какъв хал съм. Направих го тогава профилактично. 
 

2 hours ago, w00x said:

От доста време. Бодеш се в пръста вкъщи и капеш на една пръчица, където една хартия реагира. Като тест за бременност.


Реално погледнато аз и на този тест много не му вярвам... Но пък сопола е тотал щета. Той е до трети, макс четвърти ден - след това е негативен дори и да си болен. 
 

2 hours ago, ARPAnet said:

Да, и мен точно това ме забавлява, буустъра бил различна ваксина днес .. Lulz

 

Tи правиш ли разлика м/у буустер днеска и плановете им за нови ваксини в бъдещето ? Че май сериозно се оплиташ в собствените си теории

 


Обърни внимание как не отговаря! Понеже е тотал щета в тъпотиите си. И пикае сутрин на потника. Пълен смешник! Толкова глупости избълва тука, че няма накъде повече! Очаквам сега да почне пак за наноботовете! 
 

1 hour ago, Mockingbird said:

Не знаех. Дали е толкова точен колкото PCR примерно? 


Едва ли. Не мисля така. Майтап или не - в момента масово се твърди, че теста от 8.90 от аптеки 36.6 е най-точен от всички. 
 

1 hour ago, mIRCata said:

Никакъв тест направен в къщи "на крак" не може да е толкова точен като направен в лаборатория


Абсолютно, но ето ти пример днес какво каза лабораторията! Готови са утре да ми пуснат детето със сертификат на училище. Добре не съм луд да го допусна това. Утре ще направя PCR на детето и пак ще си говорим. 

 

=========================

 

ЕДИТ: Ясене, само да припомня -  едно време нямаше такъв тъпанарски въпрос като "Искате ли да ви ваксинираме?" 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, RaptoR said:

ЕДИТ: Ясене, само да припомня -  едно време нямаше такъв тъпанарски въпрос като "Искате ли да ви ваксинираме?" 

Знам, знам

То не, че и сега питат за децата, задължителните ваксини са си задължителни. Това, че има доктори готови да мамят и рискуват детето е друга тема.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Те сега не питат, но ако не закараш детето пак няма да е ваксинирано. Това си е изцяло отговорност на родителите. После реват, че не ги взимат на детската градина. 

 

Трябва и за тая да е задължителна, който не му е угодно да ходи в гората. Там обаче също има правила и не може да си правиш каквото ти е кеф.

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Всички много се развълнуваха с правата си, затова се връщат някакви забравени болести като дифтерия и .... забравих още какво. Преди няколко месеца четох новината, че забравена болест се връща в Русия, защото хората са спрели да ваксинират децата си.

Link to comment
Share on other sites

Така де и понеже много се вълнуват от правата си не могат две думи на кръст да кажат спокойно и свободно, из интернет се налага да се ползва Енигма, че да не те трият и блокират, ама няма лошо нали... Ваксината, която потенциално може да спаси живота ти или поне да ти облекчи страданията е страшно заробване! 

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, RaptoR said:

КАКВО Е БУСТЕРА днес?

 

Явно трябва като на малко дете да обяснявам... ЧЕТИ БАВНО И С РАЗБИРАНЕ, ВКЛЮЧИТЕЛНО ЛИНКОВЕТЕ, за да не виждам пак едни и същи глупави въпроси.

 

Първо - изпаднал си в яко заблуждение (направо си заровил главата до раменете в пясъка) по повод нивото на антителата. Мислиш, че ако ти е високо, имаш защита дори само с една ваксинка. Грешка. И щял да го мери, милия, за да определя дали има нужда да слага бустер...  Пак грешка.

 

Виж сега на страницата на Агенцията за контрол на храните и лекарствата на САЩ какво ти обявяват ЯСНО И КАТЕГОРИЧНО:

 

Quote

Antibody Testing Is Not Currently Recommended to Assess Immunity After COVID-19 Vaccination: FDA Safety Communication

 

The U.S. Food and Drug Administration (FDA) is reminding the public and health care providers that results from currently authorized SARS-CoV-2 antibody tests should not be used to evaluate a person’s level of immunity or protection from COVID-19 at any time, and especially after the person received a COVID-19 vaccination.

 

Recommendations for Health Care Providers.

At this time, do not interpret the results of qualitative, semi-quantitative, or quantitative SARS-CoV-2 antibody tests as an indication of a specific level of immunity or protection from SARS-CoV-2 infection after the person has received a COVID-19 vaccination.

 

На български и накратко - тестовете за антитела ПОКАЗВАТ САМО дали си се срещал с вирус. Ниво на защита НЕ МОГАТ да ти определят има ли го, няма ли го, колко е.

 

Капиш?


Второ - "But the term "booster" is not quite correct, says immunologist Carsten Watzl, as the vaccination is more restoring something that has been lost. Indeed, the booster will not only restore your level of immunity. It even goes beyond and delivers better protection than you had after the second vaccination."

 

Капиш?

 

Така че като ти обяснявам предния ден, че нямаш защита от микрона без бустер или без специалните нови вакси за него (които още ги няма на пазара), и като ти показвам всичките препоръки от правителствени агенции и кой ли още не по въпроса, не си брой телцата (и не ми се обяснявай напразно), ами си бий иглата... Ако искаш да следваш науката, де, а не собствените си размишления и фантазии, появили се на база чутото по телевизията и фейса, без съмнение. Тези източници да ги взимаш под внимание  си е сериозна грешка, също и опитите ти да разпространяваш безсмислена дезинформация тук и там, по форума...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Абе, капишин с препикан потник - КВО Е БУСТЕРА БЕ, баламурник?!?!? Почваш много сериозно да ми ходиш по нервите с тъпанарщините си!!! Дали утре ако Жоро иде да си слага бустерна доза и покаже какви антитела има някой лекар с повече от IQ от PH-то на пикнята в потника ти ще му сложи такава? 
За каква наука продължаваш нагло да гъгнеш, след като преди няма два месеца СТРОШИ ТЪПОМЕРА с идиотщините си, та се смяха всички тук?
Ясно е че през поцинкованата кофа с разум не можем да проби, но винаги има опция лопата. Никой никъде не отрича бустера, той просто ДАЛЕЧ НЕ Е НУЖЕН НА ВСИЧКИ. На някои изобщо, ама никак. Още в началото споменах, че МНОГО ЯСНО, че здравните власти ще се презастраховат. 
След като вече с трима лекари, активно работещи с ковид коментираме ситуацията е повече от сигурно, че си имаме работа с омикрон. Някакъв форумен сектант-плоскоземец-кемтрейлър-антиваксър с алуминиева шапка и напикан потник да ми дава медицински напътствия е колосален оксиморон. 
Почвай за наноботите бе! Кво се правиш на пръднал - от три страници насам повтарям въпроса:  
КАКВО Е БУСТЕРА ??? 

Link to comment
Share on other sites

Минаваш всякаква мярка - тъп, по-тъп, най-тъп. Каза ти се, показа ти се - всякакви източници. Ясно  е написано от учените, че за микрона ти трябва бустер, и че бустера дава повече защита от първата игла? Ясно е написано да не си гледаш броя телата (па ти ми се хвалиш, че били някаква гаранция).

 

Пак нещо недоразбрал, пак пита - ай сиктир...

Link to comment
Share on other sites

Браво, браво! Ако си мислиш, че така нещо ще ми докажеш, много се лъжеш.

 

Ти колко пъти го прекара грипа, че май вече личат отражения? :laughing1:

 

Вижте с колко спада коефициентът на интелигентност, ако сме преболедували ковид

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, RaptoR said:

За каква наука продължаваш нагло да гъгнеш, след като преди няма два месеца СТРОШИ ТЪПОМЕРА с идиотщините си, та се смяха всички тук?


Аз не съм се смял… :werewolf:

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, w00x said:


Аз не съм се смял… :werewolf:


За теб не се исъмнявам - ти винаги си наопъки на всичко нормално. Вероятно имаш наноботи инжектирани.

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, instinct said:

Браво, браво! Ако си мислиш, че така нещо ще ми докажеш, много се лъжеш.

 

Ти колко пъти го прекара грипа, че май вече личат отражения? :laughing1:

 

Вижте с колко спада коефициентът на интелигентност, ако сме преболедували ковид


КАКВО Е БУСТЕРА, КАУН?

Link to comment
Share on other sites

Поне аз това, което чета е "after Covid vaccination", никой не говори за преболедуване. Тоест идеята е, че ако не си карал да се "boost-неш", за да имаш по-голяма сигурност. Сигурност от гледна точка, че ще изкараш по-леко, а не че няма да се заразиш. Нас ни гледаха като полезни изкопаеми, как така ваксинирани пък болни....

 

Ние се заразихме след ваксинацията и то 2 пъти повече време, след което казват, че си защитен. От тая гледна точна не виждам, защо да се "бууствам", като съм ваксиниран, преболедувал и имам поне 100 пъти повече антитела от необходимото за защита. За Т клетъчен имунитет не говорим изобщо.

 

Относно ваксините, моите наблюдения са, че най-ефикасната ваксина я спряха. Говоря за Астра Зенека. Родителите ни бяха 100% контактни с нас, но те не се заразиха или да са се заразили имаха симптоми 0.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, jozo said:

От тая гледна точна не виждам, защо да се "бууствам", като съм ваксиниран, преболедувал и имам поне 100 пъти повече антитела от необходимото за защита. За Т клетъчен имунитет не говорим изобщо.

 

Относно ваксините, моите наблюдения са, че най-ефикасната ваксина я спряха. Говоря за Астра Зенека. Родителите ни бяха 100% контактни с нас, но те не се заразиха или да са се заразили имаха симптоми 0.


Много ясно, то никой с IQ над телесната си температура няма да ти сложи бустерна доза като му кажеш за антителата си. Казах ти на Вено дори не му сложиха втарата доза от ваксината, че беше с твоите показатели - то просто е безсмислено. Ако има разбира се мисъл в главата на човека. 

Относно ефективност на ваксините никой нищо не може да каже със сигурност. Баба ми например беше с Астра и гледачката й я зарази моментално.  

Link to comment
Share on other sites

Ейй друго си е да заебеш група "приятели", които са като сянката и да ти разказват други хора, как тия преатели са се осрали до ушите :)

 

300к по 3 сметки на твое име, Идват НАП с акция и те кошарят, 5к гаранция и ще те съдят за 500к. Добре е като търгуваш с неща от Алито барем да плащаш някви данъци. 

 

И са го предупредили да почне да си плаща данъците, ама той неее, аз си знам ;) 

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, RaptoR said:


Много ясно, то никой с IQ над телесната си температура няма да ти сложи бустерна доза като му кажеш за антителата си.

 

ХА-ХА-ХА!

 

Най-после виждам нещо истинско от теб, тиква такава! Досега само отричаше каква скрита лимонка си.

 

Точно това трябваше да си признаеш от самото начало. Че имаш собствено мнение и пращаш у лево разните държавни агенции, па дори и американски да са, които препоръчват изобщо да не се гледат антителата. Под "препоръчват" разбирай "задължават" (и се радвай, че тук все още ти е широко около врата, а не си примерно в израел или австралия, че там никой няма да ти слуша собственото ти мнение по въпроса).

 

Айде сега продължавай да питаш "умнотии" - тук ти е позволено. Ама ако решат, може и да не ти е позволено - нали знаеш, срещу науката не трябва да риташ:

 

Quote

The U.S. Food and Drug Administration (FDA) is reminding the public and health care providers that results from currently authorized SARS-CoV-2 antibody tests should not be used to evaluate a person’s level of immunity or protection from COVID-19 at any time, and especially after the person received a COVID-19 vaccination.

 

Recommendations for Health Care Providers.

At this time, do not interpret the results of qualitative, semi-quantitative, or quantitative SARS-CoV-2 antibody tests as an indication of a specific level of immunity or protection from SARS-CoV-2 infection after the person has received a COVID-19 vaccination.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Цитат от някой от префсорите имунолози "Това да гледаш за антитела е все едно, да видиш в на човека портфейла, че има 50 лева и да изходиш, че това са му всичките пари, а не знаеш с какво разполага в банковата си сметка при нужда"

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, RaptoR said:


За теб не се исъмнявам - ти винаги си наопъки на всичко нормално. Вероятно имаш наноботи инжектирани.

 

Причината няма значение. Идеята е, че не са "всички".

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, vinyl_master said:

Цитат от някой от префсорите имунолози "Това да гледаш за антитела е все едно, да видиш в на човека портфейла, че има 50 лева и да изходиш, че това са му всичките пари, а не знаеш с какво разполага в банковата си сметка при нужда"

 

Може с нищо да не разполага, а наопаки - да дължи  на банката 10-ки левове :laughing1:

Edited by instinct
Link to comment
Share on other sites

Добре де, а тези, които не са си сложили трета доза или пък както се цитира един случай тук, нямат и пълна ваксинация завършена с две дози, как ще получат сертификат. Нали вече щяло да стабе задължително за ходене към други държави да имаш три дози.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...